زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۱۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل باز نشدن زیر شاخه سایت
۱۲-۵-۱۳۹۵, ۰۳:۳۲ صبح
ارسال: #1
مشکل باز نشدن زیر شاخه سایت
سلام من سایت جوملا ی اصلیم رو مسیر اصلی هاست هست و یه پوشه فروشگاه دارم که پرستاشاپ توش هست . تا چند وقت پیش مشکلی نبود

ولی بعدش من فایلهای جوملا رو به جز پوشه ی فروشگاه رو که جدا هست مسئلش پاک کردم و بعد دوباره بک آپشو نصب کردم .

الان سایت بدون مشکل بالا میاد ولی وقتی میزنم مثلا اگه این آدرس سایت اصلی باشه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میزنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از لود کردن آدرس بار با این تغییر میکنه !

/localhost/shoping/index
ولی قبلا این مشکلو نداشتم !

یه بار دیگه نشستم دیتا بیس جدید ساختمو قبلی رو پاک کردمو اینو دو باره لینک دادم ولی باز مشکل حل نشده !
امضاء mo-hammad
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۵-۱۳۹۵, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل باز نشدن زیر شاخه سایت
درود بر شما
زیر شاخه را با ساب دامین ایجاد کردید یا فقط یک پوشه ایجاد کردید و فروشگاه را در آن نصب کردید؟

لطفا دمو ارائه دهید تا دوستان بهتر راهنمایی کنند

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳-۵-۱۳۹۵, ۰۲:۲۶ صبح
ارسال: #3
RE: مشکل باز نشدن زیر شاخه سایت
صرفا پوشس قبلا هم درست کار میکرد یه دفعه اینجور شد !
امضاء mo-hammad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان