زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۳۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
۴-۱۰-۱۳۸۹, ۰۸:۳۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
[تصویر:  1293224769_1_f7a1c06342.png]

سلام و درود
در این پست کامپوننت فرم ساز حرفه ای BreezingForms را یه دوستان معرفی میکنم.
این فرم ساز توسط آقای مجتبی پردل ترجمه شده و در سایت جومفا منتشر شده است و با اجازه مترجم نیز در اینجا معرفی و منتشر میشود.
این کامپوننت یکی از بهترین فرم سازهای جوملا بوده و شاید هم بهترین باشد.برای اطلاعات تکمیلی میتوانید در آدرس زیر توضیحات کامل مترجم را مشاهده کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  1293225065_1_1a08a2895f.jpg]

[تصویر:  1293225095_1_2dcb3219de.jpg]

[تصویر:  1293225128_1_2d8b64ff72.JPG]

این افزونه شامل یک کامپوننت و یک ماژول و دو پلاگین میباشد.

منبع سایت جومفا
مترجم آقای مجتبی پردل از مديران پارس جوم يكي از برترين مترجمان افزونه هاي جوملا

فایل‌(های) پیوست شده
com_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 4835
اندازه 1.82 مگابایت

mod_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2250
اندازه 2.05 کیلوبایت

plg_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2146
اندازه 4.83 کیلوبایت

plg_mmfuncs.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2180
اندازه 1.4 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، وحید سیدی ، yarbash20 ، Sir_Amin ، vahid.exe ، mahdi-j ، BSE2 ، navid64 ، khalilonline ، I.from_iran ، farjadp ، kargah ، سید منصور فیروزه ، Arasp ، jesus11077 ، حسین هادیان ، stepup360 ، amirv60 ، mking ، صابرمحمدی ، MehryarS ، qeshminfo ، p30note ، hasan512 ، btheme ، امیررضا مرتضوی ، mshnejad1 ، mal2moh ، majid33 ، shafiee ، bamdad89 ، alimardani ، saeidfar ، kabook ، publichtml ، vahidb369 ، ashkand ، صدرا حسابی ، omidquest ، dotnetmaster ، محمدرضا بهارلو ، shahnaz ، razie ، babani ، mahan ، anzal ، abasifar ، mahdi71 ، gogerd ، aidin_pz ، سجاد ابراهیمی ، محمد ، exaayaa ، ehsansabet ، mboi ، havij ، محمد حسین شکوری ، qomgraphic ، delshad1522 ، sadegh ، hajizadeh ، rezaetemadi ، farhad61 ، it866 ، hessam ، raminram ، wahid2003vj ، HKing ، mrgrad ، کاوه ، hadiran ، toos ، gamentech ، eed_zare ، ze_ho ، mmoobbiinn ، hamedriyahi ، nokian95 ، mahdi_2490 ، AmIn1412 ، ashkanss ، neysian ، mehi_al ، mohi ، kingstar ، azarp ، poroje ، asghari2 ، sasanu ، KOCOM
۳۰-۱۰-۱۳۸۹, ۰۷:۳۸ عصر
ارسال: #2
RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
سلام.خسته نباشیدRose
بابت معرفی این کامپوننت ازتون خیلی ممنونم. اما مشکلی که هست اینه که من میخوام یه جدول بسازم که تنها توی jform امکان ایجاد اونو دیدم که موقع ساخت جدول نسبتا خوبیه اما بعد از ذخیره کردن سلولها و فیلدهاش به هم میریزن
با artform و rsform هم کمی کار کردم اما اونا هم امکان ایجاد جدول نداشتند.میتونستم تو rsform قسمتهای مختلف مثل نام، نام خانوادگی و ... رو تو چندتا ستون نشون بدم اما امکان ایجاد جدول توش نبود. با این کامپوننت Breezingform هم کمی کار کردم و فایلهای آموزشیش رو دیدم. امکاناتشو تقریبا دیدم و فهمیدم اما بازم مشکل جدول پابرجاست.
فرم استخدام این سایت رو ببینید:
http://www.iranhelpdesk.com/estekhdam.aspx
جدولی که زیر قسمتی که گفته:"اگر داراي سوابق كاري مي باشيد لطفا" جدول زير را پر نماييد . " هست رو ببینید
من این جدولو میخوام از یکی دو نفر پرسیدم، اما اونا میگن با همین فرم ساز میشه چون از jform قویتره اما تا حالا نیاز نداشتن از این جدولا بسازند و نمیدونن کجاش این امکان وجود داره
حالا من میخوام بدونم اگر این فرم ساز این امکانو داره چطوری و با استفاده از کدوم قسمت باید این جدولو ایجاد کرد؟
اگرم با این فرم ساز نمیشه، این سایت از چی برای ساخت جدولاش استفاده کرده؟Sos
با تشکر از همه دوستانSmileRose
Ati68
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط aidin_pz
۳۰-۱۰-۱۳۸۹, ۰۷:۴۸ عصر
ارسال: #3
با سلام

دوست عزیز این سایت که فرمودین از aspx استفاده کرده و خودش اون رو طراحی کرده اکه اینطور فرمی میخواهید باید با استفاده از php یدونه طراحی کنید

موفق باشید
امضاء Sir_Amin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، aidin_pz ، شماره مجازی
۳۰-۱۰-۱۳۸۹, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #4
با تشکر از پاسخدهی سریع شما دوست عزیزRose
به گفته شما، یعنی این سایت کل فرمشو با aspx طراحی کرده و اصلا از فرم ساز استفاده نکرده؟
اگر بخوام چنین فرمی داشته باشم تنها راهش برنامه نویسیه؟هیچ کامپوننتی برای ایجادش نیست؟
از طرفی جدولی که jform ایجاد میکنه رو میشه درستش کرد طوری که فیلدهاش بعد از ذخیره سازی به هم نریزند؟
و آیا شما راهی برای ایجاد جدول به صورت سریع میشناسین؟
 سپاس شده توسط aidin_pz ، شماره مجازی
۳۰-۱۰-۱۳۸۹, ۰۹:۵۵ عصر
ارسال: #5
با سلام خدمت شما دوست عزیز ، مسلماً برای ساخت فرم های اینچنینی باید برنامه نویسی کرد تا بتوان خروجی قابل قبول از آنها گرفت .
در مورد جوملا کامپوننت های فرم ساز زیاد است و امکانات جوملا بی شمار ولی چیزی که مشکل است پیوند زدن کامپوننت های فرم ساز با امکانات دیگر جوملاست که آن نیز معمولاً نیاز به برنامه نویسی دارد .
من قبلاً از فرم ساز های زیادی استفاده کرده ام ولی تا کنون قصد خروجی گرفتن از آنها به این شکلی که شما فرمودید را نداشته ام برای همین نمی توانم در این زمینه کمکی به شما بکنم ولی برای راحتی شما عرض می کنم که بهترین استفاده فرم ساز ها در ارسال ایمیل است و اگر می خواهید خروجی تیبل بگیرید از برنامه نویسان کمک بگیرید .
با تشکر
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Sir_Amin ، Reza Ganji ، سید منصور فیروزه
۳۰-۱۰-۱۳۸۹, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #6
دوست عزیز کامپوننتهایی برای گزارشگیری از پایگاه داده وجود داره که می تونید با استفاده از اون یه چیز قابل قبولی رو بدست بیارید

موفق باشید
امضاء Sir_Amin
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۲-۱-۱۳۹۰, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #7
سلام
اول معرفی کنم خودم رو! مجتبی پردل هستم، مترجم کامپوننت.
می دونم تاپیک يکم قدیمیه. ولي لازم ديدم یه توضيح کوتاه بدم برای دوستانی که شاید بعدا به اين تاپیک هدايت شدن.
مشکل ایجاد جدول تو فرمسازهارو من هم داشتم. البته من با jform کار نکردم. اما تو بقیه فرمسازها هم چنين قابلیتی رو ندیدم. خودم هم خيلي دنبالش بودم (و هستم). کامپوننت Breezing خيلي عالیه. در واقع تو فرمسازهاي جوملا به نظر من يه شاهکاره. ولي خوب مثل همه افزونه های ديگه، مشکلات خودش رو هم داره. مثلا همین ساخت جدول. براي ساخت جدول براي گرفتن سوابق کاری يا تحصیلی فرد من از شیوه ديگه ای تو این فرمساز استفاده کردم که تصويرشو پیوست ميکنم. البته ميدونم روش خيلي جالبی نيست. ولی خوب از هيچي بهتره!
در ضمن براي گرفتن خروجي از فرمساز، یه کامپوننت دیگه هست به نام xforms که محصول همون سازنده است، و من فارسیش کردم و تو انجمن جومفا ارایه دادم. یه کامپوننت خیلی عاليه برای گرفتن خروجی از فرمسازهای Breezing و Rsforms با فرمتهای اکسل و pdf. با utf8 هم کاملا سازگاره. با مراجعه به انجمن جومفا (البته وقتی راه اندازی مجدد شد!)، ميتونين این کامپوننت رو دریافت کنين و توضيحات مربوطه رو ببینین.
اين هم آدرسش:

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، tarantino ، Reza Ganji ، mking ، mastermind ، anzal ، mrt69 ، mohi
۲۴-۱-۱۳۹۰, ۰۶:۳۴ صبح
ارسال: #8
با تشکر از دوستان بابت ارائه این فرم ساز

اگه آموزش استفاده از فرم ساز رو هم بدین عالی میشه
۲۴-۱-۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ عصر
ارسال: #9
(۲۲-۱-۱۳۹۰ ۰۸:۴۲ عصر)mojtabapordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اول معرفی کنم خودم رو! مجتبی پردل هستم، مترجم کامپوننت.
می دونم تاپیک يکم قدیمیه. ولي لازم ديدم یه توضيح کوتاه بدم برای دوستانی که شاید بعدا به اين تاپیک هدايت شدن.
مشکل ایجاد جدول تو فرمسازهارو من هم داشتم. البته من با jform کار نکردم. اما تو بقیه فرمسازها هم چنين قابلیتی رو ندیدم. خودم هم خيلي دنبالش بودم (و هستم). کامپوننت Breezing خيلي عالیه. در واقع تو فرمسازهاي جوملا به نظر من يه شاهکاره. ولي خوب مثل همه افزونه های ديگه، مشکلات خودش رو هم داره. مثلا همین ساخت جدول. براي ساخت جدول براي گرفتن سوابق کاری يا تحصیلی فرد من از شیوه ديگه ای تو این فرمساز استفاده کردم که تصويرشو پیوست ميکنم. البته ميدونم روش خيلي جالبی نيست. ولی خوب از هيچي بهتره!
در ضمن براي گرفتن خروجي از فرمساز، یه کامپوننت دیگه هست به نام xforms که محصول همون سازنده است، و من فارسیش کردم و تو انجمن جومفا ارایه دادم. یه کامپوننت خیلی عاليه برای گرفتن خروجی از فرمسازهای Breezing و Rsforms با فرمتهای اکسل و pdf. با utf8 هم کاملا سازگاره. با مراجعه به انجمن جومفا (البته وقتی راه اندازی مجدد شد!)، ميتونين این کامپوننت رو دریافت کنين و توضيحات مربوطه رو ببینین.
اين هم آدرسش:

سلام 1 ماهی میشه که جومفا بستس اگر امکانش هست همینجا بذارید ممنون میشم
 سپاس شده توسط araki1382
۶-۲-۱۳۹۰, ۰۹:۵۲ عصر
ارسال: #10
با سلام و تشكر بخاطر قراردادن اين كامپونت عالي
من در قسمت فارسي نوشتن براي طراحي فرم مشكل دارم اونم اينه كه عنوان فرم را كه فارسي مي نويسم يا مثلا دكمه هايي راديويي را كه مقاديرش را فارسي مي نويسم روي سايت به صورت علامت ؟ نمايش داده ميشه
لطفا راهنمايي بفرمائيد
با تشكر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان