زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۳۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
۴-۱۰-۱۳۸۹, ۰۸:۳۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
[تصویر:  1293224769_1_f7a1c06342.png]

سلام و درود
در این پست کامپوننت فرم ساز حرفه ای BreezingForms را یه دوستان معرفی میکنم.
این فرم ساز توسط آقای مجتبی پردل ترجمه شده و در سایت جومفا منتشر شده است و با اجازه مترجم نیز در اینجا معرفی و منتشر میشود.
این کامپوننت یکی از بهترین فرم سازهای جوملا بوده و شاید هم بهترین باشد.برای اطلاعات تکمیلی میتوانید در آدرس زیر توضیحات کامل مترجم را مشاهده کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  1293225065_1_1a08a2895f.jpg]

[تصویر:  1293225095_1_2dcb3219de.jpg]

[تصویر:  1293225128_1_2d8b64ff72.JPG]

این افزونه شامل یک کامپوننت و یک ماژول و دو پلاگین میباشد.

منبع سایت جومفا
مترجم آقای مجتبی پردل از مديران پارس جوم يكي از برترين مترجمان افزونه هاي جوملا

فایل‌(های) پیوست شده
com_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 4835
اندازه 1.82 مگابایت

mod_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2250
اندازه 2.05 کیلوبایت

plg_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2146
اندازه 4.83 کیلوبایت

plg_mmfuncs.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2180
اندازه 1.4 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، وحید سیدی ، yarbash20 ، Sir_Amin ، vahid.exe ، mahdi-j ، BSE2 ، navid64 ، khalilonline ، I.from_iran ، farjadp ، kargah ، سید منصور فیروزه ، Arasp ، jesus11077 ، حسین هادیان ، stepup360 ، amirv60 ، mking ، صابرمحمدی ، MehryarS ، qeshminfo ، p30note ، hasan512 ، btheme ، امیررضا مرتضوی ، mshnejad1 ، mal2moh ، majid33 ، shafiee ، bamdad89 ، alimardani ، saeidfar ، kabook ، publichtml ، vahidb369 ، ashkand ، صدرا حسابی ، omidquest ، dotnetmaster ، محمدرضا بهارلو ، shahnaz ، razie ، babani ، mahan ، anzal ، abasifar ، mahdi71 ، gogerd ، aidin_pz ، سجاد ابراهیمی ، محمد ، exaayaa ، ehsansabet ، mboi ، havij ، محمد حسین شکوری ، qomgraphic ، delshad1522 ، sadegh ، hajizadeh ، rezaetemadi ، farhad61 ، it866 ، hessam ، raminram ، wahid2003vj ، HKing ، mrgrad ، کاوه ، hadiran ، toos ، gamentech ، eed_zare ، ze_ho ، mmoobbiinn ، hamedriyahi ، nokian95 ، mahdi_2490 ، AmIn1412 ، ashkanss ، neysian ، mehi_al ، mohi ، kingstar ، azarp ، poroje ، asghari2 ، sasanu ، KOCOM
صفحه 4 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۷-۲-۱۳۹۰, ۰۷:۳۴ عصر
ارسال: #31
RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
دوستان اگر ممکنه آموزش این کامپوننت ارزش مند رو بدیید
خیل گیج شدمEyesEyesEyesEyes

ممنون میشم ازتونSmile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۷-۲-۱۳۹۰, ۰۸:۱۶ عصر
ارسال: #32
سلام

دموها:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آموزش های اولیه:

Documents:

آموزش های تصویری:

راهنمای کامل و دانش نامه:
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، وحید سیدی ، سید منصور فیروزه ، thekoroush
۲۷-۲-۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ عصر
ارسال: #33
(۱۰-۲-۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ عصر)I.from_iran نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال فنی :
هر آیتمی که میسازم و اسمش رو تغییر میدم به فارسی عنوان فارسی سمت چپ میمونه. نمیشه جاشو تغییر بدم بیاد راست ؟ و اینکه گزینه (*) نداره ؟

جواب این سوال رو میشه بفرمایید چون من هم همین مشکل رو دارم.
سپاس
۲۸-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ صبح
ارسال: #34
(۲۷-۲-۱۳۹۰ ۱۰:۰۹ عصر)Niki69 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۰-۲-۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ عصر)I.from_iran نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال فنی :
هر آیتمی که میسازم و اسمش رو تغییر میدم به فارسی عنوان فارسی سمت چپ میمونه. نمیشه جاشو تغییر بدم بیاد راست ؟ و اینکه گزینه (*) نداره ؟

جواب این سوال رو میشه بفرمایید چون من هم همین مشکل رو دارم.
سپاس
سلام
نو این کامپوننت، css یکی از قالب ها رو برای فارسی بهینه کردم. تو اون نباید مشکل داشته باشه. برای نشون دادن ستاره هم باید فیلد رو اجباری کنین و براش یه اسکریپت اعتبارسنجی تعیین کنین
امضاء Mojtaba Pordel

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Niki69 ، Reza Ganji ، سید منصور فیروزه
۲۸-۲-۱۳۹۰, ۰۶:۱۸ صبح
ارسال: #35
نقل قول: سلام
نو این کامپوننت، css یکی از قالب ها رو برای فارسی بهینه کردم. تو اون نباید مشکل داشته باشه.
ممکنه بیشتر توضیح بدین چون هرکاری میکنم Lable سمت چپ قرار می گیره
۲۸-۲-۱۳۹۰, ۰۷:۴۰ عصر
ارسال: #36
آموزش ابتداییی فارسی وجود نداره
حتی به صورت نوشته؟؟؟!!!!!!
۲۹-۲-۱۳۹۰, ۰۳:۲۵ صبح
ارسال: #37
(۲۸-۲-۱۳۹۰ ۰۷:۴۰ عصر)hamed_ah نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آموزش ابتداییی فارسی وجود نداره
حتی به صورت نوشته؟؟؟!!!!!!
سلام
دوست عزیز، نوشتن آموزش کار وقت گیریه. لینک هایی که دادم رو اگه آموزش هاش رو بخونین، مشکلی نخواهید داشت. آموزش های پیچیده ای نداره. شما کار رو شروع کنین (با اون آموزش ها)، بعد هرجا مشکل داشتین بپرسین.
(۲۸-۲-۱۳۹۰ ۰۶:۱۸ صبح)Niki69 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول: سلام
نو این کامپوننت، css یکی از قالب ها رو برای فارسی بهینه کردم. تو اون نباید مشکل داشته باشه.
ممکنه بیشتر توضیح بدین چون هرکاری میکنم Lable سمت چپ قرار می گیره
تو قالب gmtheme نباید مشکلی وجود داشته باشه. اگه تو این قالب هم مشکل وجود داشت، باید css قالب رو دستکاری کنید
امضاء Mojtaba Pordel

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، tarantino ، Reza Ganji
۲۹-۲-۱۳۹۰, ۰۵:۳۴ صبح
ارسال: #38
ممنون یه کمی تونستم باهاش کار کنم
۱-۳-۱۳۹۰, ۰۷:۵۷ صبح
ارسال: #39
سلام دوستان
میتونین برای راهنمایی و رفع اشکالات، تاپیک معرفی و رفع اشکال این کامپوننت در انجمن جومفا رو ببینین:

تو این تاپیک 16 صفحه ای! بیشتر مشکلات مربوط به افزونه رفع شده.
امضاء Mojtaba Pordel

سپاس شده توسط tarantino ، شاهین سمیع عادل ، Niki69 ، سید منصور فیروزه
۲-۳-۱۳۹۰, ۰۳:۰۱ صبح
ارسال: #40
دوستان مطلع یه سوال
در قمست کمبو باکس این اکان وجود داره که برای آیتم هایی که قرار می دیم ارزش یا مقدار داشته باشن
حالا سوال من:
این امکان وجود داره که یه فیلد مخفی یا غیر قابل نوشتن در فرم وجود داشته باشه که وقتی ما چندتا کمبو باکس رو انتخاب کنیم مقادیری که برای اونها اختصاص داره به ترتیب پشت سر هم در اون فیلد نمایش داده بشه؟؟؟
این خیلی مهمه برام
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان