زمان کنونی: ۱۲-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۱۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عددی زدن مستعار مطلب
۲۲-۱۲-۱۳۹۴, ۰۶:۱۵ عصر
ارسال: #1
عددی زدن مستعار مطلب
سلام خسته نباشید
من از جوملا 2.5 استفاده می کنم و هر چی تو عنوان مطلب می زنم تو مستعار هم اون درج میشه و تو لینک مطالب هم درج میشه که عنوان های فارسی بسیار طولانی دیده میشند و جایی هم کپی می کنی کلا ناجور دیده میشند
راهی هست عنوان مطلب ها داخل لینک نیاد و فقط شناسه مطلب تو لینک درج بشه به طور خودکار؟ دستی نباشه فقط شناسه مطلب رو نشون بده با عنوان مجموعه در لینک، و متن عنوان رو نزنه

ممنون میشم راهنمایی کنید
امضاء eskafild
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۲-۱۲-۱۳۹۴, ۰۸:۵۲ عصر
ارسال: #2
RE: عددی زدن مستعار مطلب
راه که وجود داره ولی بهترین کار اینه که از افزونهای کوتاه کننده لینک استفاده کنید
که به نظر من sh404sef جزو بهترین های سئو جوملاست.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط eskafild
۲۳-۱۲-۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ صبح
ارسال: #3
(۲۲-۱۲-۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ عصر)محمدسلیمانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راه که وجود داره ولی بهترین کار اینه که از افزونهای کوتاه کننده لینک استفاده کنید

اینو نصب کردم فقط نمی دونم از کجا میشه تنظیم کرد کوتاه بزنه، میشه راهنمایی کنید؟
امضاء eskafild
۲۳-۱۲-۱۳۹۴, ۰۶:۴۱ صبح
ارسال: #4
درود
بهترین کار اینه شما از نام های مستعار کوتاه لاتین استفاده کنید چون برای سئو هم بهتره.
برای این تغییرات نیاز است سورس برخی فایل ها رو ویرایش کنید و فایل اصلی در مسیر زیر قرار دارد :
components/com_content/router.php
برای حذف شناسه مطلب و مجموعه با تغییرات در این فایل میتوان براحتی شناسه هارو حذف کرد اما برای استفاده از اعداد کدهای قابل تغییر رو ندارم.
بهرحال باز نظر شماست که بخواهید یکی از قابلیت های مفید جوملا رو حذف کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۳۰-۱-۱۳۹۵, ۰۷:۴۴ صبح
ارسال: #5
(۲۲-۱۲-۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ عصر)محمدسلیمانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفیق، کوتاه کننده های لینک چطورین تاثیری دارند ؟ Google URL

(۲۳-۱۲-۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ صبح)eskafild نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو نصب کردم فقط نمی دونم از کجا میشه تنظیم کرد کوتاه بزنه، میشه راهنمایی کنید؟

سلام داداش افزونه رو اگه برای 3.5 داری برای منم میفرستیش ممنون

(۲۳-۱۲-۱۳۹۴ ۰۶:۴۱ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
بهترین کار اینه شما از نام های مستعار کوتاه لاتین استفاده کنید چون برای سئو هم بهتره.
برای این تغییرات نیاز است سورس برخی فایل ها رو ویرایش کنید و فایل اصلی در مسیر زیر قرار دارد :
components/com_content/router.php
برای حذف شناسه مطلب و مجموعه با تغییرات در این فایل میتوان براحتی شناسه هارو حذف کرد اما برای استفاده از اعداد کدهای قابل تغییر رو ندارم.
بهرحال باز نظر شماست که بخواهید یکی از قابلیت های مفید جوملا رو حذف کنید.

من از نام مستعار کوتاه استفاده میکنم ولی باز نام مجموعه و ایتم رو نشون میده

Sent from my Lenovo TAB 2 A7-30HC using Tapatalk
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان