زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۰۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریدایرکت شدن آدرس سایتم بعد از کلیک از گوگل
۴-۱۲-۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ صبح
ارسال: #1
Question ریدایرکت شدن آدرس سایتم بعد از کلیک از گوگل
سلام. سایت من با جستجوی یکسری از کلمات در صفحه اول جستجوی گوگل اومده. ولی متاسفانه روی هر کدام که کلیک می کنی ریدایرکت می شه به صفحه گوگل : توی عکس ها می تونید ببنید و کافیه خودتون این کلمات را در گوگل جستجو کنید تا ببنید :

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۴-۱۲-۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ صبح
ارسال: #2
RE: ریدایرکت شدن آدرس سایتم بعد از کلیک از گوگل
عزیز شما کافی هست در یک انجمن پست بزنید دوستان جواب می دند نیاز نیست تو انجمن خود منم پست بزنید اینجا هم بزنید همین پارس جوم انجمن بزرگی هست و تعداد افراد پاسخ گو زیاد

من سایت شما رو چک کردم تو کلمه اول مشکلی ندیدم

البته در مورد دومی که دیدم با قدرت شروع کنید داره ریداریکت می شه !! جدیدا تغییری دادید یا از افزونه کرک شده ای استفاده کردید ؟
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط hsmtech ، hercol2013
۴-۱۲-۱۳۹۴, ۰۵:۲۲ عصر
ارسال: #3
با درود!
این احتمال وجود داره که هک شده باشید. فایل htaccess رو بررسی کنید ببینید چنین عبارتی در اون هست:
RewriteCond %{HTTP_REFERER}
امضاء hsmtech
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۵-۱۲-۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ صبح
ارسال: #4
آقای شهریار نمی دونم منظورتان از تغییر چیه. ولی من هیچ افزونه کرکی نصب نمی کنم و تماما اورجینال هستند. ایزی بلاگ و ایزی دیسکاسم و .... بقیه کلمات همه ریدایرکت می شه به گوگل ... مثلا این کلمه را جستجو کنید : دانلود انیمیشن کوتاه اولویت ها

توی گوگل کنسول دو تا ارور برای همان صفحه هست :

وقتی وارد ارور می شم می گه : داده ها تنها زمینه شناسایی را نشان می دهد و ممکن است از داده های زنده متفاوت است.

وقتی Test live data می زنم، می ره به این صفحه :

که ترجمه اش می گه :
نقل قول: مشتری خود را مجاز به دریافت URL ندارد/webmasters/structured-data/testing-tool?url=http://www.filmkoutah.com/%2525D9%252588%2525D8%2525A8%2525D9%252584%2525D8%2525A7%2525DA%2525AF-%2525D9%252587%2525D9%252586%2525D8%2525B1%2525D9%252585%2525D9%252586%2525D8%25​25AF%2525D8%2525A7%2525D9%252586 از این سرور. (آدرس IP: 94.182.53.31)

متأسفیم، اما این سرویس در کشور شما در دسترس نیست. که همه ما می دانیم.

یک موردی که می مونه می بینی توی سرچ گوگل این آدرس را هم می یاره. که آدرس قبلی سایتم هست و من فایل هایش را حذف کرده ام و ریدایرکتش کردم به سایت جدید.

نقل قول: این احتمال وجود داره که هک شده باشید. فایل htaccess رو بررسی کنید ببینید چنین عبارتی در اون هست:

من دقیقا همین کلمه ای که گفتید را سرچ کردم . چیزی پیدا نکرد. البته کلمه اولش می یومد ولی تمام کلمات نه پیدا نمی شد. من تنها یک ریدایرکت دارم که اون هم توی هاست تنظیم کردم.

آخه سایت خودرش ریدایرکت نمی شه و تنها از جستجوی گوگل که وارد می شی اینطوریه ...

یه چیزی هم بگم یکی از سایت هام که روی یک هاست هست چند روزی هک شده . که شرحش را اینجا نوشتم :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۵-۱۲-۱۳۹۴, ۰۳:۳۳ صبح
ارسال: #5
افزونه هايي كه ميگيد كركي نيست و تمام اورجينال خريديد از وبسايتهاي اصلي خودشون ميخريد يا سايتهاي ايراني ؟
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط shahryar warez ، hercol2013
۵-۱۲-۱۳۹۴, ۰۵:۰۰ صبح
ارسال: #6
سایت ایرانی ... از گلچین آنلاین گرفته ام
۵-۱۲-۱۳۹۴, ۰۶:۲۹ صبح
ارسال: #7
من این وبسایت رو نمیشناسم ولی مطمئن باشید افزونه هایی که میخرید از اشخاص معتبری خریداری کنید - کسانی که میشناسیدشون .

بیشتر وبسایتهای ایرانی افزونه های نال شده رو به عنوان نسخه اصلی به فروش میرسونن

احتمال داره افزونه هاتون آلوده باشه
نسخه هایی که نیاز دارید رو از وبسایتهای اصلی خودش خریداری کنید تا مطمئن باشید
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، hercol2013
۵-۱۲-۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ صبح
ارسال: #8
سلام. فعلا چیزی هست که خریدیدم ... الان باید ببنیم مشکل از کجاست ... از کدام افزونه ... تا بعد به فکر خرید اقزونه ای باشم ... کی باز برای این همه افزونه پول می ده ... یکی یه نگاهی بکنه ... اخه مشکل از کجاست ...
۵-۱۲-۱۳۹۴, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #9
سلام. فعلا چیزی هست که خریدیدم ... الان باید ببنیم مشکل از کجاست ... از کدام افزونه ... تا بعد به فکر خرید اقزونه ای باشم ... کی باز برای این همه افزونه پول می ده ... یکی یه نگاهی بکنه ... اخه مشکل از کجاست ...

بعدم فکر نکنم از افزونه خاصی باشه .. چون من کامپوننت sh404sef را غیر فعال کردم و وقتی جستجو زدم باز همون مشکل بود. یعنی زود عمل نمی کنه؟؟؟ بعدم این ریدایرکت می شه به صفحه اول جستجوی گوگل ....
بعدم کلمه ای که جستجو می شه جزء محتوای k2 می باشد ...

شما کافیه این کلمه را در گوگل جستجو کنید :

دانلود انیمیشن کوتاه اولویت ها

بعدم آدرس هایی که با این آدرس هست را بروید. آدرس سایت که با رنگ قرمز علامت زده ام ..

۵-۱۲-۱۳۹۴, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #10
الان این رو توی گوگل جستجو کردم : " دانلود انیمیشن کوتاه اولویت ها "

اولین نتیجه جستجوی گوگل رو کلیک کردم به این آدرس رفتم : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بنظر میرسه مشکلی نیست ... سایتت رو باز میکنه .
نمیدونم دقیقا مشکل چیه الان ؟
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط hercol2013
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان