زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۵۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با نصب افزونه joomgalery
۱-۹-۱۳۹۴, ۰۶:۰۹ عصر
ارسال: #1
مشکل با نصب افزونه joomgalery
سلام خسته نباشید من وقتی می خوام افزونه joom galery رو نصب کنم این خطا را به من می دهد در ضمن phocagalery هم نصب هست برروی جوملای من

JInstaller: :نصب: ایراد SQL تابع دیتابیس با ارور 1136 مواجه شد
Column count doesn't match value count at row 1 SQL=INSERT INTO `c4jk1_joomgallery_catg` VALUES ('1', '0', 'ROOT', 'root', '0', '0', '0', '0', NULL, '0', '1', '1', '0', '0', '0', NULL, '0', '', '', '', '');
SQL =
INSERT INTO `#__joomgallery_catg` VALUES ('1', '0', 'ROOT', 'root', '0', '0', '0', '0', NULL, '0', '1', '1', '0', '0', '0', NULL, '0', '', '', '', '');
نصب کامپوننت: ایراد در فایل SQL تابع دیتابیس با ارور 1136 مواجه شد
Column count doesn't match value count at row 1 SQL=INSERT INTO `c4jk1_joomgallery_catg` VALUES ('1', '0', 'ROOT', 'root', '0', '0', '0', '0', NULL, '0', '1', '1', '0', '0', '0', NULL, '0', '', '', '', '');
SQL =
INSERT INTO `#__joomgallery_catg` VALUES ('1', '0', 'ROOT', 'root', '0', '0', '0', '0', NULL, '0', '1', '1', '0', '0', '0', NULL, '0', '', '', '', '');
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۹-۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل با نصب افزونه joomgalery
دوست عزیز لطفا ً اسپم ارسال نکنید . این مطلب رو چندبار ارسال کردید که حذف شد */

احتمالا ً شما قبلا ً جوم گالری رو نصب کردید روی سیستمتون ، و جدولهایی از جوم گالری توی دیتابیس باقی مونده ، قبل از نصب برید توی دیتابیس و جدولهای مربوط به جوم گالری رو کامل حذف کنید و دوباره سعی کنید آخرین نسخه مربوط به جوملایی که دارید نصب کنید .

ضمنا ً قبل از هرچیزی از جوملا نسخه پشتیبان تهیه کنید
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۹-۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ صبح
ارسال: #3
نه نصب نکردم جدولی هم نبود که پاکش کنم نمی دونم واقعا باید چکار کنم من خیلی احتیاج به این ماژول دارم
۲-۹-۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ صبح
ارسال: #4
این خطا میگه تعداد ستون جدول با تعداد مقادیری که میخواهید ذخیره کنید برابر نیست.
اگه جدول وجود نداشته باشه که نمیگه تعداد مقادیر با ستونها یکسان نیست.
جدولی به اسم
c4jk1_joomgallery_catg
حتما در دیتابیس وجود داره.
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان