زمان کنونی: ۶-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۵۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور ميتونم براي اين قالب فونت فارسي انتخاب كنم ؟
۱۰-۹-۱۳۹۴, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #1
چطور ميتونم براي اين قالب فونت فارسي انتخاب كنم ؟
سلام دوستان
من از فونت هاي قالب سايتم خوشم نمياد ميخوام يه فونت خوب فارسي بزارم مثل اين سايت(( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)))) چيكار بايد بكنم ؟؟؟

اين سايت منه :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا راهنماييم كنيد/
امضاء MARKO
یا علی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۹-۱۳۹۴, ۰۹:۴۳ عصر
ارسال: #2
RE: چطور ميتونم براي اين قالب فونت فارسي انتخاب كنم ؟
سلام فونت سایت شما پیش فرض byekan هست چون فایل های این فونت تو سایتتون نیست یا درست به css معرفی نشده این فونت نشون داده نمیشه برای همین با ضاهر دیفالت یا همون arial نشون داده میشه

شما تو فایل templat.css اینو پیدا کن :
    p, div, li, ul, h1, h2, h3, h4, h5, h6, div.title h1, div.title h2, .componentheading, span, th, td, tr, input, .contentpane {
     font-family: 'BYekan';
}
بجاش اینو بذار :
    p, div, li, ul, h1, h2, h3, h4, h5, h6, div.title h1, div.title h2, .componentheading, span, th, td, tr, input, .contentpane {
     font-family: 'tahoma';
}

البته توصیه میکنم تو این فایل هرجی BYekan هست سرچ کن بجاش tahoma بذار .

---------------------------------------------------------------------

نا گفته نماند این ماژولی که تو صفحه اصلی ازش استفاده کردی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باگ علامت سوال داره ، ماژولشو بذار رفع کنم . :)

موفق باشید
امضاء ghasminia
خنده را معنی سر مستی مکن آنکه میخندد غمش بی انتهاست
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، MARKO
۱۱-۹-۱۳۹۴, ۰۴:۰۱ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۹-۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #3
ممنون از آقای قاسمی نیا

اضافه میکنم که فونت ها رو باید تبدیل کنید woff و eot و svg البته در انجمن تمام فونت ها تبدیل و رایگان ارائه شده

و ابنکه این کد رو باید ابتدای css اضافه کنید تا فونت هایی که در کد فراخوان میکنید بارگذاری شوند

به مسیر فونت ها و نام فونت ها دقت کنید متوجه تغییراتی که باید بدید میشید

@font-face {
  font-family: 'BKoodakBold';
  src: url('BKoodakBold.eot');
  src: url('../fonts/BKoodakBold.eot') format('embedded-opentype'), url('../fonts/BKoodakBold.woff') format('woff'), url('../fonts/BKoodakBold.ttf') format('truetype'), url('../fonts/BKoodakBold.svg#BKoodakBold') format('svg');
}
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط MARKO
۱۲-۹-۱۳۹۴, ۱۲:۳۳ صبح
ارسال: #4
ممنون دوستان فقط من میخوام فوتت فارسی بزارم ..

مثل همون سایت نمونه که نشون دادم
امضاء MARKO
یا علی
 سپاس شده توسط ghasminia
۱۲-۹-۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ صبح
ارسال: #5
نقل قول: ممنون دوستان فقط من میخوام فوتت فارسی بزارم ..

مثل همون سایت نمونه که نشون دادم

اون سایتی که شما دادی داره از فونت tahoma استفاده میکنه . این فونت ترجیهان برای فارسی نیست یک فونت عمومی برای utf8 هست Rose
کارایی که تو پست قبلی گفتم انجام بدی همین فونت برات نشون داده میشه : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء ghasminia
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، MARKO ، Pourdaryaei
۱۳-۹-۱۳۹۴, ۰۵:۲۵ صبح
ارسال: #6
میتونی از افزونه افزودن قونتفارسی به قالب از سایت ارس جوملا دانلود و نصب کنب راحت ترم هست .
امضاء sulduz
ارائه خدمات هاستینگ ، فروش ریسیلر ، ثبت دامنه ، طراحی پرتال های خبری ، فروشگاهی ، سازمانی ، شخصی و شرکتی ، ایمیل سرور و شبکه

Email : sulduzweb@yahoo.com

Email : sulduzhost@yahoo.com

فروش یسته فروشگاهی فروشگاه من نسخه اورجینال

بزودی نسخه فارسی آن نیز آماده فروش خواهد بود .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط MARKO
۱۴-۹-۱۳۹۴, ۰۷:۲۰ عصر
ارسال: #7
فونت اون سايت اصلا Tahoma نيست ، كاملا مشخصه كه يه فونت فارسيه ولي الان دقيق يادم نيست اسم فونتش چيه ولي نگاه كنيد اين سايت هم از همون فونت استفاده كرده

من ميخوام فونت سايتم اين مدلي بشه
امضاء MARKO
یا علی
۱۷-۹-۱۳۹۴, ۰۸:۴۱ عصر
ارسال: #8
دوستاني كسي نميدونه بايد چيكار كنم ؟؟؟؟
امضاء MARKO
یا علی
۱۷-۹-۱۳۹۴, ۰۹:۲۵ عصر
ارسال: #9
سلام دوست عزیز بهتون چند روش درست معرفی شد دیگه خودتون کاری انجام نمیدید انتظار دارید درست بشه نمیشه دیگه .
اون سایتی که معرفی کردید فونتش tahoma هست پیوستو نگاه کنید . فقط برای عنوان هاش اومده از فونت SNasim استفاده کرده سایت دومی که لینک دادید کلا از فونت SNasim استفاده میکنه . بنده روش تغییر فونت را تو این پست گفتم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای سلیمانی هم نحوه اضافه کردن فونت به css رو گفتن تو این پست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بگرد فونتشو با پسوند هایی که توی css خواسته پیدا کن آپلود کن تو هاستت مسیر هارو تو کد آقای سلیمانی اصلاح کن درست کار میکنه دیگه . دیگه انتظار چه جوابی را دارید نمیدونم :)

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء ghasminia
 سپاس شده توسط MARKO
۱۸-۹-۱۳۹۴, ۰۴:۲۹ عصر
ارسال: #10
الان من همين كد رو تو فايل css تمپلت قرار بدم درست ميشه ؟/

/////////////////

@font-face {
font-family: 'BKoodakBold';
src: url('BKoodakBold.eot');
src: url('../fonts/BKoodakBold.eot') format('embedded-opentype'), url('../fonts/BKoodakBold.woff') format('woff'), url('../fonts/BKoodakBold.ttf') format('truetype'), url('../fonts/BKoodakBold.svg#BKoodakBold') format('svg');
}
/////////////////////////////////////////

من فقط ميخوام تيتر ها " SNasim " بشه فقط همين

يك مقدار گيج شدم برادر
امضاء MARKO
یا علی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان