زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۱۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میخوام فقط دکمه توضیحات فعال باشه
۲۴-۴-۱۳۹۵, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #1
میخوام فقط دکمه توضیحات فعال باشه
سلام تو ویرچو مارت میخوام برای محصولاتم فقط دکمه توضیحات فعال باشه هیچ دکمه اضافی دیگه ای مث خرید

یا تماس بگیرید یا آگاه شوید و اینها نباشه

فقط توضیحات چیکار کنم ؟
امضاء mo-hammad
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۴-۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #2
RE: میخوام فقط دکمه توضیحات فعال باشه
مشکلم حل شد فقط مشکل اینجاست دو تا گرینه زیر محصولم هست به اسم مقایسه
و علاقه مندی هر چی میگردم هیچی نیست برای غیر فعال کردنش

تو ماژول هام هم نیست واینکه راهی هست بتونم به محصولم تو ویرچو مارت لینک خارجی بدم ؟ آخه فروشگاه سازم پرستاشاپ هست میخوام از ویرچو برای نمایش محصلات تو سایت و معرفشون استفاده کنم فقط راهی هست ؟ مثلا لینک بدم عکسو به خرید محصول تو پرستا ؟ یعنی لینک آدرس بار منظورمه

عکس از مشکلم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء mo-hammad
۲۴-۴-۱۳۹۵, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #3
RE: میخوام فقط دکمه توضیحات فعال باشه
این مشکلم حل شد

فقط میشه بگیر چطوری اون نوار جدید رو بر دارم تو عکس بالا از محصول - هر چی میگردم تو فولدرا عکسی نیست که پاک کنم خلاص شم

واینکه راهی هست بتونم به محصولم تو ویرچو مارت لینک خارجی بدم ؟ آخه فروشگاه سازم پرستاشاپ هست میخوام از ویرچو برای نمایش محصلات تو سایت و معرفشون استفاده کنم فقط راهی هست ؟ مثلا لینک بدم عکسو به خرید محصول تو پرستا ؟ یعنی لینک آدرس بار منظورم
امضاء mo-hammad
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان