زمان کنونی: ۱۶-۳-۱۴۰۲, ۰۲:۲۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)


ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اهمیت کلمات کلیدی
۱۹-۸-۱۳۹۴, ۰۲:۰۳ صبح
ارسال: #1
اهمیت کلمات کلیدی
پايه و اساس يك استراتژي موفق و مؤثر بازاريابي با موتورهاي و جست جو، انتخاب عبارتهای کلیدی درست است. تحقيق و بررسي كافی برا ي انتخاب بهترين عبارتها يي كه كاربران وب با جستو جوي آنها سايت شما را مييابند، حیـاتي اسـت بايـد عبـاراتی را بيابيد كه مخاطبان بالقوه شما آنها را و جست جو می كنند نه عباراتي را كه شما هنگام جست و جو از آنهـا اسـتفاده میكنید يـا دوست داریداز آنها استفاده كنید. عبارتهای انتخاب شده بايد آن هايي باشند كه واقعا و جست جو ميشوند و نه آنچـه كـه شـما فكر میکنید يا حدس ميزنید كاربران براي و جست از جو آنها استفاده می کنند.
"رتبه بالا با عبارت مناسب" تمام چيزي است كه شما بايد به آن دست يابيد. امكان دارد شما با كلمـاتي همـواره در صـدر نتـا يج جستو جو باشيد، اما موتورهاي جست و جو ختی يك بیننده هم روانه سايت شـما نكننـد ! علـت آن هـم بسـ يار سـاده اسـت : شـما عبارتها يي را برگزيده اید كه جست و جو ميشوند! ميتوان گفت جذب تنها 100 بيننده به سايت با كلمات مناسب بهتر از جـذب 1000 بيننده با كلمات نامناسب است.
کاربران برای دستیابی به مختوای مورد نیاز خود عباراتی را جستجو می کنند ولی این عبارات تا چه برای ما کارائی خواهند داشت .برای مثال برای عبارت کتاب در اینترنت شاید بیش از چند میلیون صفحه اینترنت مرتبط وجود داشته باشد خال به نظر شما این کلمه مناسب است .شاید این عبارت برای وب سایت های با رنکینگ خوب کاربرد داشته باشد ولی برای وب سایتهای با رنکینگ نه چندان مناسب اصلا کاربردی ندارد و یا کاربرد آن چنانی ندارد زیرا شما باید با میلیون ها صفحه رقابت کنید .پس باید چه کرد ؟بهتر نیست محدودخ جستجو را کمی تنگتر کنیم .برای مثال از عبارت کتاب ریاضی استفاده کنیم .تعداد صفحات کمتر شده اند ولی هنوز برای رقابت کمی سخت است .کتاب ریاضی دوم دیستان چه طور ؟می بینم از دو گزینه قبلی بهتر است .
این نوع انتخاب می تواند دلیلی دیگری نیز داشته باشد شما اگر کتاب ریاضی دوم را بخواهید در گوگل به چه صورتی آن را جستجو می کنید؟با عبارت ریاضی ؟یا کتاب ریاضی دوم مسلما نوع دوم زیرا سریعتر شما را به نتیجه می رساند .
از سوی دیگر همیشه توجه داشته باشیم که اگر از یک کلمه کلیدی در وب سایت خود استفاده کردیم حتما مطلبی منطبق با آن را دار سایت خود داشته باشیم .از سوی دیگر باید توجه داشت که در زمان ایجاد مطلب کلمات کلیدی مورد نظر خود را در یکی دو سطر اول به کار بریم ولی این نکته نیز نباید فراموش شود که در یک متن از این کلمات بیش از حد استفاده نگردد.
همیشه این نکته را مد نظر قرار دهیم از کلمات کلیدی منطبق بر کاربری و محتوای سایت استفاده کنیم.
پس می توان ای نوشتار را در این سه بند خلاصه کرد :
• مرتبط بودن کلمات کلیدی با محتوای سایت (میزان ارتباط)
• میزان استفاده از آنها در جستحوی کاربران(میزان محبوبیت)
• میزان رقابت بر روی آنها دربین سایتهای رقیب(میزان رقابت)
ادامه دارد...
امضاء sb7842
به امید سرافرازی ایران عزیز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان