زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۵۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جوملا ! نسخه 3.5 منتشر شد !
۵-۱-۱۳۹۵, ۰۳:۳۲ صبح
ارسال: #1
جوملا ! نسخه 3.5 منتشر شد !
[تصویر:  joomla35.jpg]
جوملا 3.5 منتشر شد . این نسخه از جوملا 34 ویژگی جدید را معرفی میکند ، که شامل پشتیبانی از آخرین نسخه زبان PHP یعنی 7 میباشد که باعث سرعت بیشتر در وبسایت میباشد .

خب ویژگی های جدید نسخه 3.5 جوملا

این نسخه از جوملا از PHP نسخه 7 پشتیبانی کرده ، زبان برنامه نویسی محبوب برای نوشتن اپلیکیشن های تحت وب . پی اچ پی نسخه 7 چندی پیش اعلام کرد که در نسخه جدیدش سرعت و عملکرد بهتری نسبت به نسخه های قبلی دارد و حالا با نسخه 3.5 جوملا میتونید از این عملکرد استفاده بهینه کنید .

پلاگین اطلاع رسانی بروزرسانی جدید جوملا بصورت دوره ای از نسخه های بروزرسانی و رفع عیب جوملا را بررسی کرده و اگر نسخه جدیدی در دسترس باشه به مدیرسایت ایمیل کرده و از آخرین وضعیت جوملای 3.5 شما را باخبر میکند .

سیستم دانلود و اطلاعات محیطی : به کاربران انتخاب برای دانلود اطلاعات سیستمی/ محیطی به منظور پشتیبانی را میدهد .

قابلیت افزودن فایل CSS کاربر به پروتوستار : در حال حاضر امکان استفاده از فایل custom.css هنگام استفاده از قالب پروتوستار وجود ندارد . این بروزرسانی بررسی میکند آیا فایل user.css وجود دارد ، درصورت وجود این فایل را بارگذاری کرده تا به کاربر این اجازه را بدهد تا قالب را شخصی سازی کند .

افزودن لینک های سایت و ادمین به ماژول کاربر : افزودن سوئیچ به ماژول mod_status برای نمایش/عدم نمایش لینک ها برای محیط کاربری و محیط مدیریت سایت .

شمارش مطالب : مجموعه ای از بروزرسانی ها که اجازه میدهد نمای بصری از مطالب منتشر شده ، منتشر نشده ، حذف شده ، در مدیریت مجموعه برای مطالب ، بنرها ، تماس ها و خبرخوان ها ، داشته باشید .

ترتیب لیست و مجموعه بلاگ تصادفی : این بروزرسانی بخاطر درخواست تعدادی زیاد از کاربران برای افزودن ترتیب تصادفی برای مطالب در نمای بلاگ و لیست مجموعه اضافه شده است .

دکمه ویرایشگر به نوارابزار اضافه شده است : دیگر نیازی نیست برای اضافه کردن ادامه مطلب یا درج تصویر به پایین اسکرول کنید . دکمه های افزونه های ادیتور که در پایین بودند حالا میتونید در قسمت بالا و نوار ابزار ببینید .

درج ساده ماژول در مطالب : به کاربران این اجازه رو میده که به سادگی یک ماژول رو توسط دکمه ای که در ویرایشکر وجود داره ، ماژول مورد نظر رو در مطلب درج کنند . کاربران نیاز ندارند که هیچگونه سینتکسی و یا جزئیات ماژول رو بخاطر (حفظ کنند) داشته باشند .

تصاویر بکش و بنداز : اضافه کردن تصویر حالا به سادگی کشیدن مستقیم تصویر از کامپیوتر خود و انداختن در محتواست . هرجایی که از ویرایشگر پیش فرض TinyMCE استفاده میکنید جواب میدهد .

اطلاعات بیشتر درمورد ویژگی های جدید از لینک زیر :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک آپدیت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، yokhsan ، mahan ، پیام عمرانی
۶-۱-۱۳۹۵, ۰۴:۱۴ صبح
ارسال: #2
RE: جوملا ! نسخه 3.5 منتشر شد !
سلام
مرسی از خبررسانی تون
من جوملای سایتم رو به 3.5 بروزرسانی کردم و بعد از اون گزینه save و سایر گزینه ها برای ماژول و مطالب غیرفعال شدن.
فعلا به نسخه پایین تر برگردوندم اما آیا نکته خاصی هست که کمک کنه این مشکل پیش نیاد ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۶-۱-۱۳۹۵, ۰۴:۴۳ صبح
ارسال: #3
کشتون پاک کردید بعد از آبدیت ؟ و هم چنین کش جوملا رو ؟
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط آفرینا
۶-۱-۱۳۹۵, ۰۸:۲۹ صبح
ارسال: #4
من هم مشکل دوستمون آفرینا رو دارم.از قالب شرکت joomshaper استفاده میکنم.و کش جوملا رو هم پاک کردم و در مرورگر های دیگری هم تست کردم ولی گزینه های ذخیره کار نمیکنند.

شما چطور به نسخه قبلی برگردوندید؟
۶-۱-۱۳۹۵, ۰۶:۱۲ عصر
ارسال: #5
آخرین نسخه بک آپ که قبل از بروزرسانی از سایت تون گرفتید رو نصب کنید .
۶-۱-۱۳۹۵, ۰۶:۲۳ عصر
ارسال: #6
آقای شهریار ، کارهایی رو یادآوری کردید انجام دادم .
اما فعلا دارم با همون نسخه قبلی کار می کنم
۶-۱-۱۳۹۵, ۰۶:۲۶ عصر
ارسال: #7
یک فولدر بسازید تو سایتون یک نسخه کپی از سایتتون ببرید اونجا و دیتابیس رو تفکیک کنید بعد سعی کنید دوباره نصب کنید جوملا رو روی اون فولدر تست یعنی به روز کنید و کش پاک کنید و همینطور کش جوملا ببنید مشکل خواهید داشت یا خیر معمولا بعد از به روز رسانی چنین موردی پیش می یاد با رفتن به بخش هایی که کش دارند و پاک کردنشون حل می شه
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط آفرینا ، محمدسلیمانی ، پیام عمرانی
۶-۱-۱۳۹۵, ۰۸:۲۴ عصر
ارسال: #8
مرسی آقا شهریار مشکل سایتم حل شد
 سپاس شده توسط shahryar warez ، محمدسلیمانی
ارسال پاسخ