زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۲۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع ساخت پلاگین ارسال پیامک sms کامپوننت rsform (درخواست نظر)
۱۰-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۲۰ عصر
ارسال: #1
Rainbow شروع ساخت پلاگین ارسال پیامک sms کامپوننت rsform (درخواست نظر)
با درود خدمت شما دوستان گرامی . در این یک ماه اخیر سعی کردیم یک سری پلاگین ها و ماژول های کاربردی را برای عموم کاربران قرار بدهیم که در اصل برنامه نویسی کوچک شناخته می شوند ولی نیاز های بزرگی از کاربران حل می کنند . متاسفانه در وردپرس خیلی از این موارد آماده شده ولی در جوملا خیر . که به صورت کامل در مقاله ای که در وب سایت ارسال کرده بودیم با عنوان ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) توضیح دادیم .

و اولین پلاگین که منتشر شد

نقل قول: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در این پست سعی داریم بلخره به چند مشکل کلیدی دوستانی که از rsform استفاده می کنند برسیم و چندین پلاگین برای آن منتشر نماییم

1. ثبات داشته باشند
2. مستقل باشند

در شروع روی sms یا پیامک سیستم هدفمان را قرار دادیم که نیاز به حمایت شما دوستان برای این پروژه کوچیک داریم و امید واریم که بتونیم چیزی که مدنظر داریم را بسازیم و به صورت رایگان منتشر کنیم .

1. نیاز داریم تمام مشکلاتی که الان با سیستم های پیامک موجود با rsform دارید یا داریم رو در این پست قرار بدهید
2. نیاز داریم که ایده هایی بدهید اگر این سیستم چنین امکانی را داشته باشد بهتر هست
3. نیاز به چندتا از دوستان به عنوان حمایت کننده داریم که خودشان درگاه می فروشند یا اجاره می دهند ( البته زیاد مهم نیست فقط برای تست می باشد و یک نسخه تست داریم )

این افزونه بعد از اولین بازخورد خود نسبت به حل مشکلات پرداخت های انلاین و اکتیویتی استریم نیز خواهد رفت و امکانات کلیدی رو به خود rsform اضافه خواهد کرد .

منتظر نظرات دوستان هستیم با تشکر
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، محمدرضا بهارلو ، Mehr@ban
۱۰-۶-۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #2
RE: شروع ساخت پلاگین ارسال پیامک sms کامپوننت rsform (درخواست نظر)
بنده سامانه پیامک دارم و در اختیارتون قرار میدم برای تست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ثبت نام آنلاین انجام بدید، بعد از انجام ثبت نام بفرمایید تا هزینه پنل رو 0 کنم اکانت فعال بشه

اطلاعات وب سرویس هم همگی در بخش کاربری سامانه موجود هست.
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط shahryar warez ، Mehr@ban
۱۰-۶-۱۳۹۴, ۰۸:۵۶ عصر
ارسال: #3
تشکر از دوست گرامی سعید حمزه زاده عزیز حتما در پیغام خصوصی در باهاتون تماس می گیرم و ممنونم بخاطر لطفتون
یک سری نظرات جمع کنیم و پلاگینی بنویسیم برای اضافه کردن بخش هایی داخل این افزونه به سمت تست و یک سان سازی می ریم که حتما با شما تماس می گیرم خیلی لطف کردید
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، Mehr@ban
۱۴-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۰۳ عصر
ارسال: #4
دوستان عزیز یعنی این همه مشکل در درگاه پرداخت و ارسال اسم اس متعدد هست و یک فردی می خواد برای توسعه اون قدم بر داره کسی هیچ نظری نداره فقط دو عزیز داخل انجمن هستند که حمایت می کنند از نظر اسم اس و ارسال ما بقی دوستان فقط نیاز هست نظر به ما بدند که چه مشکلاتی دارند و چه نیاز هایی تا بتونیم بهتر عمل بکنیم و این افزونه نیز به صورت رایگان در نسخه خودش دانلود قرار می گیره و کاری کد باز هست

امید وارم دوستان با نظراتشون در این راه به ما کمک بکنند
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، سعید حمزه زاده ، Mehr@ban
۱۶-۶-۱۳۹۴, ۰۷:۰۳ عصر
ارسال: #5
لطفا امکانات پایه این پلاگین را ذکر کنید تا تکمیلش کنیم
شاید یه امکانی تو ذهن من و بقیه باشه که کلا از امکانات پایه ای پلاگین است
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shahryar warez ، محمدرضا بهارلو
۱۷-۶-۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ صبح
ارسال: #6
درود من بر این فکر بودم

1. دکمه ای اضافه بشه به خود پلاگین در هر فرم یا فیلدی و دارای دو شرط باشه اگر پلاگین بانکی فعال بود بعد از اومدن مثلا اسم اس بده حل مشکل کاربران که قبل از پرداخت براشون پیغام می ده
۲. داخل خود پلاگین یا کامپوننت یا خود rsform جایی باشه که تمام اسم اس های ارسال شده از طرف سایت اونجا تاریخش زده بشه که ارسال شده

فعلنه همین چند مورد رو دسته بندی کردیم و تو ذهن من بود شما اگر نظر بدید واقعا لطف می کنید حالا ما نسخه به نسخه مثلا

در نسخه سه یا چهارش می ریم به سمت اینکه تو پلاگین جایی باشه که مبلغ های مثلا تایید شده توی فرم رو لیست بکنه و گرافی هم از اکتیویتی های قرار بگیره چه خرید ها چه اسم اس های ارسال شده
امضاء shahryar warez
)

۳۱-۶-۱۳۹۴, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #7
با درود خدمت شما دوستان
نسخه اولیه پلاگین sms تمام شد مشکلات حل شد یکی از مشکلات کاربران ممکن بود داشته باشند و خیلی از انجمن ها دیدم این بود که بعد از پرداخت باید براشون اسم اس می رفت ولی تا کاربر روی ارسال می زد اسم اس ارسال می شد و تازه به بانک مراجعه می شد که این مشکل رو در اولیت قرار دادیم و حل کردیم بدون اینکه اضافه کاری رو انجام بدهید

به زودی نسخه اولیه منتشر می گردد
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط Pourdaryaei ، محمدرضا بهارلو ، Mehr@ban
۶-۷-۱۳۹۴, ۰۵:۰۸ صبح
ارسال: #8
نقل قول: بنده سامانه پیامک دارم و در اختیارتون قرار میدم برای تست

ثبت نام آنلاین انجام بدید، بعد از انجام ثبت نام بفرمایید تا هزینه پنل رو 0 کنم اکانت فعال بشه

اطلاعات وب سرویس هم همگی در بخش کاربری سامانه موجود هست.

درود خدمت شما لطفا پیغام خصوصی خودتون ببنید و همینطور به دوستان باید بگم که نسخه اولیه افزونه کاملا درست شده که در حقیقت دو پلاکین هست

متاسفانه در نسخه هایی که وجود داشت خیلی مشکلات زیاد بود و تصمیم گرفتیم در نسخه اولیه این پلاگین دو امکان

متصل شدن به پی لاین
و همینطور متصل شدن اس ام اس

رو همزمان در موقع نصب قرار بدهیم و خود sms نیز کاملا به پی لاین متصل بوده از api های اون استفاده می کنه و بعد از پرداخت اسم نیز ارسال می گردد
دوستان گرامی که دارای پنل های اسم اس هستند می خواهند قبل از انتشار این پلاگین را دریافت کنند تا در صورت شبی بودن وب سرویس یک تغییر بدهند ایمیلاشون رو برای بنده پیغام خصوصی کنند تا من براشون نسخه رو بفرستم و تست کردن بریم سر منتشر کردن این پلاگین

پلاگین بعدی تبلیغات بین پستی هست که به زودی تمام می گردد
امضاء shahryar warez
)

۶-۷-۱۳۹۴, ۰۷:۰۵ عصر
ارسال: #9
سلام شهریار جان
بهتره که پلاگین پرداخت و ارسال اس ام اس یکسان نباشند
اینطور از کاربری افزونه بسیار کم خواهد شد !!
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shahryar warez ، Mehr@ban
۷-۷-۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ صبح
ارسال: #10
درود پوریا جان خیلی سبک تر از یک پلاگین هست و شرطی هست هرکی دوست داره می تونه ازش استفاده بکنه هرکی هم دوست نداره نصب نکنه چون خیلی ها نیاز دارند که بعد از بانک رفته بیاد و به کاربر اسم اس بده گفتم باز دوباره کاری نشه بخاطر همین یکی شدند به زودی بانک های دیگر هم اضافه می شه از جمله سامان ولاغیر که خوب یکی بودن این پلاگین خیلی ساده تر خواهد بود
امضاء shahryar warez
)

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان