زمان کنونی: ۶-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۵۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اختصاصي كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي
۳۰-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۲۷ صبح
ارسال: #1
كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي
Component Module Plugin Joomla 1.5 :j16: :j17:
سلام
قبلا اين افزونه رو تو انجمن معرفي كردم. آخرين نسخه اي كه ريليز شده رو هم ترجمه كردم (چند خطي به ترجمش اضافه شده)، و در اين تاپيك ارايه ميدم.

تاپيك معرفي نسخه قبلي:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاخص ترين امكاني كه تو اين نسخه اضافه شده، امكان ف ي ل ت ر كردن كلمات ممنوعه است. همچنين جستجوي آگهي ها هم بهينه شده (قبلا باگ هاي كوچيكي داشت).

مهمترين تغييرات اين نسخه از زبان نويسنده افزونه:

نقل قول: @FIXED Error with login page on Joomla 1.7

@FIXED Adding JRoute to redirect Call, to avoid non SEF URL

@NEW: Add a new functionnality to filter some bad words and replace them by *****

@NEW: Add some code to prevent issue with php configuration without json_encode function

@NEW: Improve $fields variable in list view, to give the opportunity to developer to display field manually without using position

@FIXED: Ad expiration not working when not log in

@NEW: Add ES admin translation files, sort by Id DESC by default in admin contents

@FIXED: changes catsid SQL type to allow large numbers of cats

@NEW: Workaround for Joomla JTable bug. This remove bug with Joomsocial

@NEW: change function to draw image tag on image to allow UTF8

@FIXED: redirect to login page on click on my ads

@NEW: search module horizontal mode

تاپيك با نسخه 2.6.4 به روز رساني شد. نسخه قبلي به دليل داشتن باگ در قسمت پيكربندي، حذف شد

فایل‌(های) پیوست شده
Ads Manager_2.6.4_fa_UNZIP_First.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 884
اندازه 359.59 کیلوبایت

امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، وحید سیدی ، mal2moh ، صدرا حسابی ، محمدرضا بهارلو ، سید منصور فیروزه ، mahdi71 ، امیررضا مرتضوی ، btheme ، shahnaz ، احسان جلائی ، امید ، majhool_yf ، bushehr
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۶-۱۲-۱۳۹۰, ۰۵:۱۸ صبح
ارسال: #21
RE: كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي
دوست عزیز میتونی دموی انلاین قرار بدی ؟
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۶-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۴۵ عصر
ارسال: #22
سلام
در نسخه 2.6.5 دیدم که امکان اینکه پس از اینکه زمان آگهی ها به پابان رسیده بتونیم دستوری رو اجرا کنیم مثلا دوباره تمدید بشن یا حذف بشن و ... قرار گرفته اگه ممکنه این نسخه رو هم زحمتشو بکشین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ صبح
ارسال: #23
[b]Joomla 2.5
با سلام به همه دوستان و تبریک سال نو
دوستان من کامپوننت ورژن 2.6.4 رو رو جوملا 2.5.3 و هم 2.5.1 نصب کردم اما وقتی با تنظیمات پیش فرض کامپوننت عکس رو تو آگهی آپلود می کنم پیغام خطای زیر رو میده :
administrator/components/com_adsmanager/models/adsmanager.php on line 98
و تو خط 98 این فایل هم این رو نوشته :
$src_img = $read($src_file);
و وقتی مقدار ها رو تغییر میدم و عکس رو تو اگهی میزنم پیغام خطا نمیده اما هر عکسی و با هر حجمی رو آپلود میزنم تو نمایش آگهی ها عکس پیش فرض یعنی nopic رو نمایش میده و فایل عکس من تو هیچ جا نمایش داده نمیشه
ممنون میشم کمکم کنید.
با تشکر
[/b]
۱۱-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ عصر
ارسال: #24
دوست گرامی این نسخه مخصوص جوملا Joomla 1.5:j16::j17: میباشد و برای جوملا Joomla 2.5 بهینه نشده است.

موفق باشید
امضاء امیررضا مرتضوی

۱۱-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ عصر
ارسال: #25
البته اکثر افزونه های جوملا 1.7 با 2.5 هم سازگار هستند و به مشکل برنمیخورند و برخی سازندگان بدون بروز رسانی افزونه های جوملا 1.7 آن ها را برای جوملا 2.5 نیز منتشر کردند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۲-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ صبح
ارسال: #26
(۱۱-۱-۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ صبح)mehdi_nasa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]Joomla 2.5
با سلام به همه دوستان و تبریک سال نو
دوستان من کامپوننت ورژن 2.6.4 رو رو جوملا 2.5.3 و هم 2.5.1 نصب کردم اما وقتی با تنظیمات پیش فرض کامپوننت عکس رو تو آگهی آپلود می کنم پیغام خطای زیر رو میده :
administrator/components/com_adsmanager/models/adsmanager.php on line 98
و تو خط 98 این فایل هم این رو نوشته :
$src_img = $read($src_file);
و وقتی مقدار ها رو تغییر میدم و عکس رو تو اگهی میزنم پیغام خطا نمیده اما هر عکسی و با هر حجمی رو آپلود میزنم تو نمایش آگهی ها عکس پیش فرض یعنی nopic رو نمایش میده و فایل عکس من تو هیچ جا نمایش داده نمیشه
ممنون میشم کمکم کنید.
با تشکر
[/b]

Joomla 2.5
دوستان من متوجه شدم مشکل از تنظیمات سی پنل هست و پیغام خطایی هم که به من میده بابت اون هست.جوملا 2.5 رو با نسخه 2.6 رو تو سرور دیگه با همون مشخصات و ورژن های مثل هم نصب کردم و خیلی خوب هم نصب و هم اجرا شد بدون حتی یک خطا.
اینطور که من متوجه شدم از تنظیمات آپاچی سرور ایراد میگیره اما نمیدونم چیئ باید تغییر داد تو تنظیمات آپاچی.!!!
کد خطای موقع اجرا
$src_img = $read($src_file)
۲۲-۱-۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ صبح
ارسال: #27
تاپیک زیر رو بخونید در ارسال دوم مشکل اپلود حل شده ولی مشکل دیگری فکر میکنم پیدا شده !

در انجمن سازنده من چیزی پیدا نکردم و این تاپیک هم بی پاسخ مونده و نویسنده راهی بنظرش رسیده و انجام داده.
ولی بد نیست سرچی در انجمن مخصوص این افزونه هم بزنید :

ممکن است بخاطر فعال بودن مود سکیورتی در هاست هم باشد و میتونید با سوال از مدیران دو هاستی که دارید این مسئله رو پی ببرید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mehdi_nasa
۲۲-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ صبح
ارسال: #28
Joomla 2.5
رضا جان مرسی از راهنماییت ،اما این روش هم جواب نداد
مود سکیورتی رو هم از طریق هر دو تا مدیر سرور ها پرسیدم جفتشون آف هست
این فایل
src
مربوط به چی میشه ؟ فلدر ذخیره ساز هست یا یک قسمت از آپاچی ؟؟
:Macho دیگه موندم چه بلایی سرش بیارم
اینم بگم که با نسخه های دیگه جوملا هم همین مشکل رو داره
موندم دیگه!!!!
۲۲-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ صبح
ارسال: #29
متاسفانه در سایت سازنده هم پاسخی برای این مشکل نبود و من هم کلی سرچ کردم و البته ممکن است دوستان آشنا به پی اچ پی بتونند راه حلی پیدا کنند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۱-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ عصر
ارسال: #30
(۱۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۱۶ صبح)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تاپيك با نسخه 2.6.4 به روز رساني شد. نسخه قبلي به دليل داشتن باگ در قسمت پيكربندي، حذف شد.
در ضمن براي دريافت آخرين نسخه ترجمه شده، مي تونين مجموعه جوم پك1 رو از انجمن جوملاي ايران دريافت كنين. برخي امكاناتي كه به آخرين نسخه اضافه شده: كد امنيتي براي ارسال آگهي، امكان ادغام با كامپوننت JComments براي نظر دهي به آگهي ها، امكان به اشتراك گذاري آگهي در شبكه هاي اجتماعي، مديريت بهينه شده انقضاي آگهي ها، امكان كم و زياد كردن لينك ها و امكانات ماژول هاي افزونه از بخش مديريت (قبلا بايد تو فايل ها دست برده مي شد) و ...

دست گلت درد نکه خیلی خوب و روان ترجمه کردی . فقط اگر می شه آخرین نسخه که کامل کامل هست رو قرار بدید من کمی گیج شدمEyes کدوم نسخه رو باید دانلود کنم اگه می شه لینک یا پیوست نسخه کامل و بدون مشکل رو قرار بدید
ممنون
امضاء zaban26
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان