زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۵۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع ساخت پلاگین ارسال پیامک sms کامپوننت rsform (درخواست نظر)
۱۰-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۲۰ عصر
ارسال: #1
Rainbow شروع ساخت پلاگین ارسال پیامک sms کامپوننت rsform (درخواست نظر)
با درود خدمت شما دوستان گرامی . در این یک ماه اخیر سعی کردیم یک سری پلاگین ها و ماژول های کاربردی را برای عموم کاربران قرار بدهیم که در اصل برنامه نویسی کوچک شناخته می شوند ولی نیاز های بزرگی از کاربران حل می کنند . متاسفانه در وردپرس خیلی از این موارد آماده شده ولی در جوملا خیر . که به صورت کامل در مقاله ای که در وب سایت ارسال کرده بودیم با عنوان ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) توضیح دادیم .

و اولین پلاگین که منتشر شد

نقل قول: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در این پست سعی داریم بلخره به چند مشکل کلیدی دوستانی که از rsform استفاده می کنند برسیم و چندین پلاگین برای آن منتشر نماییم

1. ثبات داشته باشند
2. مستقل باشند

در شروع روی sms یا پیامک سیستم هدفمان را قرار دادیم که نیاز به حمایت شما دوستان برای این پروژه کوچیک داریم و امید واریم که بتونیم چیزی که مدنظر داریم را بسازیم و به صورت رایگان منتشر کنیم .

1. نیاز داریم تمام مشکلاتی که الان با سیستم های پیامک موجود با rsform دارید یا داریم رو در این پست قرار بدهید
2. نیاز داریم که ایده هایی بدهید اگر این سیستم چنین امکانی را داشته باشد بهتر هست
3. نیاز به چندتا از دوستان به عنوان حمایت کننده داریم که خودشان درگاه می فروشند یا اجاره می دهند ( البته زیاد مهم نیست فقط برای تست می باشد و یک نسخه تست داریم )

این افزونه بعد از اولین بازخورد خود نسبت به حل مشکلات پرداخت های انلاین و اکتیویتی استریم نیز خواهد رفت و امکانات کلیدی رو به خود rsform اضافه خواهد کرد .

منتظر نظرات دوستان هستیم با تشکر
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، محمدرضا بهارلو ، Mehr@ban
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۶-۹-۱۳۹۴, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #11
RE: شروع ساخت پلاگین ارسال پیامک sms کامپوننت rsform (درخواست نظر)
مهندس پس این پلاگین کجاست حاضر نشد؟!
امضاء saso
من از سایت پارس جوم بیش از اندازه رضایت دارم تشکر از همگی بچه های انجمن پارس جوم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۷-۹-۱۳۹۴, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #12
نقل قول: مهندس پس این پلاگین کجاست حاضر نشد؟!
کسی مشارکت نکرد بنده هم جای ایشون بودم ادامه نمیدادم :)
امضاء ghasminia
خنده را معنی سر مستی مکن آنکه میخندد غمش بی انتهاست
 سپاس شده توسط shahryar warez ، Mehr@ban
۱۷-۹-۱۳۹۴, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #13
درود دقیقا درست می فرمایید . واقعا چیز رایگان حتی ارزش نظر گزاشتن هم نداشت ولاه من فقط یک نسخه درست کردم که مشکل پلاگین های قبلی رو حل کردم که به صغحه پرداخت نمی رفت و باید تو فرم کد می زدند و دیگه ادامه ندادم . ولی می خواستم یک چیز خیلی خوبی درست بکنم ولی اصلا دوستان حمایت نکردن.

حالا انشاالله دو سه مورد پلاگین ماژول ساده درست کردم به زودی منتشر می کنم و دوباره بر می گردم سر پلاگین آر اس فرم
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط ghasminia ، saso ، Mehr@ban
۱۷-۹-۱۳۹۴, ۰۸:۳۴ عصر
ارسال: #14
اگر مانعی نیست میشه اون پلاگین رو برای من ارسال کنید ممنون میشم
امضاء saso
من از سایت پارس جوم بیش از اندازه رضایت دارم تشکر از همگی بچه های انجمن پارس جوم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۷-۹-۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ عصر
ارسال: #15
درود
به زودی منتشر می کنیم نسخه اون باید تمیز سازی بشه با چند افزونه دیگه تا دو ماه دیگه همشون منتشر می شه در حال پک کردن همه هستیم در سایتی جدید به همین علت ارسال الان شرمنده امکان پذیر نیست
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط Mehr@ban
۳-۱۲-۱۳۹۴, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #16
سلام آقا شهریار

شرمنده دیر رسیدم به این تاپیک
یک نمونه API رو آقا حمزه عزیز لطف کردن
بنده هم اعلام آمادگی میکنم در صورت لزوم یه پنل تست در اختیارتون قرار بدم!

امضاء Mehr@ban
- تا به حال فکر کرده اید که معنای الــحــمــد لله یعنی چی؟
+ یعنی هرچی شکر و سپاس در این دنیا هست همه مخصوص و شایسته خداوند رحمن هست!

سامانه پیامکی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماژول رایگان WP SMS, Whmcs, Freer & More
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان