زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۱۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط کامپوننت عضویت ماهانه با کامپوننت فروش فایل
۳-۹-۱۳۹۴, ۰۶:۰۰ صبح
ارسال: #1
Question ارتباط کامپوننت عضویت ماهانه با کامپوننت فروش فایل
با عرض سلام به دوستان عزیز. من می خواهم سایت فروشگاهی داشته باشم که در آن فایل های آموزشی به فروش برسد. اینکه هم بتوان فایلی را خرید و هم از طریق عضویت ماهانه دانلود رایگان داشت. و از طرفی یکسری از کالاها را به صورت فیزیکی بفروشم و پست کنم. برای این کار به نظرتان از چه کامپوننت هایی استفاده کنم.

در درجه اول اگر بخواهم از ویرچومارت استفاده کنم دو مشکلی که داره یکی فروش فایل از طریق این کامپوننت هست و دیگری هم دانلود از طریق عضویت ماهانه ...
می مونه گزینه دیگه : اینکه برای فروش فایل از کامپوننت های موجود استفاده کنم. و برای عضویت ماهانه از rsmembership .... و برای فروشگاه هم از k2 store ... ولی یک موضوعی که می مونه ارتباط این سه با هم هست. اینکه اگر کاربری عضویت ماهانه داره به جای خرید فایل به راحتی بتواند با عضویت ماهانه اش دانلود کنه. یا اینکه فایلی تنها با خرید مویثر باشه ...

آیا امکانش هست؟؟؟ و اینکه آیا شما نظر بهتری دارید ؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۹-۱۳۹۴, ۰۶:۱۴ صبح
ارسال: #2
RE: ارتباط کامپوننت عضویت ماهانه با کامپوننت فروش فایل
سلام
بهترین راه استفاده از j2store و rs membership
ما هم در پارس جوم از این استفاده کردیم
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط hercol2013 ، محمدسلیمانی
۳-۹-۱۳۹۴, ۰۶:۴۴ صبح
ارسال: #3
ممنون از راهنمایی تان. پس این دو را تهیه کرده و تست می کنم. اگر سوالی بود مزاحم می شوم. من rs membership فارسی برای جوملا 3 را پیدا نکردم و خوب با انگلیس اون دارم الان کار می کنم. تازه نصب کردم. با تشکر فراوان ...
۵-۹-۱۳۹۴, ۰۳:۴۲ صبح
ارسال: #4
من کامپوننت guru را نصب کردم واقعا کامپوننت قوی هست در امر راه اندازی سایت آموزشی ... اما یک مشکلی که داشت . این بود که می خواستم کاربر با خرید مثلا عضویت یک ماه بتواند هر فایل آموزشی سایت را دانلود کند. که متاسفانه این مورد را نداشت و تنها می توانستی یک دوره آموزشی را خرید کنی. به همین خاطر باید به همان پیشنهاد شما بازگردم. و امیدوارم با استفاده از این دو کامپوننت بتوانم هم آموزش ها را به صورت تکی به فروش رساند و هم با عضویت ماهانه ...
ممنون از راهنمایی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان