زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۲۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل پس از آپدیت جوملا
۲۸-۳-۱۳۹۵, ۰۳:۴۴ صبح
ارسال: #1
مشکل پس از آپدیت جوملا
سلام دوستان من جوملای خودمو از 2.5 به 3 ارتقا دادم منتها پس از آپدیت خطا داد که رفعش کردم حال قالب سایت رو نمیدونم چطور درستش کنم خطاهای زیر میده
Warning: require_once(/home/irmma/domains/***/public_html/turbo/libraries/joomla/html/parameter.php): failed to open streamNo such file or directory in /home/irmma/domains/i**/public_html/turbo/templates/zt_vulcan25/zt_menus/zt.common.php on line 14

Fatal error
: require_once(): Failed opening required '/home/irmma/domains/***r/public_html/turbo/libraries/joomla/html/parameter.php' (include_path='.:/usr/local/php55/lib/php'in /home/irmma/domains/i***/public_html/turbo/templates/zt_vulcan25/zt_menus/zt.common.php on line 14 
لطفا راهنمایی کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۳-۱۳۹۵, ۰۵:۱۷ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل پس از آپدیت جوملا
وبسایتتون باوجود این خطاها درست کار میکنه ؟؟ میتونید نمایش خطاها رو روی هیچ بزارید ..
یا اینکه قالبتون رو به نسخه جدیدتری ارتقاء بدید ... این چندتا خطا همونطور که خودتون میدونید از منوی قالب هست ...

حداقل آخرین نسخه پلاگین فریم ورک Zoo Template رو نصب کنید شاید مشکل برطرف بشه
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۸-۳-۱۳۹۵, ۰۵:۵۸ صبح
ارسال: #3
RE: مشکل پس از آپدیت جوملا
کلا خطا میده و بالا نمیادش رو هیچ میذارم گزارش خطا رو صفحه سفید هست،قالب تو سایت سازنده چک کردم برای جوملا 3 نیست مجبورم از قالب مشابه استفاده کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان