زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۵۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عجیب با نقشه گوگل
۱۳-۴-۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ صبح
ارسال: #1
مشکل عجیب با نقشه گوگل
سلام دوستان من به یه مشکل عجیب با نقشه گوگل برخوردم

و اون اینکه امروز هر کاری کردم نقشه های گوگل مختلف رو ماژول و کامپوننت و پلاگین ها ی مختلف رو نصب و تست کردم

ولی همشون به مشکل میخورن در صورتی که همین ماژول BT google map رو قبلا توی یه سایت دیگه ای نصب کردم و در حال کار هست و هیچ مشکلی نداره

ولی الان حتی روی یک جوملا ی خام بدون هیچ افزونه ی دیگه ای هر افزونه ی نقشه گوگل رو که نصب می کنم کار نمی کنه

شما نصب کنید واس خودتون ببینید روی جوملا 3 ی شما هم همینطوریه ؟؟؟؟ آیا از جانب گوگل هست ؟؟؟ باز آی پی های ایران بلایی سرش اومده ؟؟؟ یا مشکل https هست ؟؟؟؟

جالب اینکه همین سایت هایی که bt google map روشون کار نمی کنه وقتی با فیلتر شکن باز می کنم می بینم ماژول هیچ مشکلی نداره

اما جالب اینکه اون یکی سایت رو هم روش همین bt google map رو نصب کردم و بدون مشکل کار می کنه نیاز هم نداره که با فیلتر شکن واردش بشم

واقعا گیج و مستاصل شدم نمی دونم مشکل چیه

لطفا کمک کنید تو رو خدا ... مرسی ممنون قربون دستتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۱۳-۴-۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل عجیب با نقشه گوگل
(۱۱-۴-۱۳۹۵ ۰۵:۴۵ صبح)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گویا این مشکل از افزونه های جوملایی نیست و گوگل تغییراتی در کلید API خودش انجام داده ...

اطلاعات بیشتر رو اینجا بخونید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای دریافت کلید API جدید گوگل به لینک زیر مراجعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این کلید رو توی افزونه اضافه کنید تا مشکل برطرف بشه ...
اگر همچنان مشکل پابرجا بود باید صبر کنید تا افزونه بروزرسانی بشه و با کلید جدید گوگل مطابقت داشته باشه
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۱۳-۴-۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ صبح
ارسال: #3
پس چرا تو اون یکی سایت که چندین ماه پیش با همین افزونه و با همین نسخه از جوملا ایجاد کردم داره کار می کنه ؟؟؟
بازگشت به بالا
۱۳-۴-۱۳۹۵, ۰۱:۵۱ صبح
ارسال: #4
اطلاعی ندارم ، منم اینو دو روز پیش توی یکی از وبلاگای خارجی خوندم
امضاء Pourdaryaei
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۱۳-۴-۱۳۹۵, ۰۲:۱۱ صبح
ارسال: #5
با سپاس از شما جناب پور دریایی عزیز...

حداقل شما به پست بنده پاسخ دادید سپاسگزارم

البته فکر می کنم مشکل جایی دیگه هم باشه چون نمیشه که یه افزونه روی نسخه های یکسان از جوملا عملکرد متفاوت داشته باشه ضمن اینکه روی سایت هایی که قبلا نصب کردم و استفاده کردم هنوز داره کار می کنه بدون مشکل

اما رو هر سایتی که جدیدا میخوام استفاده کنم به مشکل میخوره

ضمن اینکه بنده که به تغییرات و تنظیمات API آشنایی ندارم اگر شما یا کسی از دوستان به این تغیییرات آشنایی دارید لطف کنید یه تغییری تو یکی از این افزونه های نقشه گوگل که فکر کنم Bt google map از همه شون معروف تر و پر کاربر تر باشه انجام بدین و تو انجمن بذارین ثواب داره به خدا ...

خدا خیرتون بده دم همه تون گرم .....
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
۱۳-۴-۱۳۹۵, ۰۴:۵۰ صبح
ارسال: #6
با بررسی هایی که کردم متوجه شدم که چرا سایت قدیمی ها کار می کنن ولی سایت جدید ها کار نمی کنن

کاملا حق با جناب پوردریایی بود

مسئله به همون API برمی گرده و به نظر میاد دامین هایی که قبل از 6 ژانویه 2016 گوگل مپ روشون فعال شده به این APi گیر نمیده ولی واسه بعد از این تاریخ گیر میده

حالا تو این آدرس یه سری توضیحات مفصل نوشته که من بعضی هاشو فهمیدم بعضی هاشو نه ... یه جوری دست پا شکسته یه چیزایی فهمیدم

اما مسئله اینجاست که Standard APi Users داریم و Premium ApI users و APi مبتنی بر Browser key ,و .....

که من نمی فهمم یعنی چی و مزیت هر کدوم و کاربرد هر کدوم چیه ؟؟؟

کدوم ش رایگانه و کدوم به درد ما میخوره ؟؟؟؟

هر کی فهمید یا میدونه بگه
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان