زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۰۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ورود به مدیریت سایت جوملا 2.5
۲۳-۳-۱۳۹۵, ۱۲:۱۰ صبح
ارسال: #1
مشکل در ورود به مدیریت سایت جوملا 2.5
سلام.
بنده سایت جوملا 2.5 را از یک هاست به هاست لینکوس دیگه منتقل کردم، سایت بالا اومد با کلی خطا Strict Standardsو مجبور شدم ریپورت را خاموش کنم
(public $error_reporting = 'none'; )
بعد از بالا اومدن سایت حالا که میخوام وارد مدیریت سایت شم ممکن نیست و نمی تونم وارد مدیریت سایت جوملا بشم خطایی نمی ده، فقط صفحه رفرش می شود و دوباره صفحه لاگین لود میشود . چه با یوزر و پسورد صحیح و چه غلط هیچ اتفاقی نمی افته فقط صفحه دوباره رفرش می شه و پنجره لاگین بدون هیچ خطایی نشان داده می شود(حتی اگر ریپورت رافعال کنم و یوزر و پسورد اشتباه بزنم پیغام اشتباه بودن اکانت نمیده فقط صفحه رفرش میشه)

لطفا راهنمایی کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۳-۳-۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در ورود به مدیریت سایت جوملا 2.5
سلام
لطفا آدرس سایت را قرار دهید
امضاء autopayamak
شرکت گسترش ارتباطات و فناوری روماک
ثبت دامنه و میزبانی وب - سامانه پیام کوتاه - نصب و راه اندازی شبکه - اعطای نمایندگی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| sms : 500021995
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۳-۳-۱۳۹۵, ۱۲:۱۵ صبح
ارسال: #3
درود،یک جوملا خام روی هاست آپلود و اکسترکت کنید از اینجا میتونید بگیرید: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۳-۳-۱۳۹۵, ۰۵:۵۵ صبح
ارسال: #4
احتمالا مشکل از بازگردانی نسخه بک اپتون باشه ، منم همچنین مشکلی رو با آکیبابک اپ داشتم ، موقع ریستور کردن ادرس سایت قدیمی رو ریستور میکرد که باعث اختلال شده بود ، یکبار مذاحل ریستور رو بررسی کنید
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

۲۳-۳-۱۳۹۵, ۰۴:۰۹ عصر
ارسال: #5
آدرس سایت kimiabkavir.ir می باشد
با تشکر
۲۳-۳-۱۳۹۵, ۰۴:۴۰ عصر
ارسال: #6
درود،یک جوملا خام روی هاست آپلود و اکسترکت کنید از اینجا میتونید بگیرید: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آپلود جوملا خام رو گذاشتم برا آخرین مرحله، اگه راه حل رو پیدا نکردم. مسلما مجبور میشم سایتو از نو بسازم. ممنون
۲۳-۳-۱۳۹۵, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #7
احتمالا مشکل از بازگردانی نسخه بک اپتون باشه ، منم همچنین مشکلی رو با آکیبابک اپ داشتم ، موقع ریستور کردن ادرس سایت قدیمی رو ریستور میکرد که باعث اختلال شده بود ، یکبار مذاحل ریستور رو بررسی کنید

در انتقال سایت، آپلود دیتا رو هاست جدید رو با فایل زیلا انجام دادم تا مطمئن تر باشه.
و این تنظیمات رو در فایل configuration.php چک کردم :
public $cookie_domain = '';
public $cookie_path = '';

public $session_handler = 'database';

و سپس پاک کردن session ها از دیتابیس

اطمینان از فعال بودن دو پلاگین زیر:
plg_user_joomla
plg_authentication_joomla

ممنون میشم بیشتر راهنمایی بفرمایید که چکار کنم. ممنون
۲۳-۳-۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ عصر
ارسال: #8
متاسفانه مدتی به سیستم خودم دسترسی ندارم ، ولی اگر نسخه پشتیبانی از سایت قبلی که دارید بزارید روی هاست و دسترسی بدید یکی از دوستان مدیر انجمن تا مشکل رو براتون حل کنند ...

ضمنا ً میتونید برای انتقال اطلاعات از هاستی به هاست مقصد ، از پشتیبانی هاست مقصد استفاده کنید ، معمولا ً این خدمات رو رایگان و بدون مشکل براتون باید انجام بدن ...
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان