زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۵:۱۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
۴-۱۰-۱۳۸۹, ۰۸:۳۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
[تصویر:  1293224769_1_f7a1c06342.png]

سلام و درود
در این پست کامپوننت فرم ساز حرفه ای BreezingForms را یه دوستان معرفی میکنم.
این فرم ساز توسط آقای مجتبی پردل ترجمه شده و در سایت جومفا منتشر شده است و با اجازه مترجم نیز در اینجا معرفی و منتشر میشود.
این کامپوننت یکی از بهترین فرم سازهای جوملا بوده و شاید هم بهترین باشد.برای اطلاعات تکمیلی میتوانید در آدرس زیر توضیحات کامل مترجم را مشاهده کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  1293225065_1_1a08a2895f.jpg]

[تصویر:  1293225095_1_2dcb3219de.jpg]

[تصویر:  1293225128_1_2d8b64ff72.JPG]

این افزونه شامل یک کامپوننت و یک ماژول و دو پلاگین میباشد.

منبع سایت جومفا
مترجم آقای مجتبی پردل از مديران پارس جوم يكي از برترين مترجمان افزونه هاي جوملا

فایل‌(های) پیوست شده
com_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 4835
اندازه 1.82 مگابایت

mod_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2250
اندازه 2.05 کیلوبایت

plg_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2146
اندازه 4.83 کیلوبایت

plg_mmfuncs.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2180
اندازه 1.4 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، وحید سیدی ، yarbash20 ، Sir_Amin ، vahid.exe ، mahdi-j ، BSE2 ، navid64 ، khalilonline ، I.from_iran ، farjadp ، kargah ، سید منصور فیروزه ، Arasp ، jesus11077 ، حسین هادیان ، stepup360 ، amirv60 ، mking ، صابرمحمدی ، MehryarS ، qeshminfo ، p30note ، hasan512 ، btheme ، امیررضا مرتضوی ، mshnejad1 ، mal2moh ، majid33 ، shafiee ، bamdad89 ، alimardani ، saeidfar ، kabook ، publichtml ، vahidb369 ، ashkand ، صدرا حسابی ، omidquest ، dotnetmaster ، محمدرضا بهارلو ، shahnaz ، razie ، babani ، mahan ، anzal ، abasifar ، mahdi71 ، gogerd ، aidin_pz ، سجاد ابراهیمی ، محمد ، exaayaa ، ehsansabet ، mboi ، havij ، محمد حسین شکوری ، qomgraphic ، delshad1522 ، sadegh ، hajizadeh ، rezaetemadi ، farhad61 ، it866 ، hessam ، raminram ، wahid2003vj ، HKing ، mrgrad ، کاوه ، hadiran ، toos ، gamentech ، eed_zare ، ze_ho ، mmoobbiinn ، hamedriyahi ، nokian95 ، mahdi_2490 ، AmIn1412 ، ashkanss ، neysian ، mehi_al ، mohi ، kingstar ، azarp ، poroje ، asghari2 ، sasanu ، KOCOM
صفحه 7 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۵-۴-۱۳۹۰, ۰۶:۱۲ عصر
ارسال: #61
RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
سلام آقای طالبی کار بسیار خوبی میکنید ممنون
به نظرم اگر یک پست جدید فقط برای آموزش BreezingForms-172 ایجاد کنید کاربران خیلی راحتر میتونند این آموزش ها را پیدا کنند و استفاده کنند.
اینجوری آموزش ها هم منسجم تر میشند و کاربر به راحتی میتونه به آموزش مورد نظر دسترسی داشته باشه.
با تشکر.
امضاء وحید سیدی
طراحی وب سایت های پویا با مناسبت ترین قیمت و بالاترین کیفت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط tarantino ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۵-۴-۱۳۹۰, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #62
دليل اينكه پست رو تاپيك جدا نكردم اينه كه اگر تاپيك جداگانه هم بزنيم باز در ادامه همان تاپيك كاربران ميان و مشكلات خودشون رو مطرح ميكن و انسجامي كه الان هست از بين ميره يعني دو تا تاپيك ميشه كه كاربران مشكلات خودشون رو هم در اون مطرح ميكنن و هم در اين تاپيك .. البته اگر نظر دوستان اين هست كه تاپيك جدا زده بشه اقاي گنجي تاپيك را باز كنند و در ادامه آن آموزشها رو دنبال ميكنيم
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
 سپاس شده توسط وحید سیدی ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، saeedfweb
۵-۴-۱۳۹۰, ۰۶:۴۰ عصر
ارسال: #63
سلام
بهتر اینه که کاربران در این تاپیک مشکلاتشان را مطرح کنند و شما در تاپیک جداگانه فقط آموزش بدهید .
تاپیک آموزش را هم میشه محدود کرد که فقط شما ارسال داشته باشید.
آموزش جمع چک باکس ها عالی بود اگر امکان دارد یک آموزش هم برای جمع قیمت لیست های پایین افتادنی (باز شونده) بزارید.
مثل این سایت:
امضاء وحید سیدی
طراحی وب سایت های پویا با مناسبت ترین قیمت و بالاترین کیفت

سپاس شده توسط tarantino ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۸-۴-۱۳۹۰, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #64
دوستان نحوه ارسال یک رونوشت از فرم پر شده به کاربرانی اون فرم رو پر کردن در این فرم ساز چگونه است؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۸-۴-۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ عصر
ارسال: #65
از دوستان کسی میدونه چه جوری باید جا فیلد ها رو در جایی که دوست دارم با درک انجام بدم من هر بار که با درک میخوام فیلد ها رو به سمت راست یا جای دیگه قرار بدم باز دوباره به سمت چپ بر میگرده من تازه با این فرم ساز آشنا شدم و نمیدونم باید چیکار کنم
آیا کسی آموزش مقدماتی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
۸-۴-۱۳۹۰, ۱۱:۳۰ عصر
ارسال: #66
میخوام با این فرم ساز فرم ثبت نام درست کنم که پس از تکمیل فرم یک ایمل حاوی لینک فعال سازی برای فر ارسال کنه بعد به روش کیک کرد عمل ثبت نام اتوماتیک وارد عمل شود با همان یوزر و پسی که تو فرم وارد کرد بتونه وارد منو کاربریش بشه
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
۹-۴-۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ صبح
ارسال: #67
سلام
از اونجايي كه در مورد اين فرمساز سوال زياده و نوشتن آموزش هم براش زمانبره،‌ من يه بار ديگه دوستان عزيز رو ارجاع ميدم به آموزش هاي خود سايتش كه خيلي كامله:

راهنماي كامل افزونه (تقريبا به تمام سوالات پاسخ داده شده):

آموزش هاي ابتدايي كار با افزونه:

آموزش هاي تصويري افزونه:

امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، tarantino ، Reza Ganji
۱۲-۴-۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #68
با درود

چگونه برای لیست باکس (یا همون کمبو باکس) اعتبار سنجی بذاریم؟
چون برای خودم سوال بود و کلی وقتم رو گرفت تا بفهمم چطوره، گفتم اینجا مطرح کنم تا دوستان سردرگم نشنخیلی راحتهکافیه اولین گزینتون اینجوری باشه:
0;--لطفاً یکی گزینه را انتخاب نمایید--;

بقیرو به صورت معمول بنویسید
و در نهایت گزینه ی اعتبار سنجیتون رو روی valuenotempty قرار بدهید
یه نمونه کامل شدش رو میتونید در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید

این هم کدهای کمبوباکسش
[/font]
[font=tahoma]
0;--لطفاً یکی گزینه را انتخاب نمایید--;
0;دپارتمان طراحی و برنامه نویسی وبسایت;دپارتمان طراحی و برنامه نویسی وبسایت
0;دپارتمان شبکه  -  شاخه مایکروسافت;دپارتمان شبکه  -  شاخه مایکروسافت
0;دپارتمان شبکه  -  شاخه سیسکو;دپارتمان شبکه  -  شاخه سیسکو
0;دپارتمان شبکه  -  شاخه امنیت;دپارتمان شبکه  -  شاخه امنیت
0;دپارتمان گرافیک و چاپ;دپارتمان گرافیک و چاپ
0;دپارتمان عکاسی و تبلیغات;دپارتمان عکاسی و تبلیغات
0;منشی;منشی
0;فروش - مدیر فروش;فروش - مدیر فروش
0;فروش - بازاریاب;فروش - بازاریاب
[/font]
[font=tahoma]

مشکلی بود مطرح کنید
موفق باشید

سپاس شده توسط Reza Ganji ، Pourdaryaei ، tarantino ، شاهین سمیع عادل ، tanha_to0 ، saeedfweb
۲۳-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۲۳ عصر
ارسال: #69
سلام . دوستان برای اضافه کردن یه فیلد متنی که کاربر یک مبلغی رو عددی وارد کنه و جمع بندی بشه هزینه باید چیکار کنم. الان یک لیت پایین افتادنی دارم که هزینه هاش جدا محاسبه میشه و فیلد دستی رو هم اضافه کردم. حالا چیکار باید بکنم که مثلا کاربر انتخاب میکنه
بسته لینوکس 1
پائین مجموع هزینه الان مبلغ رو به درستی میزنه ولی میخوام تو یه فیلدی هم دستی یک عددی رو بزنه با این مبلغ جمع بشه.
تا الان هم طبق همین آموزش ها جلو رفتم
ممنون
۲۵-۴-۱۳۹۰, ۰۲:۰۹ صبح
ارسال: #70
من فرم رو طراحی کردم اما فیلد نام از کادرش خیلی فاصله داره.
چطور درستش کنم؟یه مشکل دیکه هم هست
وقتی دکمه ارسال رو میزنم صفحه تشکر نمیاد و فرو دوباره لود میشه
اطلاعات ارسال میشه اما بازدبد کننده متوجه نخواهد شد
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان