زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۰۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست گالری که ادرس خارجی قبول کنه و پاپ پاپ باز بشه ؟؟؟
۲۱-۴-۱۳۹۵, ۰۷:۵۱ عصر
ارسال: #1
Question درخواست گالری که ادرس خارجی قبول کنه و پاپ پاپ باز بشه ؟؟؟
سلام به دوستان پارس جومی عزیز ... من یه سایت فروش ویدئوهای آموزشی می خوام راه اندازی کنم که با خرید عضویت با rsmembership بتونند ویدئوها را دیده و دانلود کنند.
سوالی که دارم این هست که می خوام گالری ویدئو داشته باشم. البته کامپوننت هایی را می شناسم. اما همه در هاست خود سایت اپلود می کنند نه در هاست دانلودی دیگر . یعنی با گرفتن ادرس فایل بشه اونو توی گالری اورد و نگه داشت و نمایش داد. پس یه گالری که امکانات خوبی داشته باشه و بتوان از طریق ادرس خارجی ویدئو ها را نمانش و نگه داشت. و دوما می خوام مثل وقتی کاربر وارد صفحه اموزش می شه. ویدئوها به صورت تصویر های کوچک کنار هم قرار بگیره و وقتی کاربر روش کلیک می کنه پنجره پاپ اپ باز شده و بتونه ویدئو را ببنه ... و اگر همانجا زیرش بتونه دانلودم کنه که عالیه ...

مثل گالر ی های خوشگل عکس که زیاده همه جوره اکت نمایش داده می شوند ... مثل این عکس پایینی

مثل این افزونه که در ادرس زیر می توانید دمو اش را ببنید : البته مشکل این هست که فقط از یوتیوب قبول می کنه نه از ادرسی خارجی :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۴-۱۳۹۵, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست گالری که ادرس خارجی قبول کنه و پاپ پاپ باز بشه ؟؟؟
کامپوننت های زیر رو تست کنید

All Video Share
hdwVideoShare
Yendif Video Share
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، hercol2013
۲۱-۴-۱۳۹۵, ۰۹:۴۱ عصر
ارسال: #3
خیلی خیلی ممنون. من قبلا کامپوننت Yendif Video Share را تست کرده بودم. ولی الان که باز گفتید رفتم تست کردم و الان راهشو پیدا کردم. قبلا آدرس از سرور دیگه را اشتباه می دادم.
فقط یه مشکلی که هست و امیدوارم راه حلی باشه. چون من کاربرانی دارم که یکی کاربر یک ماه هست یکی شش ماهه و یکی یک ساله ... و هر کدام با یک نام کاربری خاصی شناخته می شه. مثلا کاربر ویژه 1 ماهه، کاربر ویژه شش ماهه و ... .
وقتی که می خوام ویدئویی را برای کاربر خاص تعیین کنم فقط حق انتخاب یکی را دارم. باید چه کار کنم که هر سه کاربر ویژه بتوانند فایل ویدو را ببینند. به عکس زیر دقت کنید:

و مورد دیگه اینکه می خوام از ویدئو ها در مطالب استفاده کنم. نمی دونم کدش چیه ؟؟؟
۲۱-۴-۱۳۹۵, ۱۱:۰۰ عصر
ارسال: #4
کامپوننت RSMembership رونصب کنید
امضاء Pourdaryaei
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط hercol2013
۲۲-۴-۱۳۹۵, ۰۷:۳۸ عصر
ارسال: #5
سلام.RSMembership از قبل نصب هست.
و من کاربرهای ویژه را هم ساخته ام. ولی توی تنظیمات ویدئو برای Yendif Video Share نمی توان چند کاربر را اتتخاب کرد
۲۳-۴-۱۳۹۵, ۰۶:۵۶ صبح
ارسال: #6
دوستان ممنون می شم که زودتر جواب بدید. بدجور لنگ این افزونه هستم
۲۴-۴-۱۳۹۵, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #7
کسی نبود جواب بده... چطور باید مشکل تنظیم چند کاربر را برای نمایش ویدئوها تنظیم کنم
۲۶-۴-۱۳۹۵, ۰۴:۳۰ صبح
ارسال: #8
دوست عزیز بزار روی ثبت نامی ها .. خوب همه کاربرهای ویژه ات ثبت نامی هست دیگه ... پس برای همشون نمایش داده می شه ...
اما اینکه فقط مثلا بخوای از چهار کاربر ویژه ات فقط دوتا کاربر بتونند ویدئو را ببنند. فکر نکنم شدنی باشه و باید کد نویسی بشه ...
امضاء mercol30
تشکر از ديگران نشانه شخصيت شماست
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان