زمان کنونی: ۲-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۳۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در لینک ایمیل فعال سازی
۶-۱۱-۱۳۹۴, ۰۴:۳۰ صبح
ارسال: #1
مشکل در لینک ایمیل فعال سازی
درود یک جستجو کردم متاسفانه چیزی پیدا نکردم در انجمن امید وارم که تکراری نباشه پست

بعد از ثبت نام در سایت ایمیل فعال سازی که برای کاربر ارسال می گردد به صورت زیر می باشد

/component/users/?task=registration.activate&token=6d542b........0da5bc522d4

اگر متوجه شده باشید دامنه رو اول نیاورده و کاربر اینجا گیج می شه دوستان در این زمینه اگر فکرشون چیزی می رسه برای حل این مشکل بفرمایند

نسخه جوملا 3 آخرین نسخه

لینک مناسب مثل زیر
http://siteurl.com/component/users/?task=registration.activate&token=6d....96e290e434.....5bc522d4

با تشکر
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۱۱-۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل در لینک ایمیل فعال سازی
درود
در فایل : /components/com_users/models/registration.php
کدهای زیر را بیابید :

$query->select($db->quoteName(array('name', 'email', 'sendEmail', 'id')))
            ->from($db->quoteName('#__users')
            ->where($db->quoteName('sendEmail') . ' = ' . 1));

و آخرین براکت را در خط آخر حذف کنید :

$query->select($db->quoteName(array('name', 'email', 'sendEmail', 'id')))
            ->from($db->quoteName('#__users'))
            ->where($db->quoteName('sendEmail') . ' = ' . 1);
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط shahryar warez ، Pourdaryaei ، sasanu ، sajjad salehi
۶-۱۱-۱۳۹۴, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #3
درود آقای گنجی این رو به صورت دستی خودم درست کردم . اینجا من دیباگ کردم جوملای من JRoute رو نمی خونه جالبه

البته من اومدم بالای فایل متغیر تعریف کردم و بعد آدرس گزاشتم داخلش و جاهای مورد نیاز چاپ کردم .

بیشتر دنبال حل کاملش هستم نه دستی . هم در به روز رسانی ها دوباره باید بهش دست بزنم و هم اینکه چرا باید چنین مشکلی پیش بیاد در جوملا

و موردی که فرمودید نیز در کد ها صادق نبود پرانتز ها اوکی بودن

تشکر از پاسختون
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۸-۱۱-۱۳۹۴, ۰۵:۱۰ صبح
ارسال: #4
سلام
چه مشکلات عجیب غریبی بر میخوری شهریار جان !!
مشکلش رو خودت گفتی که از چیه ولی همچین موردی من تاحالا بر نخورده بودم
جوملا رو از سایت اصلی میگیری دیگه انشالله ؟
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shahryar warez
۸-۱۱-۱۳۹۴, ۰۶:۰۲ صبح
ارسال: #5
درود بر شما پیام جان

آقا نمی دونم جنگ شده به خدا . در این مدت مشکلاتی بر سایتی که مورد پشتیبانی من هست پیش می یاد هیچ کسی باهاش برنخورده . البته یک مشکل بود که گزارش دادم در ورژن های جدید جوملا حل کرده الان اومدم لینک های فعال سازی رو اولش دامنه اضافه کردم تا در چند نسخه بعدی حل بشه

به صورت مثال مشکل آر اس فرم رفتم لایسنسمو دوباره شارژ کردم سازنده اومده روش حل نتونسته بکنه گفته خودت برو دنبال ارور لاگت ببین مشکل از کدوم فایله :D خوب بگو سواد ندارم دیگه

به هر صورت از دوستان ممنونم امید وارم در نسخه های بعدی اگر تداخلی بین افزونه چیزی هست حل بشه مشکل ما

جوملام که کلا عزیز مستقیم هست مشکل در جای دیگه باید باشه که نیاز به وقت زیاد هست تا کل بررسی کرد یک افزونه ای داره شیطونی می کنه :D
امضاء shahryar warez
)

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان