زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۳۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قسمتی با نام بیوگرافی که کاربران ذخیره کنند
۲۶-۱۱-۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ صبح
ارسال: #1
Question قسمتی با نام بیوگرافی که کاربران ذخیره کنند
سلام. من می خواهم قسمتی در سایتم داشته باشم که هنرمندان فیلم کوتاه بیایند و خودشان بیوگرافی شون را بگذارند و حتی بتوانند بعدا ویرایشش کنند. ار لحاظ گرافیکی هم زیبا باشه. به طور مثال بتوان این فیلد ها را داشت :

نام و نام خانوادگی :
تاریخ تولد:
محل تولد:
سال فعالیت هنری:
تحصیلات:
بیوگرافی :
کارهای هنری :
فیلمشناسی :
جوایز و افتخارات:
تماس با کارگردان:
عکس :
عکس های پشت صحنه فیلم ها :

اگر افزونه ای نیست . آیا می شه از افزونه ای به جایش با کمی تغییرات استفاده کرد مثلا کامپوننت Community Builder

البته شاید با فرم سازها بشه طراحی کرد. اما برای من می فرسته و من مجبورم دستی وارد سایت کنم. و کاربر نمی تونه بیوگرافی اش را به روز کنه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۶-۱۱-۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ صبح
ارسال: #2
RE: قسمتی با نام بیوگرافی که کاربران ذخیره کنند
این افزونه ببینید به کارت میاد ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تقریبا ً تمام این چیزهایی که گفتید رو داره تنها قسمت اضافه کردن عکسش فقط هفتا میتونی اضافه کنی / البته توی ویرایشگر هرچندتا خواستی
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط hercol2013
۲۶-۱۱-۱۳۹۴, ۰۶:۲۶ صبح
ارسال: #3
سلام اسم افزونه چیه و سایتی که می شه اون را دریافت کرد
۲۶-۱۱-۱۳۹۴, ۰۶:۴۰ صبح
ارسال: #4
اسم افزونه ExtendedDB People هست از وبسایت جی ویتالز

من برای این سایت به این افزونه نیاز داشتم ، ترجمه ش هم کردم - البته ترجمه کامل نیست یعنی شامل بخش مدیریت افزونه نیست و فقط قسمت کاربری کامل ترجمه شده بجز قسمت پوستر کامپوننت 80 خطی برای ترجمه میخاد ، اگه نیاز داشتی میتونم برات انجام بدم ...

افزونه رو پیوست میکنم - از حالت زیپ درش بیار - اول پلاگینش رو نصب و فعالش کن بعد کامپوننت رو نصب کن ...
برای فارسی شدن هم فایلهای زبان فارسی رو هم نصب کن ( بستش که درست کردم برات آپلود میکنم )
فایلی که ترجمه نشده بود رو هم کامل برات ترجمه کردم که با مشکل برنخوری
از لینک زیر دریافت کنید
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط hercol2013
۲۶-۱۱-۱۳۹۴, ۰۸:۴۳ صبح
ارسال: #5
خیلی خیلی ممنون. فایل زبان فارسی رو بهم ندادید.
( بستش که درست کردم برات آپلود میکنم ) یعنی چی ؟؟؟ منظورت بسته اش هست ؟؟؟

راستی پس با این کامپوننت نمی شه خود طرف بیاد بیوگرافی اش را بزاره و آپدیتش کنه . یعنی من هنوز باید یک فرم بزارم تا بیایند بیوگرافی شون را بزارند و بعد من دستی خودم واردش کنم

بعدم نمی شه فیلدهایش را دست کاری کرد مثلا اونجایی که نوشته کشور و ... موارد دیگه ای را اضافه کرد ... یعنی باید یکسری را خودم در ویرایشگر درست کنم
۲۶-۱۱-۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #6
چرا خود کاربران میتونند اینکار رو بکنند - ولی بنظرم دسترسی نوشتن رو به یک گروه خاصی بدید تا عمومی تر باشه بهتره ...

بسته فارسی ساز یه فایل جداست دیگه که زبانش رو فارسی میکنه رو هم توی لینک پست قبلیم (لینک زیر) گذاشتم بگیرید و نصبش کنید

فیلد کشور هم میتونید بجاش بنویسید شهر و اسم کشورها رو عوض کنید به شهر ! کافیه فایلی که اسم دویست تا کشور هست رو ویرایش کنی به فارسی و اسم شهرها رو بصورت الفبای فارسی بنویسید

برای اضافه کردن فیلدهای دیگه هم باید برنامه نویسی بلد باشید تا امکاناتش رو تغییر بدید
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط hercol2013
۲۶-۱۱-۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ عصر
ارسال: #7
اول تشکر ویژه از معرفی این افزونه و فارسی سازی شده ...

نقل قول: چرا خود کاربران میتونند اینکار رو بکنند - ولی بنظرم دسترسی نوشتن رو به یک گروه خاصی بدید تا عمومی تر باشه بهتره ...

کجا؟؟؟ یعنی می گویید از طریق خود جوملا به کاربر دسترسی نویسنده بدم ... اینطوری که نمی شه .. بعدم می تونند بقیه مطالب سایت را دست کاری کنند. البته فکر کنم من بد فهمیدم حرف شما را ؟؟؟؟

بله ظاهرا باید برایش برنامه نویسی شود. ولی اگر بشه فیلد های زیادی به دلخواه براش اضافه کرد به درد هر کاری می خوره ... مخصوصا قسمتی که کاربر خودش ثبت کنه و بعد تایید مدیر منتشر شود ... پس فعلا مجبورم از طریق فروم دستی این کار را انجام دهم
۲۶-۱۱-۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ عصر
ارسال: #8
این کامپوننت ربطی به کامپوننت مدیریت مطلب جوملا نداره ، کسی که اونجا نویسنده یا کاربر ویژه است عملا ً تا دسترسی نوشتن رو بهش ندید امکان این رو نداره که چیزی رو ثبت کنه .
وارد تنظیمات کامپوننت بشید و از اونجا سطح دسترسی ها رو تعریف کنید
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط hercol2013
۲۶-۱۱-۱۳۹۴, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #9
ممنون. سطح دسترسی را که انتخاب می کنم برای رجیستر یا هر کاربری دیگه .. خوب نمی تونه جایی متنی ثبت کنه. بر عکس خیلی راحت می تونه بیوگرافی دیگران را ویرایش کنه ...

۲۷-۱۱-۱۳۹۴, ۰۶:۰۹ صبح
ارسال: #10
منم نگاه کردم انگار حق با شماست ..
بهتره مشکل رو از انجمن پشتیبانیش بپرسید

شایدیک قسمتیه متوجه نشدیم
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط hercol2013 ، پیام عمرانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان