زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۰۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور جوملا هنگام نصب،لطفا کمک بفرمایید
۱-۱۰-۱۳۹۴, ۰۳:۱۱ صبح
ارسال: #1
ارور جوملا هنگام نصب،لطفا کمک بفرمایید
با سلام خدمت اساتید گرامی
من جوملا رو دارم نصب میکنم جوملا 3 هستش
ازش با اکیبا بک آپ بسته نصبی گرفتم و حالا آپلودش کردم درهاست جدید،نصبش کردم مرحله وارد کردن اطلاعات دیتابیس اون آخراش که دیگه داره دیتابیس رو کانفیگ میکنه یعنی بعد از زدن یوزر پسورد این ارور رو دادش،دقیقا درصد های آخر کانفیگ دیتابیس نه اولاش

Database restoration
An error occurred while restoring the database. The error message can be found below. Click on the × button at the top right of this dialog message to close it and return to the database restoration page.
Database error processing line 56

زیرش هم توی همون پنجره که این ارور رو نشون داد اینو نوشته :

Database server error reply:
ErrNo #0

SQL=CREATE TABLE `wp_commentmeta` (   `meta_id` bigint(20) unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT,   `comment_id` bigint(20) unsigned NOT NULL DEFAULT '0',   `meta_key` varchar(255) COLLATE utf8mb4_unicode_ci DEFAULT NULL,   `meta_value` longtext COLLATE utf8mb4_unicode_ci,   PRIMARY KEY (`meta_id`),   KEY `comment_id` (`comment_id`),   KEY `meta_key` (`meta_key`(191)) ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8mb4 COLLATE=utf8mb4_unicode_ci

Raw query text:

CREATE TABLE `wp_commentmeta` (   `meta_id` bigint(20) unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT,   `comment_id` bigint(20) unsigned NOT NULL DEFAULT '0',   `meta_key` varchar(255) COLLATE utf8mb4_unicode_ci DEFAULT NULL,   `meta_value` longtext COLLATE utf8mb4_unicode_ci,   PRIMARY KEY (`meta_id`),   KEY `comment_id` (`comment_id`),   KEY `meta_key` (`meta_key`(191)) ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8mb4 COLLATE=utf8mb4_unicode_ci

لطفا کمک بفرمایید ممنونم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۱۰-۱۳۹۴, ۰۴:۰۴ صبح
ارسال: #2
RE: ارور جوملا هنگام نصب،لطفا کمک بفرمایید
درود
بخاطر اینکدینگ utf8mb4_unicode_ci و باید اینکدینگ دیتابیس رو به utf8_general_ci
در هاست در قسمت operation برید و کالکشن دیتابیس رو بزارید روی utf8_general_ci احتمالا حل میشه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱-۱۰-۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ صبح
ارسال: #3
آقای گنجی چک کردم،روی utf8_general_ciهستش
و فک کنم مشکل دیگه ای باشه الان ارورش تغییر پیدا کرده به این :

Database error processing line 139

Database server error reply:
ErrNo #0

SQL=CREATE TABLE `wp_commentmeta` (   `meta_id` bigint(20) unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT,   `comment_id` bigint(20) unsigned NOT NULL DEFAULT '0',   `meta_key` varchar(255) COLLATE utf8mb4_unicode_ci DEFAULT NULL,   `meta_value` longtext COLLATE utf8mb4_unicode_ci,   PRIMARY KEY (`meta_id`),   KEY `comment_id` (`comment_id`),   KEY `meta_key` (`meta_key`(191)) ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8mb4 COLLATE=utf8mb4_unicode_ci

Raw query text:

CREATE TABLE `wp_commentmeta` (   `meta_id` bigint(20) unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT,   `comment_id` bigint(20) unsigned NOT NULL DEFAULT '0',   `meta_key` varchar(255) COLLATE utf8mb4_unicode_ci DEFAULT NULL,   `meta_value` longtext COLLATE utf8mb4_unicode_ci,   PRIMARY KEY (`meta_id`),   KEY `comment_id` (`comment_id`),   KEY `meta_key` (`meta_key`(191)) ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8mb4 COLLATE=utf8mb4_unicode_ci
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱-۱۰-۱۳۹۴, ۰۴:۳۲ صبح
ارسال: #4
سایت رو دستی منتقل کنید و دیتابیس رو هم دستی ایمپورت کنید.
البته این ارور وردپرس هست نه جوملا و موقع ایمپورت دیتابیس تیک گزینه زیر را بردارید :

Do not use AUTO_INCREMENT for zero values
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان