زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۳۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش : چگونه یک آدرس را به یک دامنه متصل کنم
۴-۱-۱۳۹۵, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #1
پرسش : چگونه یک آدرس را به یک دامنه متصل کنم
سلام دوستان
چطور یک آدرس مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متصل کنم

که اگز کسی siteman.ir رو زد به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ریدایرکت نشه یعنی آدرس توی آدرس بار مرورگر تغییر نکنه ولی اون آدرس رو باز کنه
البته از iframe و این جور چیزا هم نمیخوام استفاده کنم فقط میخوام دامین IR رو به اون آدرس متصل کنم

خیلی مممنون .... سال نو تون مبارک ....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۴-۱-۱۳۹۵, ۱۰:۰۴ عصر
ارسال: #2
RE: پرسش : چگونه یک آدرس را به یک دامنه متصل کنم
معمولا از این کار برای حملات فیشینگ استفاده میشه
اگر بخوای آدرس در مروگر تغییر نکنه ولی عملا یه دامین دیگه باز بشه
بهترین کار اینه که از برنامه نویسی جاوا اسکریپت استفاده کنید به این صورت که وقتی سایت باز میشه کاربر آدرس رو به صورت تصویر در نوار آدرس مشاهده میکنه و متوجه تغییر ادرس نمیشه.
و یک روش دیگه هم هست که نوار آدرس مرورگر رو غیر فعال و نوار آدرس جعلی رو به کاربر نشون میده.

این راهکارها بود ولی چون اینجا انجمن هک نیست از ارائه اطلاعات بیشتر معذورم و تا همینجا هم برای افزایش سطح اطلاعات عمومی ارائه شد.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Pourdaryaei
۵-۱-۱۳۹۵, ۰۱:۲۶ صبح
ارسال: #3
ممنون ، ولی دو تا سایت ها سایت خودمه .... نمیخوام کسی رو بپیچونم یا مثلا ببرم به سایت کسی دیگه

به همه چی هم دسترسی دارم .... عرض هم کردم دامنه IR هست

حالا اگر میشه راهنمایی کنید ممنون م
۶-۱-۱۳۹۵, ۰۹:۴۱ صبح
ارسال: #4
کسی نبود ؟؟؟ جواب بده ؟؟؟؟!!!
۷-۱-۱۳۹۵, ۰۲:۳۲ صبح
ارسال: #5
سلام
اگر به همه چی دسترسی دارید که کاری نداره از پارک دامین استفاده کنید.

از کنترل پنل هاست > دامین > پارکدامین . این قابلیت و میتونید فعال کنید

توضیح درباره پارک دامین:

پارک دامین چیست ؟ Park Domain , Domain Aliases

چنانچه بخواهید دامین یا دامینهایی که ثبت نموده اید بر روی دامین اصلی و یا وب سایت شما لینک شود (پارک شود) آنرا از طریق پارک دامین انجام خواهید داد .
در این حالت نام دامین فرعی (مبدا) به دامین اصلی (مقصد) تغییر نمیکند.
مثال :دامین mohammad.org بدون تغییر نام محتویات قابل انتشار mohammad.net را نمایش میدهد.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

۷-۱-۱۳۹۵, ۱۰:۲۹ صبح
ارسال: #6
خب می دونم پارک دامین رو بلد هستم ولی این مستفیم میره یه آدرس دیگه رو باز می کنه

ولی من میخوام یکی از دامنه هام مثلا به یه فولدر یا یه آدرس مثل

نه اینکه مستفیم آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو باز کنه

خیلی ممنون مرسی ....
۸-۱-۱۳۹۵, ۰۴:۴۵ عصر
ارسال: #7
درود بر شما
اگر سایت های شما مستقلند و هر کدام در هاست جداگانه هستند می توانید یکی را به دیگری ریدایرکت کنید
اگر هر دو دامنه در یک هاست هستند هم می توانید دامنه فرعی را با استفاده از گزینه "Add Domain" در سی پنل اضافه کنید و بعدا آنرا به دامنه اصلی ریداریرکت کنید
در هر صورت با اضافه کردن کد زیر درون فایل .htaccess در سایت فرعی به نتیجه خواهید رسید
RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^oldsite\.ir$ [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.oldsite\.ir$
RewriteRule ^(.*)$ "http\:\/\/www\.newsite\.ir\/$1" [R=301,L]

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان