زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
۴-۱۰-۱۳۸۹, ۰۸:۳۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
[تصویر:  1293224769_1_f7a1c06342.png]

سلام و درود
در این پست کامپوننت فرم ساز حرفه ای BreezingForms را یه دوستان معرفی میکنم.
این فرم ساز توسط آقای مجتبی پردل ترجمه شده و در سایت جومفا منتشر شده است و با اجازه مترجم نیز در اینجا معرفی و منتشر میشود.
این کامپوننت یکی از بهترین فرم سازهای جوملا بوده و شاید هم بهترین باشد.برای اطلاعات تکمیلی میتوانید در آدرس زیر توضیحات کامل مترجم را مشاهده کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  1293225065_1_1a08a2895f.jpg]

[تصویر:  1293225095_1_2dcb3219de.jpg]

[تصویر:  1293225128_1_2d8b64ff72.JPG]

این افزونه شامل یک کامپوننت و یک ماژول و دو پلاگین میباشد.

منبع سایت جومفا
مترجم آقای مجتبی پردل از مديران پارس جوم يكي از برترين مترجمان افزونه هاي جوملا

فایل‌(های) پیوست شده
com_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 4835
اندازه 1.82 مگابایت

mod_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2250
اندازه 2.05 کیلوبایت

plg_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2146
اندازه 4.83 کیلوبایت

plg_mmfuncs.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2180
اندازه 1.4 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، وحید سیدی ، yarbash20 ، Sir_Amin ، vahid.exe ، mahdi-j ، BSE2 ، navid64 ، khalilonline ، I.from_iran ، farjadp ، kargah ، سید منصور فیروزه ، Arasp ، jesus11077 ، حسین هادیان ، stepup360 ، amirv60 ، mking ، صابرمحمدی ، MehryarS ، qeshminfo ، p30note ، hasan512 ، btheme ، امیررضا مرتضوی ، mshnejad1 ، mal2moh ، majid33 ، shafiee ، bamdad89 ، alimardani ، saeidfar ، kabook ، publichtml ، vahidb369 ، ashkand ، صدرا حسابی ، omidquest ، dotnetmaster ، محمدرضا بهارلو ، shahnaz ، razie ، babani ، mahan ، anzal ، abasifar ، mahdi71 ، gogerd ، aidin_pz ، سجاد ابراهیمی ، محمد ، exaayaa ، ehsansabet ، mboi ، havij ، محمد حسین شکوری ، qomgraphic ، delshad1522 ، sadegh ، hajizadeh ، rezaetemadi ، farhad61 ، it866 ، hessam ، raminram ، wahid2003vj ، HKing ، mrgrad ، کاوه ، hadiran ، toos ، gamentech ، eed_zare ، ze_ho ، mmoobbiinn ، hamedriyahi ، nokian95 ، mahdi_2490 ، AmIn1412 ، ashkanss ، neysian ، mehi_al ، mohi ، kingstar ، azarp ، poroje ، asghari2 ، sasanu ، KOCOM
صفحه 5 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲-۳-۱۳۹۰, ۰۷:۳۳ عصر
ارسال: #41
RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
کسی راه حلی بلد نیست؟؟؟
دوستان یه سوال
چه طوری میشه بالای هر صفحه یه متن توضیح (مت یا html) قرار بدم؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۳-۱۳۹۰, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #42
سلام
در مورد سوال اولتون فکر نمی کنم چنین امکانی وجود داشته باشه. البته فیلد مخفی میشه ساخت. ولی چیزی که شما می خواین رو نمی دونم. البته دقیقا هم متوجه نشده منظورتون چیه. اگه واضح تر بفرمایینٰ شاید بتونم کمک کنم.
در مورد سوال دوم، امکانش هست. الان یادم نیست چطوری؟ برم خونه، یه بررسی می کنم، بهتون میگم
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۳-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۳۲ عصر
ارسال: #43
اگر بخوام در مورد سوال اول دقیق بگم:
می خوام با توجه به اطلاعاتی که کاربران سایتم پر می کنم به اونها کد اشتراک بدم
به این صورت که با انتخاب چند کمبو باکس که برای هر کدوم عنوانی رو مشخص کردم و برای هر عنوان مقداری در نظر گرفتم مثلاً کمبو باکس من نام چندتا شهر که که هر شهر مقداری داره
مثلاً تهران=12
در فرم من 3 تا کمبو باکس با شکلی که گفتم وجود داره که من می خوام کد اشتراک اعضای سایتم ارزش عنوان انتخابیشون پشت سر هم باشه به اضافه شماره رکورد(شناسه رکورد)
۱۶-۳-۱۳۹۰, ۰۹:۱۴ عصر
ارسال: #44
سلام خدمت دوستان و اساتید محترم.
خسته نباشید.
من این فرم ساز رو دانلود و نصب کردم.
باهاش یه فرم ثبت نام برای سایت ساختم.
اما نمی دونم این فرم رو چطوری می تونم توی سایت لود کنم.
و اینکه این فرم چطوری میتونه ثبت نام رو انجام بده وقتی که من فقط ظاهرش رو طراحی کردم؟
لطفا کمکم کنید.Rose
امضاء n4n4zi
آنکه می داند تواناست،
وآنکه می پرسد در جاده ی توانمندی و در حمایت دانایان گام بر می دارد...
[تصویر:  ajy0g2d4kfqh62gm3u7.gif]

۱۶-۳-۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ عصر
ارسال: #45
براي نمايش فرم در سايت كافيست به بخش مديريت منو ها رفته و يك منو فرم ساز ايجاد كنيد و در تنظيمات نام فرمي كه ساختيد رو وارد كنيد.

فرم امكان ثبت را محيا ميكنه به شكلي كه شما منظورتون هست.يعني اگه قصد شما اينه كه فرم ثبت نامي داشته باشيد كه كاربر از طريق اون ثبت نام كنه و با نام كاربري و پسورد بتونه وارد سايت بشه ، اين فرم ساز نميتونه اينكار رو انجام بده.
براي اون منظور شما بايد از افزونه CB استفاده كنيد.

از فرم ساز براي گرفتن اطلاعات خاصي از كاربران استفاده ميشه .. يعني مثلا فرم ثبت نام آموزشگاه ،دوره آموزشي ، ثبت فيش واريزي ... غيره
نقل قول: اگر بخوام در مورد سوال اول دقیق بگم:
می خوام با توجه به اطلاعاتی که کاربران سایتم پر می کنم به اونها کد اشتراک بدم
به این صورت که با انتخاب چند کمبو باکس که برای هر کدوم عنوانی رو مشخص کردم و برای هر عنوان مقداری در نظر گرفتم مثلاً کمبو باکس من نام چندتا شهر که که هر شهر مقداری داره
مثلاً تهران=12
در فرم من 3 تا کمبو باکس با شکلی که گفتم وجود داره که من می خوام کد اشتراک اعضای سایتم ارزش عنوان انتخابیشون پشت سر هم باشه به اضافه شماره رکورد(شناسه رکورد)

چيزي كه گفتيد قابل انجام هست ولي ارزش انتخاب هر كمبواكس رو ميتونيد پشت سر هم قرار بديد ولي شناسه ركورد رو خير چون هنوز كاربر شما submit نكرده شناسه ركورد بخواد ايجاد بشه.
براي اينكار هم بايد كدنويسي جاوااسكريپت بدونيد و كدهاي خودتون رو بر اساس نام هر المان ايجاد كنيد بطوريكه مقدار هر المان به يك تكست باكس پاس بديد و در نهايت مقدار اون تكست باكس رو مورد استفاده قرار بديد.
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
 سپاس شده توسط n4n4zi ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، Mojtaba Pordel
۳۰-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۰۹ عصر
ارسال: #46
آیا امکان گرفتن پرینت از فرم پر شده توسط کاربر برای خود کاربر در فرم سازBreezingForm وجود داره؟
۳۰-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۱۹ عصر
ارسال: #47
سلام
دقیقا یادم نیست که امکان پرینت هست یا نه. ولی می تونین فرم رو طوری طراحی کنین که قبل از ارسال نهایی، کاربر بتونه فیلدهایی رو که پر کرده ببینه و اگه ایرادی بود برگرده درستش کنه.
احتمالا باید تو همون صفحه امکان پرینت هم باشه. ولی مطمئن نیستم
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۳۰-۳-۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #48
همان طور که آقای پردل عزیز فرمودند میشود یک صفحه طراحی کرد تا فیلد های پر شده را نمایش بدهد اما متأسفانه امکان اضافه کردن دکمه ای برای چاپ در خود افزونه نیست . ( یا شاید هم من ندیدم ) . اما می شود از پرینت خود مرورگر برای چاپ صفحه استفاده کرد .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، Mojtaba Pordel
۳۱-۳-۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ صبح
ارسال: #49
میشه بگید چه طوری فیلد های پر شده رو نشون بدم
۳۱-۳-۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ صبح
ارسال: #50
من همیشه برای سایت فرم از دسترسی سریع استفاده می کنم
وقتی وارد فرم ساز شدید مثلاً دو صفحه درست کنید .
در صفحه اول فیلدهایی که می خواهید را ایجاد کنید و قابلیت رفتن به صفحه بعد را در خود فرم اصلی فعال کنید .

حال در صفحه دوم یک فیلد از نوع ( خلاصه اطلاعات وارد شده ) ایجاد کنید و آن را از منوی آبشاری پایینی با فیلدهایی که می خواهید متصل کنید تا اطلاعات انها را نمایش دهد .

خلاصه آن به صورت درختی :

- فرم اصلی ( قابلیت رفتن به صفحه قبل و بعد در اینجا قرار دارد و باید فعال گردد )

- صفحه اول

- نام

- نام خانوادگی

- شماره تماس

- صفحه دوم

- خلاصه اطلاعات نام

- خلاصه اطلاعات نام خانوادگی

- خلاصه اطلاعات شماره تماس

نکته : در قسمت فرم اصلی باید قسمت های :

فرم شامل دکمه ارسال باشد و فرم شامل صفحه بندی باشد باید روی بله قرارگیرد
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Mojtaba Pordel ، Reza Ganji ، tarantino
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان