زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۴۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سطح دسترسی کاربران
۸-۳-۱۳۹۵, ۰۴:۳۸ صبح
ارسال: #1
سطح دسترسی کاربران
با سلام.

من میخواستم کاربرانی که وارد مدیریت جوملا میشوند دسترسی هاشون رو محدود کنم. مثلا فقط به یک افزونه دسترسی داشته باشن. یا فقط بتونند مطلب جدید رو بسازن ولی اجازه انتشارش رو نداشته باشن.

خیلی از سایت هایی که دمو افزونه هاشون رو میذارن این محدودیت ها رو انجام دادن.. و فقط به همون ماژول یا کامپوننت دسترسی رو آزاد گذاشتند.

چطور میتونم این سطح دسترسی ها را در مدیریت جوملا مشخص کنم؟

با تشکر فراوان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۸-۳-۱۳۹۵, ۰۵:۰۷ صبح
ارسال: #2
RE: سطح دسترسی کاربران
یه مطلب توی سایت جوملا دیدم فکر میکنم چیزی باشه که شما میخواید
خودم که چیزی ازش نفهمیدم ، البته شاید کامپوننتی هم باشه که این دسترسی ها رو اعمال کنه مثل ACLManager

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط raahil
۸-۳-۱۳۹۵, ۰۵:۲۱ صبح
ارسال: #3
سلام

مرسی.

تا حدودی میتونه مشکلم رو حل کنه....
۸-۳-۱۳۹۵, ۰۵:۵۰ صبح
ارسال: #4
درود اونا می یاند با تغییرات در افزونه هاشون جلوی دسترسی کامل می گیرند البته تا اونجایی که برنامه نویس حال داره همیشه متغییر من اگر بودم یک پلاگین می نوشتم و همه جا استفاده می کرد به صورت زیر
$user = JFactory::getUser();
$usergroup = $user->getAuthorisedGroups();
if (!$user->guest) {
$userId = $user->get( 'id' );
       }

if (!empty($userId) && $userId == 937) {
         echo "نمایش بده";
       }

این دستور یوزر کاربر می گیره و به همین راحتی می تونید بگید که کجا data صفحه فالس بشه کجا return بشه

امید وارم بدرتون بخوره
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، پیام عمرانی
۱۶-۳-۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ صبح
ارسال: #5
درود بر شما
خود جوملا بدون هیچ افزونه ای این امکان را دارد و می توان برای یک گروه کاربری تعیرف کرد که به چه قسمتی از مدیریت جوملا دسترسی داشته باشد
تنظیمات کلی - مجوزها

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
۲۹-۳-۱۳۹۵, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #6
سلام صبحتون بخیر
منم الان همین مشکل رو دارم که میخوام به کاربری که خودم تعریف میکنم دسترسی ایجاد در کامپوننت k2 رو بدم ولی نتونه انتشار بزنه و بعد خودم مطالب رو برای انتشار بزنم..اومدم سطح دسترسیم نویسنده گذاشتم و فقط امکان ایجاد رو توی مجوزها دادم و همینطور توی خود کامپوننت اما وقتی از سمت اون کاربر وارد بخش مدیریتی میشم ثبت جدید رو در کامپوننت k2میزنه همون اول گزینه انتشار فعال هست و وقتی ثبت کرد خوب منتشر هم میشه و بعد اون دیگه نمیتونه مطلب رو ویرایش و عدم انتشار و...بزنه ولی من میخوام همون اول نتونه کاربر انتشار بده مطلب رو..باید چیکار کنم؟؟
۲۹-۳-۱۳۹۵, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #7
شما چطور با سطح دسترسي يك نويسنده ميتونيد وارد بخش مديريت جوملا بشيد ؟ عملا‌ً غير ممكن بنظر ميرسه ، چون فقط كاربران ارشد ميتونند وارد بشند ... البته تو نسخه جديد تست نزدم !

بعد اينكه شما بايد از ماژول لاگين K2 استفاده كنيد و يك منو بسازيد براي ارسال مطالب K2 كه كاربران با دسترسي نويسنده بتونند اين منو رو ببينند و مطلب ارسال كنند ...

فكر نميكنم مشكل خاص ديگه اي داشته باشيد
امضاء Pourdaryaei
۲۹-۳-۱۳۹۵, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #8
ببینید من خودم دارم کاربر در بخش مدیریتی ایجاد میکنم با سطح دسترسی نویسنده که اجازه ورود به خش مدیریتی هم بهش داده شده..به این شکل:
1:
[تصویر:  3ym1_1.jpg]
2:
[تصویر:  4h2n_2.jpg]
3:
[تصویر:  432m_3.jpg]
.
.
.
و اینجوری نشد نمدونم باید چجوری تنظیم کنم!
۲۹-۳-۱۳۹۵, ۰۵:۳۷ عصر
ارسال: #9
هیچ کس نمیدونست؟؟
۲۹-۳-۱۳۹۵, ۰۵:۵۸ عصر
ارسال: #10
اجازه بديد دوستاني كه با K2 كار كردند بيان و نظرشونو بگن
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط zohre.alv
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان