زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۱۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
۴-۱۰-۱۳۸۹, ۰۸:۳۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
[تصویر:  1293224769_1_f7a1c06342.png]

سلام و درود
در این پست کامپوننت فرم ساز حرفه ای BreezingForms را یه دوستان معرفی میکنم.
این فرم ساز توسط آقای مجتبی پردل ترجمه شده و در سایت جومفا منتشر شده است و با اجازه مترجم نیز در اینجا معرفی و منتشر میشود.
این کامپوننت یکی از بهترین فرم سازهای جوملا بوده و شاید هم بهترین باشد.برای اطلاعات تکمیلی میتوانید در آدرس زیر توضیحات کامل مترجم را مشاهده کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  1293225065_1_1a08a2895f.jpg]

[تصویر:  1293225095_1_2dcb3219de.jpg]

[تصویر:  1293225128_1_2d8b64ff72.JPG]

این افزونه شامل یک کامپوننت و یک ماژول و دو پلاگین میباشد.

منبع سایت جومفا
مترجم آقای مجتبی پردل از مديران پارس جوم يكي از برترين مترجمان افزونه هاي جوملا

فایل‌(های) پیوست شده
com_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 4835
اندازه 1.82 مگابایت

mod_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2250
اندازه 2.05 کیلوبایت

plg_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2146
اندازه 4.83 کیلوبایت

plg_mmfuncs.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2180
اندازه 1.4 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، وحید سیدی ، yarbash20 ، Sir_Amin ، vahid.exe ، mahdi-j ، BSE2 ، navid64 ، khalilonline ، I.from_iran ، farjadp ، kargah ، سید منصور فیروزه ، Arasp ، jesus11077 ، حسین هادیان ، stepup360 ، amirv60 ، mking ، صابرمحمدی ، MehryarS ، qeshminfo ، p30note ، hasan512 ، btheme ، امیررضا مرتضوی ، mshnejad1 ، mal2moh ، majid33 ، shafiee ، bamdad89 ، alimardani ، saeidfar ، kabook ، publichtml ، vahidb369 ، ashkand ، صدرا حسابی ، omidquest ، dotnetmaster ، محمدرضا بهارلو ، shahnaz ، razie ، babani ، mahan ، anzal ، abasifar ، mahdi71 ، gogerd ، aidin_pz ، سجاد ابراهیمی ، محمد ، exaayaa ، ehsansabet ، mboi ، havij ، محمد حسین شکوری ، qomgraphic ، delshad1522 ، sadegh ، hajizadeh ، rezaetemadi ، farhad61 ، it866 ، hessam ، raminram ، wahid2003vj ، HKing ، mrgrad ، کاوه ، hadiran ، toos ، gamentech ، eed_zare ، ze_ho ، mmoobbiinn ، hamedriyahi ، nokian95 ، mahdi_2490 ، AmIn1412 ، ashkanss ، neysian ، mehi_al ، mohi ، kingstar ، azarp ، poroje ، asghari2 ، sasanu ، KOCOM
صفحه 14 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۶-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۴۱ عصر
ارسال: #131
RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
جواب چند تا سوالم این شد که تو جومینا مطرج کردید همونجا پیگیر بشید!
اولا در اونجا اصل موضوع را مطرح کرده بودم که نیاز به رعایت پیش نیاز دارم و در آخر پرسیدم فرم سازی این قابلیت را داره. rsformمعرفی شد و در مورد اون بحث شد نه این فرم ساز.
ثانیا در اونجا فقط موضوع پیش نیاز مطرح کردم که در نهایت با یکی از دوستان صحبت‌هایی در پیام خصوصی داشتم.
فکر می کنم اگر به جواب رسیده بودم یک روز کامل تاپیک‌های این فرم ساز را در جومفا و اینجا پیگیری نمی‌کردم. ممنون از زحماتی که همه‌ی دوستان بخصوص شما در مورد این کامپوننت کشیدید ولی یکم شرم دارم بگم جناب پر دل. یکی از دوستان داشت xform ی که شما ترجمه و معرفی کردید را با مبلغ هنگفتی بهم می فروخت. پرداخت هزینه‌ برای من اصلا مشکل نیست و بنا به ارزش کار پرداخت خواهم کرد اما این کار دوستمون در این محیط .....
یقینا نیاز به کد نویسی داره. از این رو جناب طالبی و دوستان دیگه اگر کدهای مورد نیازم را بتونید آماده کنید هزینه‌اش را پرداخت می‌کنم. اگر اعلام آمادگی کردید من تر و تمیزتر خواسته‌هام را پیام خصوصی کنم شما هم قیمت بدید تا به توافق برسیم. Rose
سپاسگزارم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۶-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۴۵ عصر
ارسال: #132
به هرحال عرض من اينه كه امكاناتي كه شما ميخواين تو فرمسازها به طور پيش فرض وجود نداره.
با دوستاني مثل آقاي طالبي و يا آقاي شكيبانيا تو انجمن جومينا از طريق پيام خصوصي در ارتباط باشين. انشالله به جواب ميرسين.
در مورد اون كسي هم كه افزونه رايگان رو ميخواسته به شما بفروشه، نظري ندارم!
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۱۶-۶-۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ عصر
ارسال: #133
فکر می‌کنم راجع به این موضوعات اخیر نیاز به پاسخ نباشه.
من بین دو فرم rs form و breezing باید انتخاب کنم. در هر دو نیاز به مقداری کد نویسی است. در rsform ترجمه‌های کارمشیال هم وجود داره که امکاناتی مثل تقویم شمسی و ... اضافه شده و تحقیق هم کردم. به لحاظ قدرت چیزی که تا الان متوجه شدم این فرم قوی‌تر است. آیا نظر دوستان هم همین است یا نه؟
برای کدها هم فعلا رعایت پیش نیاز در هر فرم برام ضرورت دارد. بقیش زیاد مهم نیست. اگر آموزشش اینجا مطرح بشه بدرد همه می‌خوره و من حاضرم هزینش را بدم.

نسخه‌های بالاتر بریزنگ (کامرشیال) چه امکاناتی بیشتر نسبت به این نسخه داره؟
۱۸-۶-۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #134
سلام
در حالت مد ساده این کامپوننت دوتا مشکل دارم.
1. ایتم که میزارم ( مثلا فیلد متنی ) عنوان فیلد را سمت پچ نشان میده و خود فیلدو سمت راست! در صورتی که باید عنوان قبل فیلد باشه و سمت چپ!! چیکار کنم جاشون عوض بشه؟

2. آیتم که درگ میکنم سمت راست قرار میگیرند. میخوام وسط صفحه قرار بگیرند
امضاء I.from_iran
با خدا باش و پادشاهی کن / بی خدا باش و هر آنچه خواهی کن
Drink
۱۹-۶-۱۳۹۰, ۰۷:۵۳ صبح
ارسال: #135
سلام دوستان ، یک سوال
این اطلاعات فرم پس از ثبت نام کاربر که برای ایمیل مدیر ارسال میشه ، امکان این هستش که
با یه قالب خوش آمد گویی و بر فرض یک سری اطلاعات از جزئیات ثبت نام هم توش باشه برای خود همون کاربر ارسال بشه ؟
۲۰-۶-۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ صبح
ارسال: #136
(۱۹-۶-۱۳۹۰ ۰۷:۵۳ صبح)mf2fx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ، یک سوال
این اطلاعات فرم پس از ثبت نام کاربر که برای ایمیل مدیر ارسال میشه ، امکان این هستش که
با یه قالب خوش آمد گویی و بر فرض یک سری اطلاعات از جزئیات ثبت نام هم توش باشه برای خود همون کاربر ارسال بشه ؟

دوست عزیز این چیزی که شما می فرمایید باید توسط خودتون ایجاد بشه و این فرمساز این قابلیت رو نداره...به فرض مثال شما فیلد هایی را ایجاد میکنید که کاربر اطلاعات ثبت نامی خودش را در اونها وارد بکنه و به فرض مثال با زدن دکمه ارسال این فیلدها عینا به ایمیل کاربر ارسال بشه ...شما می تونید به فرض مثال برای نام کاربری از فیلد متنی استفاده کنید و در تب پیشرفته تیک ایمیل به کاربر را هم بزنید تا این فیلدها نیز برای کاربر ارسال شوند.
امضاء امیررضا مرتضوی

سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۲-۶-۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ صبح
ارسال: #137
سلام به همگی
میخواستم بدونم آیا بریزینگ فرم تاریخ شمسی رو هم پشتیبانی میکنه یا نه؟
آیا امکانش هست که بهش تاریخ شمسی اضافه کرد یا نه؟
امضاء ebrahimt
۲۲-۶-۱۳۹۰, ۰۳:۵۹ صبح
ارسال: #138
خیر پشتیبانی نمیکنه !
احتمال داره در اینده کسی از دوستان این کار رو انجام بده ولی فعلا نداره.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط امیررضا مرتضوی ، شاهین سمیع عادل
۲۲-۶-۱۳۹۰, ۰۲:۰۷ عصر
ارسال: #139
مهندس طالبی قول دادن سرشون خلوت شد روی این قضیه کار کنن.
الحق که مخی هستند توی زمینه . نامبـــــــــر وان
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۲۳-۶-۱۳۹۰, ۱۲:۰۲ صبح
ارسال: #140
در حال حاضر از کدوم فرم ساز میشه استفاده کرد که کامل باشه و علی الخصوص تاریخ شمسی رو هم پشتیبانی کنه؟
شرمنده من عجله دارم اگه ممکنه سریعتر راهنمایی کنید
InloveStrongTired
امضاء ebrahimt
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان