زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۱۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بعد از دو ماه سایتم در نتیجه گوگل حتی صفحه 1000 هم نیست !
۲۰-۶-۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ عصر
ارسال: #1
بعد از دو ماه سایتم در نتیجه گوگل حتی صفحه 1000 هم نیست !
سلامبعد از دو ماه سایتم در نتیجه گوگل حتی صفحه 1000 هم نیست ! میگن پنالتی شدی ولی تو وبمستر توبز پیامی ندارم کسی میتونه چک کنه برام ؟ من سر در نمیارم راستش ! آدرس سایتم تو امضام هست - واقعا نمیفهمم!
امضاء mo-hammad
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۱-۶-۱۳۹۴, ۰۲:۲۲ عصر
ارسال: #11
RE: بعد از دو ماه سایتم در نتیجه گوگل حتی صفحه 1000 هم نیست !
دوست عزیز نمیخاد دونه دونه انجام بدید .
کامپوننت OS Meta رو توی همین انجمن سرچ کنید ؛ ترجمه ش کردم قبلا ً نصب کنید و از اونجا این اطلاعات رو تولید کنید
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط پیام عمرانی
۲۱-۶-۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ عصر
ارسال: #12
پس اگر دوباره در مطالب گذشته تغییرات داده بشه - به صورت خودکار ایندکس میشن دوباره تغییرات
امضاء mo-hammad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۲-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۵۱ صبح
ارسال: #13
سایت ها روی هوا به هم مرتبط نیستن بلکه از لینک شدن به هم مرتبط می شند و همینطور من به شما پشنهاد می دم تمام کار های خوبی را که در آینده می خواهید انجام بدید برید روی دامنه دیگه چون شما تازه شروع کارید و اصلا این دامنه مهم نیست که روش بمونید

و اصولی شروع کنید نه اینکه چون نمی خواهید هزینه بکنید جلوی شما رو بگیرد که شما هیچ مطالعه ای به عمل نیارید و بخواهید سایت رو فقط پر کنید مطمعئن باشید قبل از شما خیلی ها در این کار بوده و دارای کاربران بسیار زیادی هستند و اینجا یک جمله و پرسش مهم خیلی مهم هست که باید از خودتون بپرسید که بالاتر از هرچی سئو و .... هست

چرا من از شما باید دانلود کنم یا استفاده کنم؟ چرا سایت های قدیمی که همه چیز دارند نه و شما آره ؟
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، sajjad salehi
۲۲-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۵۳ صبح
ارسال: #14
اطلاعات متا برای موتورهای جستجوگر به شرح زیره

عنوان موتور جستجوگر : 70 کاراکتر

توضیحات : 160 کاراکتر

یعنی شما کافیه برای عنوان و مطلبتون اینقد کاراکتر یا کمتر وارد کنید . البته خود کامپوننت اتوماتیک انجام میده ، نسخه تجاریش که کلا کاری به شما نداره

این عنوان و مطلب توی موتور جستجوگر ایندکس میشه و نشون میده ؛ و پیدا کردنش خیلی راحت تر میشه

ولی خب اگه شما مطالبتون رو چندبار تغییر بدید خب هربار تو ایندکس گوگل هم احتمالا تاثیر داره .
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط sajjad salehi ، Reza Ganji
۱۸-۷-۱۳۹۶, ۰۲:۵۵ صبح
ارسال: #15
ببخشید میشه سایت من رو هم بررسی کنید مشکلاتش رو بهم بگید آخه سایتمو دو ماهه روش دارم کار میکنم اون کلمه ی کلیدی که من می خوام تو گوگل به قول این آقا صفحه 1000 هم نمیاد . اما تو کلمات کلیدی دیگه اومده بالا. خواهشا اگه همتون سایتمو برسی کنید و مشکلاتشو بگید خیلی خیلی ممنون می شم . تو امضا سایتم هست.
راستی من می خوام سایتم رو کیورد تور کیش بیاد بالا . زودتر کمکم کنید.Eyes
امضاء kishbama
۱۸-۷-۱۳۹۶, ۰۵:۲۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۷-۱۳۹۶ ۰۵:۲۴ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #16
سلام
اینکه سایتتون در سئو ضعیفه میتونه دلایل مختلفی داشته باشه مثل وجود لینک های خراب، تصاویر زیاد و سنگین، کپی از سایت های دیگه بدون تغییر و لینک های کم به سایت و...

سایتتون رو توسط وب سایت های موجود از نظر سرعت و سئو انالیز کنید مشکلتون رو میگن و پیشنهاداتی هم دارند.

و برای اینکه در بعضی کلیدواژه میخواین رتبه بهتری داشته باشید همون کلیدوازه رو سرچ کنید و سایت خودتون رو هر صفحه گوگل هست پیدا کنید
بعد به جای اینکه روش کلیک کنید کلیک راست کنید و url رو کپی کنید بعد با کوتاه کننده های لینک لینکش و کوتاه کنید و جاهای مختلف که میخواین لینک بذارید با همین لینک کار کنید مثلا تو سایت های خبری نظر مناسب که تایید بشه بدید و لینکتون هم بینش ارسال کنید و هر ترفندی که افراد مختلف روش کلیک کنند

با این روش گوگل فکر میکنه افراد کلمه مورد نظر شما رو سرچ کرده بعد به صفحه مثلا 10 گوگل رفته و سایت شما رو باز کردن پس سایت مفید شناخته میشه و به مرور بالا میاد.
(خودم همیشه این کار و میکنم خیلی سریع جواب میده فقط باید زیاد روی لینک کلیک بشه با ip های مختلف)

موفق باشید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Reza Ganji ، kishbama
۲۴-۷-۱۳۹۶, ۰۸:۵۹ عصر
ارسال: #17
ببخشید بچه ها سایت من هنوز نیومه بالا. می خواستم بدونم وقتی یک مطلب رو می نویسم مثلا در مورد دیدنی های کیش کیود دیدنی های کیش برام مهم هست و مطلبم مربوط به دیدنی های کیش هست داخل توضیحات متا من کلمه ی دیدنی های کیش رو بکار می برم حتما .اما می خواستم بدونم باید کلمه ی کلیدی تور کیش رو هم تو توضیحات متا بکار ببرم؟ یا نه؟ مهم ترین کبمه کلیدی همون طور که گفتم برام تور کیش هست.Eyes
امضاء kishbama
۲۹-۷-۱۳۹۶, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #18
جوملا یه افزونه داره که با تغییر لینک هایی که ایندکس نشدن باعث میشود متورهای جستجو مجددا سایت شما رو بررسی کنند به نظر با توجه به اینکه مدتی قابل توجهی میگذره براتون این کار ضروری است.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان