زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۱۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه ایجاد خط یا Table به دور مطالب و ماژول ها
۲۵-۹-۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ صبح
ارسال: #1
نحوه ایجاد خط یا Table به دور مطالب و ماژول ها
سلام.نحوه ایجاد خط یا Table به دور مطالب و ماژول ها چطوری هست؟ آیا میشه کدی که این مورد را برای ما ایجاد میکنه به ما بدین و بگین درکدوم قسمت قرارش بدیم؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء 3D Animation
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۵-۱۰-۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #11
RE: نحوه ایجاد خط یا Table به دور مطالب و ماژول ها
بازهم ممنون.
ببخشید این کد text-align:justify;
کجاباید قرار بدم؟؟
و خط 1225 که فرمودین....راستش این فایل text-align:justify; رو که باز میکنم بصورت سرتاسریه و خطوط پشت سرهم انباشته هستند وشماره گذاری نداره.......چطور پیداش کنم؟؟

میدونید چیزی که الان بوجود اومده خوبه.فقط میخوام وقتی اون کلمات اضافی به سطرهای پایین میرن به سطر پایینترشون اضافه بشن.......الان بصورت تکی یک سزر رو تشکیل دادن....میخوام یک حالت ریسپانسیو وجود داشته باشه که متن تایپ شده رو حتی اگه درقسمت متن مطلب Past کنیم خود سیستم بهش نظم بده و جاسازیش کنه....
خب الان خیلی مطلب و مقاله هست چطورب بصورت دستی این همه رو دونه ب دونه مرتب کنم؟؟؟
میخوام سطر ها یک اندازه بشن وفاصله بین سطرها یک اندازه باشه...وکلمات اضافی به خط بعدی خودشون اضافه بشن...نه اینکه جدا بشن....
ممنون بزرگوار
امضاء 3D Animation
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان