زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۵۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ماژول های اختصاص داده شده در منوی کپی شده
۲۹-۱۰-۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ صبح
ارسال: #1
مشکل در ماژول های اختصاص داده شده در منوی کپی شده
سلام. من یک منو را از یک جای دیگه کپی کردم به منوی دیگه ای. اما ماژول هایی که در آن منوی اصلی فعال بودن در این نیست و من دستی فعال می کنم. وقتی وارد مازول های اختصاص یافته منو کپی شده می روم تا به صورت دستی ماژول را اختصاص بدم. یکسری از ماژول ها گزینه ای به نام تخصیص منو ندارند. و من نمی توانم مازول را برای منوی کپی شده جدیدم اختصاص بدم. این در صورتی هست که در منوی اورجینال هم با اینکه گزینه ای با نام تخصیص منو وجود نداره ، اما ماژول در آن منو نشان داده می شود. در عکس اول شما می بیند که ماژول شبکه های اجتماعی در منوی اورجینال فعاله ولی در منوی کپی نیست. یعنی من دقیقا مثل منوی اورجینال تنظمش کردم ولی لا موجود :

[تصویر:  hfpx_40.jpg]

اما در عکس دوم که منوی کپی شده است با اینکه تنظیم کرده ام ولی فعال نیست :

[تصویر:  8b0i_41.jpg]

می بیند که با اینکه من تنظیم کرده ام باز منوی کپی روی خیر هست :

[تصویر:  uurf_42.jpg]

[تصویر:  oy07_43.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۳۰-۱۰-۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #11
RE: مشکل در ماژول های اختصاص داده شده در منوی کپی شده
سلام ممنون. از اونجایی که دوست ندارم خدایی نکرده تهمتی به اون سایتی که قالب را ازش خریده ام بزنم. مگر اینکه واقعا برام مسلم بشه. براشون مشکل را ایمیل کردم ببنم جوابشون چیه. هر چند بعید می دونم دوباره ازشون خرید کنم. ولی به همین خاطر می گم شاید مشکل از جای دیگه باشه :
می گم نکنه چون من قبلا قالب وارزی که انجمن جوملا فروم گذاشته بود را روی این هاست آپلود کرده بودم و هک شدم . هنوز فایل هایی که می تونه منو هک کرده باشه توی هاست باشه. و به همین خاطر قالب جدید به مشکل بر خورده. آخه می دونید من هاست رو بعد از اون اتفاق ریست نکردم. تنها هر چی پروند در پوشه public_html بود را حذف و از اول فایل های قالب جدید را ریختم. می گم نکنه فایل مخرب قالب قبلی در پرونده های دیگر به غیر public_html مانده باشه ... مظنورم پرنده های دیگه هاست هست. توی عکس ضمیمه منظورم را گفته ام.

۱-۱۱-۱۳۹۴, ۰۵:۳۸ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۱-۱۳۹۴ ۰۵:۴۰ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #12
نیازی نیست خودتون رو در مضیقه قرار دهید اگر روزی ما هم به شما قالب و افزونه های وارز فروختیم و پول گرفتیم فکر مارو نکنید.متاسفانه نت ما پر شده از دروغ و کلک و آدم قلبش درد میگیره از این همه ریاکاری بخاطر پول.
پولش زیاد نیست ولی زحمات کاربرا به باد میره .شما این همه وقت میزارید و بعد بخاطر اینگونه مسائل کل زحمتتون به باد میره و حداقل روزی صد تومن برای زحمتتون حساب کنید.
یکی از قالب های اسمارت اددآنز رو انتخاب کنید من بسته اوریجینالش رو که خودم خریدم بهتون بدم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
۱-۱۱-۱۳۹۴, ۰۶:۱۴ صبح
ارسال: #13
داداش خیلی بزرگواری .... به خدا خیلی اعصابم خورده گند زد به سایت هام. و چند روزی الکی منو درگیر کرد و کار و زندگی برام نزاشت. حالا باز خوبه سریع فهمیدم و گرنه فکر کن کلی روی سایت کار می کردم و بعدا هک می شدم و بدبختمون می کرد می رفت. حالا توی صدتا بک آپم داشته باشی چه فایده وقتی از اول سایتت هک شده هست.
هاستم را کلا ریست می کنم و بک آپ های بقیه سایت هام را بر می گردانم.

قالبی که من ازشون گرفتم :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون. ... خیلی بزرگواری
۱-۱۱-۱۳۹۴, ۰۷:۳۰ صبح
ارسال: #14
من اوریجینالش رو براتون میفرستم.شما از امنیت هاستتون هم مطمئن شوید ببینید کلود لینوکس و cxs استفاده شده یا خیر؟
یک ایمیل برای من ارسال کنید تا براتون آپلود کنم و لینک بفرستم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط hercol2013
۳-۱۱-۱۳۹۴, ۰۱:۰۴ صبح
ارسال: #15
درود
جهت اطلاع عرض کنم ایمیلی که فرستادید معتبر نبود و ایمیل من برگشت خورد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط hercol2013
۴-۱۱-۱۳۹۴, ۰۵:۴۳ صبح
ارسال: #16
ممنون ایمیل درست براتون ارسال شد. ممنون و بزرگوارید
ارسال پاسخ