زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۵۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل واکنشگرایی قالب رایگان طبیعت
۴-۹-۱۳۹۴, ۰۶:۰۸ صبح
ارسال: #1
Question مشکل واکنشگرایی قالب رایگان طبیعت
سلام من این قالب بسیار زیبا و سبک را از سایت شما دانلود کردم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کلی روی این قالب ویرایش انجام دادم و سایتی را باهاش آوردم بالا ولی بعد که در موبایل آن را تست کردم ضد حال خوردم و اصلا واکنشگرایی اش درست کار نمی کنه. یا کلا صفحه سفید می آید یا اینکه قالب اصلا درست اجرا نمی شه ؟؟؟ خواهشن یک نگاهی بیاندازید. وگرنه باید دوباره کلی کار را روی قالب دیگری انچام دهم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۹-۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل واکنشگرایی قالب رایگان طبیعت
بنده بررسی کردم

دمو رو در موبایل و تبلت هم تست کردم و هیچ مشکلی وجود نداشت
باید ببینید در سایتتون چکار کردید که مشکل مورد نظرتون بوجود اومده
درضمن اگر مشکلی در سایتتون هست باید لینک سایت خودتون رو قرار بدید بررسی بشه نه دمو اصلی!!!
موفق باشید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۵-۹-۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ صبح
ارسال: #3
دوست عزیز من کاری که باعث ایجاد مشکل برای قالب باشه انجام ندادم. لینک سایت را برایتان پیام خصوصی کردم ممنون می شوم بررسی کنید. توی گوشی سامسونگ خودم. منو مشکل داشت. اسلایدر نمی یومد و بعضی جاها هی سایت به بالا بر می گشت. در گوشی هوآووی که اصلا کل سایت سفید بود.
۵-۹-۱۳۹۴, ۰۳:۳۵ عصر
ارسال: #4
یک مشکلی که سایتتون داره این هست که برای مثال منوی آبی رنگی که سمت راست صفحه قرار دادید اصلا ریسپانسیو نیست و حالت موبایل رو پشتیبانی نمیکنه!
در کل مشکلی ندیدم! IPhone 5s ios 9.1
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۶-۹-۱۳۹۴, ۰۶:۵۶ صبح
ارسال: #5
توی گوشی سامسونگ من که جواب نمی ده. یعنی با اسلایدر مشکل داره و یکسری از اجزای سایت مخصوصا منو هم مشکل داره ... با چند تا گوشی دیگه هم تست می کنم. ظاهرا شما مشکلی نداشتید. امیدوارم اینطوری باشه ...
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان