زمان کنونی: ۲۳-۵-۱۴۰۱, ۱۱:۲۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)


ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر سئو سایت روی تبلیغات گوگل
۲۷-۱۰-۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ عصر
ارسال: #1
تاثیر سئو سایت روی تبلیغات گوگل
در هر کسب و کاری که هستید، برای رسیدن به موفقیت به زمان نیاز دارید و همانطور که از کلمه «زمان» می‌دانیم، این کار یعنی مدتی طول می‌کشد. راه‌های موفقیت منحصربه فرد هستند اما تاثیری که می‌گذارند و کسب و کار شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند بسیار عمیق است.
نکته مهم این است که روند طراحی سایت شما چگونه به سئو یا سئو سایت ختم می‌شود. راهی که طراحی سایت شما از آن طریق، سئو یا سئو سایت ختم می‌شود، تعداد بازدیدکنندگان و ترافیک طراحی سایت شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

این همه می گویند سئو سایت یعنی چی؟

منظورم از سئو سایت این است که موقع جستجو کردن توسط کاربران، طراحی سایت شما با چه کلمات کلیدی‌ ای در موتور جستجوگر پیدا می‌شود. با یک سئوسایت خوب می‌توانید دامنه این کلمات کلیدی را توسعه داده و در نتیجه امکان پیدا شدن طراحی سایت شما توسط کاربران افزایش یابد. یک راه دیگر هم، استفاده از کلمات کلیدی دو پهلو در سئو است، یعنی کلماتی در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت خودتان به کار ببرید که دو معنی می‌دهند. اینطوری با یک تیر دو نشان زده‌اید.

برای تبلیغات همیشه سایت ها مهم هستند چون محدودید ندارند!


سایت‌ها مانند طراحی مجله‌ها نیستند که فضای محدودی داشته باشند، پس فضای شما به اندازه مجلات محدود نیست و باید از فضایی که برای طراحی سایت در اختیار دارید ‌‌نهایت استفاده را بکنید. از طرفی دیگر هم مجلات را در قفسه‌ها و کتابخانه‌های محدود می‌گذارند و می‌فروشند در حالیکه در فضای مجازی، قفسه‌های شما که‌‌ همان طراحی سایت و کلمات کلیدی سئو شده طراحی سایت شماست، موتورهای جستجو گری مثل گوگل، یاهو، بینگ و نظایر این‌ها هستند که طراحی سایت‌ها نیز نقش مجلات را در این قفسه‌ها ایفا می‌کنند تا شما محصولاتتان را در آن‌ها عرضه کنید. در حال حاضر ۹۰ درصد مردم آنچه را که می‌خواهند در این موتور‌ها جستجو می‌کنند و می‌یابند.

شما یک کسب و کار دارید و می‌خواهید در آن موفق شوید. پس به یک طراحی سایت نیاز دارید تا مردم با استفاده از موتورهای جستجوگر بتوانند شما را پیدا کرده و محصول شما را ببینند. یادتان باشد که قبل از داشتن یک طراحی سایت باید با موتورهای جستجوگر آشنا شده باشید. حالا چگونه می‌توانیم یک طراحی سایت خوب داشته باشیم؟ گذاشتن یک سئو سایت یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ی خوب فقط قسمتی از جواب این سوال است. علاوه بر داشتن یک سئو سایت خوب، خود طراحی نیز پراهمیت است. یک طراحی سایت خوب، طراحی‌ای است که صرف نظر از هزینه‌های کارخانه، شرکت یا کسب و کارتان انجام شود. یک طراحی سایت خوب، اندکی خودخواهانه است و طراح باید آنچه را که به نظر خودش بهترین می‌آید انتخاب کند، به جای اینکه تمام طراحی را بر پایه نیاز مشتری، میل و یا خواسته او را در نظر بگیرد.

یک امر مهم دیگر هم در طراحی سایت و هم در سئو سایت محتوای نوشتاری شماست.


همین اگر می‌خواهید کلمه کلیدی طراحی سایت شما در جستجوی موتورهای جستجو نتیجه خوبی به دست آورد، خودتان بنشینید، بنویسید، ویرایش کنید و مطلب را در سایت منتشر کنید بدون اینکه از جایی کپی کرده و یا الهام بگیرید. کپی کردن، طراحی سایت شما را مثل یک درخت پاییزی در جنگل می‌کند که هیچکس آن را نه می‌بیند و نه می‌شنود و لطمه جدی به سئو سایت شما می‌زند. یک نکته مهم دیگر، قابل استفاده بودن سایت شماست این کار هم برای سئو و هم برای تبلیغات گوگل خیلی مهم می‌باشد. آیا می‌توانید از این طراحی سایتی که به مرحله اجرا گذاشته‌اید استفاده کنید و آیا کارآمد کنید و از آن در گوگل برای سایت تبلیغات بگیرید؟ آیا می‌توانید صفحه مد نظرتان را در تبلیغات گوگل پیدا کنید؟ آیا صفحات شما می‌توانند در کمترین زمان ممکن بارکذاری شوند؟ با چه سرعتی لود و بارگذاری می‌شوند؟ اگر پاسخ به سوالات گفته شده در بالا مطلوب نیست، طراحی سایت شما کارآمد نیست و مسلما مشتری را ناامید خواهد کرد و مشتری در اولین فرصت از سایت شما خارج خواهد شد.نمی دانیم آیا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را ملاحظه کرده اید؟

تاثیر سئو سایت روی تبلیغات گوگل روز به روز بیشتر می شود.


[تصویر:  google-adwords.jpg]
نکته دیگری که هم برای سئو و هم برای تبلیغات در گوگل پراهمیت می‌باشد این است که از کسب و کار خودتان و راجع به خودتان جزییاتی را در صفحه طراحی سایت خود قرار بدهید. درباره خودتان، کارتان و اگر محصولی دارید، محصولتان، در آنجا بنویسید تا مشتری شما را بشناسد. این کار به تبلیغات گوگل سایت شما نیز کمک بسیاری می‌کند. هنگامی که کسی شما را، کسب و کار و یا صنعت شما را در تبلیغات گوگل جستجو می‌کند، علاوه بر هر چیز دیگری می‌خواهد سابقه شما را ببیند و درباره شما بداند. درباره محصولات و هر خدمت خاصی که ارائه می‌دهید اطلاعات به دست بیاورد و برایش توضیح داده شود.

نکته بعدی که درباره تبلیغات در گوگل و بالتبع درباره سئو مهم است این می‌باشد که اصلا اهمیتی ندارد بودجه تبلیغاتی شما چه میزان است شما هم اکنون می‌توانید تبلیغات خود را در صفحه‌های گوگل بدون هیچ هزینه‌ای نمایش دهید و فقط هنگامی هزینه‌ای صرف می‌کنید که مشتری و بیننده شما وارد سایتتان گردد. در زمینه تبلیغات اینترنتی، به ویژه تبلیغات گوگل شرکت‌هایی موفق عمل هستند که به درستی هدف‌ها و خواسته‌های کسب و کارشان را عملیاتی نمایند و بتوانند با به کارگیری از سیستم تبلیغات گوگل مشتری‌ها و کاربران هدفشان را روانه طراحی سایت خود کنند. اجرای اصولی و درست کمپین‌های تبلیغات گوگل و مدیریت هزینه‌های آن خیلی پراهمیت است به صورتی که این کار می‌تواند باعث سیر افزایشی تعداد مشتریان کسب و کار شما و در نتیجه افزایش فروش تان گردد و از لحاظ سئو سایت شما را در رتبه خوبی در صفحه نخست گوگل قرار بدهد.

یکی از مزیت‌های تبلیغات در گوگل در جهت سئو سایت اهمیت تبلیغ گوگل نسبت به سایر تبلیغات است به صورتی که در تبلیغات گوگل همه کاربران هدف شما واقعی می‌باشند و تنها کاربرانی تبلیغ شما را مشاهده می‌کنند که قصد خرید محصولات شما را داشته باشند بنابراین همه جستجو‌ها نیز واقعی و مثبت خواهند بود.
شما می‌توانید تبلیغات خود را در ۲۴ ساعته در موتور جستجوی گوگل نمایش دهید. از برتری‌های تبلیغات گوگل (Google adwords) می‌توان به نکته‌های زیر اشاره نمود که توسط شرکت سئو و طراحی سایت ما اجرایی می‌شود:

عرضه گزارشهای مستقیم از طرف گوگل با تجزیه و تحلیل واقعی از سایت شما، نظارت لحظه‌ای بر روی حساب‌های تبلیغاتی برای سوددهی و کارآیی هر چه بهتر و بیشتر، استفاده از روش‌ها و متدهای مخصوص به منظور پایین آوردن هزینه هر هر کلیک، توصیه محتوا و مطالب مفید تبلیغاتی پربازید به همراه واژه کلیدی مناسب برای طراحی سایت شما.
همه آنچه که گفته شد می‌تواند مخاطب و مشتری بالفعل شما را تحت تاثیر قرار دهد. خلاصه اینکه در دنیای امروز، مخاطب شما آنقدر قدرت دارد که بتواند به کسب و کار شما کمک کند و یا اینکه به آن صدمه بزند. و شما هم بیشتر از همیشه قدرتمند هستید تا با داشتن یک بازار و کسب و کار خوب، بهترین باشید. بهترین باشید، با مشتری مهربان باشید و بهترین سرویس و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را داشته باشید و اگر طراحی سایتی دارید، سعی کنید آن را به بهترین نحوه عرضه کنید تا بهترین به نظر برسید.
امضاء maryamimani
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان