زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۵۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغيير در آدرس سايت
۲۰-۸-۱۳۹۴, ۰۷:۰۹ عصر
ارسال: #1
تغيير در آدرس سايت
با سلام
آقا مشكلي براي سايت من بوجود اومده كه اصلا سر در نميارم.
من از افزونه dj-classifieds استفاده مي كنم.از منوي اصلي كه گزينه نمايش آگهي ها رو ميزنم آدرس درسته
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما وقتي برروي يكي از طبقه بندي ها كليك ميكنم آدرس به اين صورت تغيير مي كند(يك عدد 3 اضافه مي شه)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا كمك كنيد.اصلا فكرم به جايي قد نميده.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۸-۱۳۹۴, ۰۹:۴۴ عصر
ارسال: #2
RE: تغيير در آدرس سايت
من قسمت پایانی هر دو ادرس رو حذف کردم و در واقع در هر دو ب یک صفحه قبل برگشتم
یعنی ادرس های:

و

ادرس دوم جواب میده و یک سطح پایینتر رو نمایش میده ولی ادرس اول میگه صفحه پیدا نمیشه
نمیدونم چرا این پیش میاد چون وقتی سطح بالاتر پیدا میشه فکر کنم باید سطح پایین تر هم پیدا بشه!!
در هر صورت نام های مستعار هر قسمت رو چک کنید.
امضاء hamzeh12hh

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان