زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۰۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر خواهی در مورد سایت و رفع ایرادات
۲۹-۵-۱۳۹۰, ۰۶:۳۳ صبح
ارسال: #1
نظر خواهی در مورد سایت و رفع ایرادات
با درود
دوستان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینید
خب این سایت رو برای فدراسیون اتومبیلرانی زدم
اون شخصی که باهام طرفه کلی ایراد گرفته
میگه میخوایم سایت مثل این ها باشه :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فدراسیونه که الان بالاست...
میشه بگید من چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟ میگن سایت اصلی خیلی بهتره!!!!!!
اینم بگم وقتی یه نفر میگه از فلان چیز خوشم نمیاد با جون دل قبول میکنم و سعی میکنم بهترش کنم.. واقعاً انتقاد پذیرم ولی وقتی گفت این سایت هیچی نیست هنگ کردم!!!!!!!
میشه بگید باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط یه نکته رو هم بگم . هنوز منو هاشو تکمیل نکردم و از نظر مطالب ناقصه.

موفق باشید
مرتضی پورمحمد
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱-۶-۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ عصر
ارسال: #11
RE: نظر خواهی در مورد سایت و رفع ایرادات
با درود
جناب عمرانی عزیز با تشکر از توجه و لطفتون
همونطور که میبینید و فکر کنم برخی از نمونه کارهام رو هم دیده باشید حتماً لینک آخرین نسخه های مرورگرها رو برای دانلود قرار دادم.
از طرفی خود مایکروسافت دو سال پیش اعلام کرده که دیگه از ie6 پشتیبانی نمی کنه
البته به چند چیز واقعاً اعتقاد دارم:
1- فرهنگ سازی وظیفه ما طراحان و برنامه نویسان وب است (البته بنده متاسفانه در این جرگه نیستم و فقط اداشو در میارم )
2- با مشتری روراست باشم و همه چیزو بگم. بارها شده چیزیو بلد نبودم و اعتراف کردم که دانش من در این سطح نیست و نمیتونم انجام بدم
3- بهتره که مردم رو با فرهنگ آی تی و وب بیشتر آشنا کنیم و نحوه ی درست استفاده کردن رو آموزش بدیم
و... که خودتون استاد هستید
البته این رو هم بگم چون بنده در نود درصد مواقع از قالب های آماده استفاده می کنم معمولاً سازگار هستند . به ندرت پیش میاد که سازگار نباشه..
باز هم از اینکه وقت گذاشتید و کمک کردید واقعاً ممنونم

موفق باشید
مرتضی پورمحمد
 سپاس شده توسط mking ، مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل
۱-۶-۱۳۹۰, ۰۳:۵۴ عصر
ارسال: #12
با سلام
دوست گرامي سايت خوبي طراحي کردي.

بهترين راه حل براي ie6 مي تونه استفاده از پلاگين اخطاري باشه وقتي کاربر با نسخه پايين به سايت وارد شد اون رو نمايش بده. (کاربر گرامي نسخه اينترنت اکسپلورر شما 6 مي باشد و قادر به نمايش کامل سايت نمي باشد. لطفا .....)

البته به راحتي مي تونيد اين پلاگين رو توي انجمن پيدا کنيد. موفق باشيد
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، farjadp ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۱-۶-۱۳۹۰, ۰۶:۲۲ عصر
ارسال: #13
همونطور که همه ما میدونیم تو ایران بسیاری از کاربر ها هنوز از IE6 استفاده میکنند و حتی بسیاری از سازمانهای دولتی
نظر من به عنوان کوچیکترین عضو این مجموعه این است که به مشتری خود دلایل استفاده نکردن از ie رو توضیح بدید و مسائل پیش پا افتاده ای مانند انتشار ویروس های مخرب از طریق این مرورگر و از این قبیل
و این که سایت رو برای کاربران این مرورگر ببندید کار خوبی نیست به نظر من ، البته میتونیم یک هشدار بدیم و اجازه به ادامه بازدید سایت بدیم بهش
و یا استفاده از یه تمپلیت سازگار با ie
ولی برای پیش نیامدن دردسر های احتمالی باید این مسئله رو بازگو کنید با مشتری خودتون
البته میشه به مشتری گفت که چون از استانداردها استفاده میکنم و این مرورگر استاندارد نیست و اگر بخواهید سازگار باشه باید هزینه اضافی پرداخت کنید و توجیح کنید

موفق باشید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط farjadp ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۱-۶-۱۳۹۰, ۰۶:۳۷ عصر
ارسال: #14
با درود
از تمامی دوستان تشکر می کنم
@mking : بله بنده از این پلاگین هشدار دهنده استفاده می کنم
جناب عمرانی بله تمامی حرف های شما را قبول دارم و همیشه به مشتریم میگم که کلا با ie کار نکنه و هرجا رفتم بهشون یا فایرفاکس رو پیشنهاد دادم یا کروم و همیشه هم مشتریم راضی بوده... دوست عزیز اینکه ای ای مشکل دارد و ... هیچ شکی توش نیست ولی به جای اینکه هزینه دریافت کنیم و توجیه کنیم بهتر نیست با مشتری روراست باشیم؟! قصد جسارت به شما برادر بزرگوارمو ندارم ولی در این مورد با شما موافق نیستم
در پست قبلی خط فکری کاری خودم رو بهتون گفتم (فرهنگ سازی )
کار اصلی بنده همونطور که از امضام معلومه مشاوره در زمینه امنیت اطلاعات است در کار بنده متاسفانه همصنفان و همکاران بنده اعتقاد به " آب بستن در کار" دارند به خصوص همکاران ایزو 9001
همیشه هم همین مشکل و اختلاف فکری را با آنها داشته و دارم.
باز هم میگم قصد جسارت و یا توهین به شما بزرگواران را ندارم و اعتقاد دارم که شما هم هیچ وقت با مشتری بد برخورد نمی کنید (از نوع رفتارتون در همین فروم و کمک کردن بدون هیچگونه ادعا و توقع و ... این موضوع واضح است) و این را هم خوب میدانم بعضی مواقع مشتری اطلاعات عمومی کمی دارد و توقع زیاد!!!!
زیاد پر چونگی کردم
ببخشید
خوشحالم که شما دوستان رو در کنارم در زندگی دومم (نت) دارم
پاینده باشید
مرتضی پورمحمد

سپاس شده توسط پیام عمرانی ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ صبح
ارسال: #15
ببخشید.اقایfarjadp اون پستس که گفتید.باید float رو بزاریم رو right تو کدم فای باید این کارو انجام بدیم.و تو کدوم خط.
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ صبح
ارسال: #16
ارسال دوستمون حذف شد و خوشحال ميشدم شما هم نميديدنش !
البته انتقاد خوبه ولي همونطور كه آقاي محمدي گفتند به طرز دوستانه !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، شاهین سمیع عادل
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۸:۳۲ صبح
ارسال: #17
با درود
جناب m2005 : بنده این سایت رو به طور کامل راست چین کردم که منو هم شاملش میشه
و الان هم راست چین هست (اگر زیر منو رو ببینید متوجه میشید) فقط الان کافیه شماره رده ی صفحه ی اول روعوض کنم منظورم همون جابجایی منو هاست...
ولی اگر شما این قالب را دانلود کردید و فارسی نکرده اید توضیحات در عکس دادم امیدوارم به کارتون بیاد
-------
قضیه چیه؟؟؟ کسی انتقاد کرده ؟؟؟ میشه به منم بگید؟؟ اتفاقاً خوشحال میشم انتقاد کنید چون ایرادات کارم در میاد و دیگه اون ایراد رو نداره... ولی!!!!

فقط جهت اطلاع : بنده نه طراح وب هستم نه PHP کار . من فقط از طراحی وب خوشم میاد و خودم میدونم که کارام کلی ایراد داره.. برای همینه توی این انجمن (واقعاً از آقای گنجی بابت راه اندازی تشکر می کنم) بسیار فعالم چون میخوام ایراداتم معلوم بشه و هیچ وقت هم ادعایی نداشته و ندارم و امیدوارم با وجود دوستان خوبم بتونم پیشرفت کنم

موفق باشید
مرتضی پورمحمد

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سپاس شده توسط Reza Ganji ، صابرمحمدی ، شاهین سمیع عادل
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۸:۴۲ صبح
ارسال: #18
چيز خاصي نبود !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط farjadp ، صابرمحمدی ، شاهین سمیع عادل
۴-۶-۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ صبح
ارسال: #19
من نوشتار رو راست چین کردم.اما بعضی از منوها چپ چین هستند.
الان برای راست چین کردن منوی عمودی که تو سایتگذاشتین تو قسمت menu کجارو باید کد اضافه کنم.
ببخشید میشه یه اموزش در مورد راست چین کردن این نوع قالبها بزارید.اموزشی که کلا تمامی منو ها و تصویر منو ها (بعضی از قالبها ) رو راست چین کنه؟

ممنونم میشم
۴-۶-۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ صبح
ارسال: #20
دوست عزیز
در انجمن جستجو کنید
درخواست خود را در یک تاپیک دیگر پیگیری کنید
در پست زیر آموزش داده شده

موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط farjadp ، Reza Ganji ، صابرمحمدی ، m2005 ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان