زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۵۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل ارز و پروفایل کاربر در j2 store
۱۰-۹-۱۳۹۴, ۰۴:۳۲ صبح
ارسال: #1
Question مشکل ارز و پروفایل کاربر در j2 store
سلام من کامپوننت j2 store را به صورت اورجینال خریداری کرده ام. و چند تا مشکل دارم.

1. می خواهم که قیمت به تومان باشد. مانند فروشگاه خود پارس جوم ... چون با ریال مشکل دارم دو عدد 00 جلوی قیمت می زنه. البته من یکی از ارزهای خارجی را انتخاب کردم و بعد واحد ارز را زدم تومان ... توی سایت به صورت تومان می آید ولی آیا واقعا وقتی به بانک وصل می شود همان قیمت را از حساب مشتری کم می کند.

2. من می خواهم با قسمت تعیین قیمت کار کنم که وقتی قیمت ها را می زنم و سیو می کنم دوباره پیام بدمصب و اعصاب خوردی تاریخ می آید. با اینکه توی مدیریت سرور تهران انتخاب کرده ام و در هاست هم تنظیم کردم. هر بار باید دستی تاریخ را درست کنم ولی اینجا اصلا با اینکه درست می کنم باز به مشکل بر می خورم.

[تصویر:  4cus_5.jpg]

[تصویر:  txwi_4.jpg]

3. در منو قسمت پروفایل کاربر را ایجاد کرده ام اما وقتی روش کلیک می کنم صفحه ای با ارور ویرچومارت می یاد. عجیبه اصلا ویرچو نصب ندارم. در ضمن توی قالب دیگه جواب می ده ولی توی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صلا جواب نمی ده.

ارور :

نقل قول: Warning: require(/home/zonoomco/public_html/www.ostadamozesh.ir/administrator/components/com_virtuemart/helpers/config.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zonoomco/public_html/www.ostadamozesh.ir/libraries/tcpdf/config/tcpdf_config.php on line 49

Fatal error: require(): Failed opening required '/home/zonoomco/public_html/www.ostadamozesh.ir/administrator/components/com_virtuemart/helpers/config.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/zonoomco/public_html/www.ostadamozesh.ir/libraries/tcpdf/config/tcpdf_config.php on line 49

[تصویر:  te57_8.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۹-۱۳۹۴, ۰۸:۲۶ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل ارز و پروفایل کاربر در j2 store
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشن کمک باید زودتر این کار رو انجام بدم
۱۰-۹-۱۳۹۴, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #3
سلام
اگر فروشگاه ساز j2store رو از پارس جوم خریداری کردید برای رفع مشکل شماره 1 با ایمیل support@parsjoom.ir مکاتبه کنید تا مشکل مربوط به فروشگاه ساز رو حل کنند
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Pourdaryaei ، hercol2013
۱۰-۹-۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #4
سلام. نه قبلا از جای دیگه ای خریده بودم. و مشکل از کامپوننت نبود. اون مشکل ارور پروفایل کاربر درست شد. نمی دونم مشکل از کجا بود ولی خوب قالب را یه بار دیگه نصب کردم مشکلم حل شد. ولی دو مشکل اولی یکی قیمت که می خواهم مانند سایت شما به تومان باشه . البته شنیدم باید بر حسب درگاه بانکی که به ریال از حساب کاربر کم می کنه یا تومان آن را تنظیم کنیم. که فکر کنم اکثر بانک ها ریال هستند. من با ریال مشکلی ندارم ولی خوب دو تا صفر به جای یک صفر جلوی قیمت می زنه. و مشکل دیگری ارور تاریخ هنوز پابرجاست ... ممنون می شوم زودتر پاسخ دهید.
۱۱-۹-۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ صبح
ارسال: #5
مممنون با اینکه می دونم سر مدیران و دوستان شلوغه و دیر جواب می دهند ... ولی من با ور رفتن فراوان دو مشکلم را حل کردم.

1. تنها مشکل تاریخ هست که همه جا اعصابمو خورد کرده ؟؟؟؟

2. یک سوال دیگه می مونه اینه که این درگاه ها همه به ریال پول از حساب مشتری کم می کنه. پس ما باید ارز ریال را انتخاب کنیم. اما من دیدم فروشگاه پارس جوم که با j2 store هست به تومان گذاشته ... این چه جوری هست ؟؟؟؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان