زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۳۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین و مدرن ترین قالب مدیریت جوملا با نام زیگزاگ و بومی شده به عنوان هدیه منتشر شد
۲۹-۱۲-۱۳۹۴, ۱۲:۳۳ صبح
ارسال: #1
اولین و مدرن ترین قالب مدیریت جوملا با نام زیگزاگ و بومی شده به عنوان هدیه منتشر شد
[تصویر:  zigzag.jpg]
باسلام خدمت تمامی دوستان گرامی

در همین ابتدا به همه دوستان پیشنهاد میکنم این قالب فوق العاده زیبا ، جذاب ، کاربرپسند ، پیشرفته و حرفه ای رو اصلا از دست ندین و به جرات میتوانم بگویم تجربه کاربری شما از مدیریت جوملا را زیر و رو خواهد کرد.

همیشه یکی از کمبود های جوملا فقدان یک قالب مدرن و کاربر پسند به غیر از قالب پیش فرض برای قسمت مدیریت بود که جای خالی آن به شدت حس میشد. در حال حاضر بهترین قالب مدیریت جوملا همان قالب پیش فرض به نام isis است. اما آی سی ام اس دست به کاری خلاقانه زده و به جرات می توان گفت قالب تولید شده توسط آی سی ام اس از بهترین قالب های موجود برای مدیریت جوملا خواهد بود.قالبی که توسط آی سی ام اس تولید شده است قبلا توسط تیم جوملا تما تولید شده بود اما با تغییرات فراوان در این قالب و پیاده سازی ایده های آی سی ام اس توانستیم قالبی به نام زیگزاگ که به صورت انحصاری فقط توسط آی سی ام اس بهینه و برای فارسی زبانان آماده شده است به عنوان هدیه نوروزی منتشر کنیم.امیدواریم ما را در بهبود نسخه های بعدی این قالب یاری دهید و این نکته را یادآور شویم که زیگزاگ یک قالب ساده نیست بلکه بهترین قالب مدیریت جوملا است. و همچنین در پایان باید این نکته را ذکر کنیم که هر گونه سوء استفاده از قالب زیگزاگ پیگرد قانونی خواهد داشت.
با تشکر از همه دوستان عزیز که ما رو همراهی کردند و امیدواریم بهترین هدیه در این ایام برای شما جوملاکاران گرامی باشد

متاسفانه چون پارس جوم آپلود سنتری نداشت لینک مستقیم برای دانلودش رو میدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد اضافه کردن به سبد خرید مراحل رو تا انتها برید و چون محصول رایگان هست پس از ثبت به طور خودکار در لیست دانلود و سفارش هاتون میاد
جزئیات محصول:
  • کاملا فارسی و بومی شده
  • دارای محیط کاربری بسیار جذاب و کاربر پسند
  • دارای 7 طرح آماده و پیش فرض برای مدیریت
  • دارای 5 طرح لاگین اختصاصی جوملا
  • قابلیت رنگبندی سفارشی
  • قابلیت انتخاب آواتار در مدیریت برای مدیریت سایت
  • قابلیت تعریف متن خوش آمد گویی در صفحه ورود به مدیریت و بالای فرم لاگین
  • دارای تولبار کاملا کاربر پسند و فیکس شده
  • استفاده از بوت استرپ در طراحی
  • سازگاری کامل با جوملا 3
  • پیاده سازی بر اساس فریم ورک Bootstrap
  • پشتیبانی کامل از فناوری های CSS3 , HTML5
  • دارای قابلیت 100% DIV
  • و...
    • پیشنمایش و اینفوگرافی قالب
      [تصویر:  zigzag.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده
ZigZag-Joomla_Admin_Template.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 389
اندازه 564.9 کیلوبایت

امضاء niaziblog
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Pourdaryaei ، محمدسلیمانی ، gamentech ، shen ، senobary ، fidoman ، memare-ahvaz ، hosein135 ، ali_gh8
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۴-۹-۱۳۹۵, ۰۲:۳۰ صبح
ارسال: #11
RE: اولین و مدرن ترین قالب مدیریت جوملا با نام زیگزاگ و بومی شده به عنوان هدیه منتشر شد
سلام وقت بخیر دوستان... من این قالبو نصب کردم ولی وقتی میخوام به عنوان پیش فرض انتخابش کنم کلا همه چی میپره و هیچی لود نمیشه... و مجبور میشم بک بزنم قالب قبلی مدیریت رو پیش فرض کنم.... لطفا راهنمایی کنید... ممنون
۳۰-۹-۱۳۹۵, ۰۱:۲۴ صبح
ارسال: #12
RE: اولین و مدرن ترین قالب مدیریت جوملا با نام زیگزاگ و بومی شده به عنوان هدیه منتشر شد
سلام

ضمن تشکر از معرفی قالب خیلی خوبتون .

من زمانی که روی یک ComboBox کلیک میکنم تمام صفحه به هم میریزه لطفا بنده رو راهنمایی فرمایید .

باتشکر
۳۰-۹-۱۳۹۵, ۰۶:۴۷ عصر
ارسال: #13
اساتید عزیز
کسی نیست کمک کنه ؟
۱-۱۰-۱۳۹۵, ۰۸:۱۵ عصر
ارسال: #14
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه ؟

من منتظر راهنمایی تون هستم

با تشکر فراوان
۴-۱۰-۱۳۹۵, ۰۵:۴۵ عصر
ارسال: #15
جالبه قبلا سایت خیلی فعال تر بود ...
۴-۱۰-۱۳۹۵, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #16
با درود!

دوست گرامی لطفا از ارسال اسپم خودداری فرمایید. ضمنا بهتره این مشکل رو از طریق خود سازنده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیگیری بفرمایید.
امضاء hsmtech
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان