زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۵۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال از لوکال به هاست
۲۵-۷-۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ صبح
ارسال: #1
انتقال از لوکال به هاست
دوستان یه آموزش کلی میخوام برای انتقال از لوکال به هاست.. پنل directadmin هستش.. بیشتر در مورد دیتابیس مشکل دارم، که چجور باید آپلودش کنم.. چون توی چند تا آموزش چیزی از آپلود دیتابیس نگفته بود، فقط ساخت دیتابیس بود.. مثلا آیا اسمی که هنگام ساخت دیتابیس بهش میدم در هاست، باید همون اسمی باشه که قبلا به دیتابیس جوملا تو لوکال دادم؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۵-۷-۱۳۹۴, ۰۳:۰۶ صبح
ارسال: #2
RE: انتقال از لوکال به هاست
آخرین نسخه آکیبا بک آپ رو روی جوملای لوکال هاستتون نصب کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین لینک بالا رو میتونید کپی کنید تو قسمت نصب از آدرس و نصبش کنید .
به بخش کامپوننت ها / اکیبابک آپ برید /
در اولین برخورد با کامپوننت باید تنظیماتش رو با چندتا تیک زدن تائید کنید ، بسته به سرعت سیستمت از چند ثانیه تا چند دقیقه طول میکشه .

یک تنظیم دیگه ای هم در قسمت نوع فشرده سازی وجود داره که میتونید zip یا jpa رو انتخاب کنید .

هیچ فرقی با هم ندارند ولی jpa از لحاظ امنیتی هم براتون بهتره .

بعد از تهیه بک آپ ، اون آرشیو رو به هاستتون منتقل کنید ، خب تا جایی که اطلاع دارم دایرکت ادمین نسبت به cpanel برای آرشیوها دستتون بسته تره .
به هر حال اگر امکانش بود که فایل آرشیو (zip) رو در ریشه هاستتون باز کنید ، اگر هم نبود میتونید یه تیکت بزنید براتون انجام بدند .

به هرحال یک راه ساده تر استفاده کردن از Akeeba Kickstart هست .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این فایل رو هم دانلود میکنید و ما فقط به فایل kickstart.php احتیاج داریم که کنار آرشیو آپلود میکنید .

در مرحله بعد آدرس سایتتون رو بزنید و مثلا : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
( کیک استارت آخرش یادتون نره )

خب این اسکریپت فایل آرشیو شده شما رو شناسائی میکنه ، فرقی نمیکنه zip یا jpa باشه .

دکمه Run پایین رو بزنید تا آرشیوتون باز و اتوماتیک به قسمت نصب خودکار برید .

بقیه هم همش باید Next رو بزنید تا جایی که بهتون میگه اطلاعات پایگاه داده رو وارد کنید .

و در آخر هم فولدر نصب جوملا رو حذف کنید و سایتتون آماده است .
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط minoo12
۲۵-۷-۱۳۹۴, ۰۳:۲۲ صبح
ارسال: #3
ممنونم از راهنماییتون
این بسته رو دانلود کردم موقع نصبش ارور میده:
آپلود فایل به سرور با مشکل روبرو شد
اندازه آپلود فایل php کوچک
ناتوان در یافتن بسته نسبی

یه نسخه دیگه رو هم گرفتم همین ارور رو داد

..
الان شما دو تا روش رو معرفی کردید؟ اگه اولی نشه میتونم از روش دوم استفاده کنم یا پشت سر هم هستن؟

پس این روش مشکل اسم هاشون رو حل میکنه؟
۲۵-۷-۱۳۹۴, ۰۳:۴۶ صبح
ارسال: #4
حجم فایلش زیاده از طریق نصب از آدرس اینستالش کن ...

برا همین این مشکل رو داری

(۲۵-۷-۱۳۹۴ ۰۳:۲۲ صبح)minoo12 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان شما دو تا روش رو معرفی کردید؟ اگه اولی نشه میتونم از روش دوم استفاده کنم یا پشت سر هم هستن؟

پس این روش مشکل اسم هاشون رو حل میکنه؟

من دوتا روش رو معرفی نکردم ، همشون یه پروسه بود ...
پشت سر هم انجام بدید ...

سوال دومت رو هم نفهمیدم منظورتون رو
امضاء Pourdaryaei

سپاس شده توسط minoo12
۲۵-۷-۱۳۹۴, ۰۳:۵۶ صبح
ارسال: #5
اون روش رو هم تست کردم ارور میده ولی
Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in E:\xampp2\htdocs\n\libraries\joomla\http\transport\curl.php on line 168
۲۵-۷-۱۳۹۴, ۰۳:۵۹ صبح
ارسال: #6
فایل php.ini مربوط به XAMPP رو باز کنید و دنبال max_execution_time بگردید ، عدد 30 رو به 600 تغییر بدید ، فایل رو ذخیره کنید .

XAMPP رو ریستارت کنید و دوباره سعی کنید که افزونه رو نصبش کنین
امضاء Pourdaryaei

سپاس شده توسط minoo12
۲۵-۷-۱۳۹۴, ۰۶:۲۳ عصر
ارسال: #7
ببخشید اینایی رو که گفتید آپلود کنم، باید داخل پوشه public_html باشه یا همون روت اصلی؟
سوال دومم منظور اسم دیتابیس بود، که وقتی میخوایم یه دیتابیس بسازیم تو هاست، اسم دیتابیس پیشوند سایت رو داره، در حالی که دیتابیسی که من تو لوکال ساختم، اسمش ساده است و پیشوند نداره
۲۵-۷-۱۳۹۴, ۰۷:۴۲ عصر
ارسال: #8
بله درسته باید در پوشه پابلیک آپلود کنید .
توی لوکال هاست پیشوند نداره ولی توی هاست اینترنتی پیشوند یوزرنیم هم براتون میاد که با _ ( آندرلاین ) از نام کاربری - نام دیتابیس جدا میشه
امضاء Pourdaryaei

سپاس شده توسط minoo12
۲۵-۷-۱۳۹۴, ۰۷:۴۹ عصر
ارسال: #9
اون پیشوندی مشکلی ایجاد نمیکنه؟ یعنی لازم نیست که اسم دیتابیس ها با هم یکی باشه؟
۲۵-۷-۱۳۹۴, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #10
نه لازم نیست
شما کافیه اون نسخه پشتیبان رو از لوکال دانلود کنید / آپلودش کنید توی هاستتون و نصبش کنید / در خلال نصب هم اطلاعات پایگاه داده ( دیتابیس ) که درست کردید رو بهش بدید تا سایتتون کامل نصب بشه .

باز هم اگر مشکلی دارید توی نصب میتونید اطلاعات سایتتون رو بفرستید تا براتون نصب کنم
امضاء Pourdaryaei

سپاس شده توسط minoo12
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان