زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۲۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متا کیورد
۱۰-۴-۱۳۹۵, ۰۷:۳۷ عصر
ارسال: #1
متا کیورد
سوالی داشتم در مورد متاکیورد

اگر سایت در زمینه تدریس خصوصی باشه و
عنوان یک مطلب من باشه: آموزش خصوصی ریاضی
حال بخوام برای عنوان فوق متاکیورد بزنم:
1-ایا در متا کیورد تمامی کلیدی هایی که وارد میکنم، باید توش ریاضی یا خصوص بکار بره؟ مثلا آموزش ریاضی، تدریس خوصی ریاضی
یا میشه تدریس فیزیک رو هم اینجا وارد کرد؟(کلمه تدریس و فیزیک در عنوان نیومده اینجا)
در حقیقت سوالم اینه که در متاکیورد، کلمات کلیدی باید مرتبط با عنوان باشه یا میتونه مرتبط با موضوع سایت هم باشه؟

2- متاکیورد چند کلمه ای باید باشه؟ قانونی وجود داره در مورد تعداد کلمات یک متاکیورد؟
مثلا با عنوان آموزش خصوصی ریاضی دبیرستان
این متاها درسته؟: ریاضی (یک کلمه ای)، آموزش خصوصی (دو کلمه ای)، آموزش خصوصی ریاضی (سه کلمه ای)، آموزش خصوصی ریاضی دبیرستان(4 کلمه ای)

3- در متا چند عبارت کلیدی باید وارد شه؟ محدودیت وجود داره؟ مثلا میشه ده عبارت سه کلمه ای وارد کرد؟

4- ایا راهی وجود داره بعد یک مدت بفهمیم یک کلمه کلیدی را در چند خبر به عنوان متا استفاده کردیم؟

ممنون. ببخشید اگه طولانی شد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۴-۱۳۹۵, ۰۹:۱۲ عصر
ارسال: #2
RE: متا کیورد
با سلام.
درباره این مبحث کلی در انجمن پارس جوم بحث شده،لطفا مقالات زیر رو مشاهده کنید.البته با یک جستجو هم میتونستید به سوالات خودتون برسید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مقاله سه

درسته شاید بعضی مقالات ناقص باشند ولی میتونن براتون خیلی تاثیر گذار باشند.
در کل نظر بنده اینه که:
کلمات کلیدی یا همون(کلیدواژه) باید مرتبط با خود مطالبی که نوشتید باشه.
سعی کنید از کلمات تکراری استفاده نکنید.
و کلمات را با کاما از همدیگه جدا کنید.
کلیدواژه متا:حداکثر256 کاراکتر.
توضیحات متا:حداکثر156 کاراکتر.

امیدوارم با توضیحات کم تموم سوالات شما رو پاسخ داده باشم.
من قبلا تو مقالات انگلیسی که خوندم اینطوری بود و تو سایت های دیگم بهش عمل کردم که واقعا محشر بود.
امضاء رضاندیمی
[تصویر:  ret.jpg]

ارائه انواع قالب های فارسی جوملا.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان