زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۴۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام من یه ماژول اسلاید متن و تصویر میخواستم
۲۲-۱۱-۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ صبح
ارسال: #1
سلام من یه ماژول اسلاید متن و تصویر میخواستم
سلام دوستان اگه میشه لطف کنید یه ماژول شبیه ماژول اول این صفحه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهم معرفی کنید.. میخوام وقتی روی تصویر مورد نظر میرم رنگش عوض بشه توضیحاتم بشه بهش اضافه کرد با کیلیک روی ان هم به صفحه دلخواه برود.

توی همین سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه ماژول گالری هم هست که تصاویر به صورت عادی سیاه سفید هستند ولی وقتی اشاره گر روی ان تصاویر میره رنگی میشه.
اگه چنین چیزی هست لطف کنین معرفی کنید ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۲-۱۱-۱۳۹۴, ۰۶:۱۲ صبح
ارسال: #2
RE: سلام من یه ماژول اسلاید متن و تصویر میخواستم
سلام.
دقیقا مانند این نمونه ای که لینک دادید برای جوملا ندیدم.
ولی جوملا ماژول اسلاید تصویر + اضافه کردن متن + قابلیت لینک دهی را داره

به بخش افزونه های جوملا جهانی مراجعه کنید و با مشاهده دمو افزونه ها افزونه دلخواه خود را دانلود کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۲-۱۱-۱۳۹۴, ۰۵:۳۳ عصر
ارسال: #3
RE: سلام من یه ماژول اسلاید متن و تصویر میخواستم
فکر کنم تموم افزونه ها برای جوملا 3 بود درسته؟ من یادم رفت ذکر کنم جوملای من 2.5 هستش.
در هر صورت ممنون.

فقط ی مشکل اساسی که واسه من پیش اومده بخش کاربران سایت من کار نمیکنه یعنی ثبت کاربر کار نمیده بقیه کامپننتام که به بخش کاربران باید دسترسی داشته باشند هم اجرا نمیشن..
نسخه جوملای من:Joomla! 2.5.4 Stable [ Ember ] 2-April-2012 14:00 GMT
اگه میتونید جواب بدین وگرنه بگین توی کدوم بخش مشکلمو بگم ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان