زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۰۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا هک شدم ؟
۱۶-۴-۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ عصر
ارسال: #1
آیا هک شدم ؟
سلام حرفه ای های انجمن

تعداد خیلی زیادی فولدر با نام slankmad ّبا شماره جلوش یعنی مثلا slankmad751 ,و اینا ایجاد شده تو هاست تو public_html که توش یه فایل index.php هست با که همراه این پست ضمیمه کردم چیه داستان

خیلی ممنون

فایل‌(های) پیوست شده
index.php
نوع فایل .php
دفعات دانلود 5
اندازه 4.15 کیلوبایت

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۲-۴-۱۳۹۵, ۰۵:۰۶ صبح
ارسال: #11
RE: آیا هک شدم ؟
از پشتیبانی سرور خودتون بپرسید، که نفوذ به وبسایتت از کجا بوده، و از کحا وارد شده اگر تخصص داشته باشند بتتون میگن که چیکار کنی اگه گفتن نمیدونیم سرور سایتت و عوض کن چون خوب کانفیگ نکردن
بازگشت به بالا
۲۵-۴-۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ صبح
ارسال: #12
RE: آیا هک شدم ؟
در این مورد باید با پشتیباتن هاستتون رد ارتباط باشید و از یک سایت معتبر در این زمینه که خدمات کانفینگ امنیتی کامل رو انجام میدن کمک بگیرید تا دیگه این مشکل پیش نیاد
امضاء BEYTO
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازگشت به بالا
۲۵-۴-۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #13
Wink RE: آیا هک شدم ؟
درود
جهت حسن ختام این تاپیک عرض کنم که در تنظیمات سرور دو گزینه باید محدود شده باشد :

fs.protected_hardlinks_create = 1
fs.protected_symlinks_create = 1

در کلود لینوکس فعال بودن این دو گزینه اجازه هک شدن سایت ها رو با استفاده از symlinks و hardlinks نمی دهد و در سرورهایی که از کلود لینوکس استفاده نمیکنند نیز باید این گزینه ها رو حتما فعال کنند که البته دوستانی که کامپایل میکنند میدونند چه باید بکنند.

این هم لینک توضیحات در کلود لینوکس هست :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط رضاندیمی ، mahan ، shervinam
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان