زمان کنونی: ۲۸-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۱۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه کردن یک بلاک در کنار تیتر سایت
۲۲-۱۱-۱۳۹۴, ۰۹:۵۰ عصر
ارسال: #1
اضافه کردن یک بلاک در کنار تیتر سایت
درود خدمت شما .

یک پلاگینی دارم می نویسم که نیاز دارم کنار تیتر سایت یک بلاک باز کنه و من اونجا یک متغیر یا یک داده ای رو فراخوانی کنم. این مشکل رو شبکه های اجتماعی و پلاگین های مربوط به اون با رجکس در داخل مطالب جوملا حل کردن ولی این داخل مطالب جوملا نیست بلکه باید در یک کدی یک کدی رو بدون دست کاری اضافه کرد

کاری که می خوام بکنم مثالی هست مثل زیر

در هر مطالب که رفتید کنار تیتر می خوام یک بلاک اضافه بشه که یک برچسب قرار بگیره مثلا جدید یا داغ یا پرطرفدار امید وارم دوستان در این زمینه کمک کنند مخصوصا افزونه نویس های عزیز

نکته : اگر افزونه ای هم دیدید که تقریبا چنین کاری می کنه ممنون می شم مثال بزنید و لینک بدید
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۳-۱۱-۱۳۹۴, ۰۵:۰۴ صبح
ارسال: #2
RE: اضافه کردن یک بلاک در کنار تیتر سایت
یک چند روزی واقعا درگیر این قسمت بودم اصلا سرچ های انگلیسی جواب نمی داد بلخره یک افزونه از یک شرکت خوب جوملایی پیدا کردم که این کارو کرده دقیقا نفهمیدم چیکار کرده ولی ویرایشش کردم و قشنگ در جایی که می خوام نمایش می ده

قطعه کد
public function onContentBeforeDisplay($context, &$row, &$params, $page=0)
    {
        $parts = explode(".", $context);

if ($parts[0] != 'com_content')
        {
            return false;
        }
        $html = '';

$view = JFactory::getApplication()->input->getString('view', '');

$html .= 'in payyin titre miyad';

if ($view == 'article' && $row->state == 1)
            {
            echo "in bala titr miyad";

}

return $html;
    }
}

امید وارم دوستان نظرات بهتر و کنترل شده ای دارند بفرمایند
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان