زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۲۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست فروشگاه اینترنتی
۸-۶-۱۳۹۴, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #1
درخواست فروشگاه اینترنتی
سلام
بنده نیاز به فروشگاه اینترنتی بر پایه جوملا دارم
اشنایی هم با جوملا و CSS دارم
ترجیحا رایگان باشه (یا اگه پولی باشه ارزون)

سایتی می خواهم شبیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمترین امکانش برام اینه که قابلیت مقایسه داشته باشه

مثلا اینطوری

اگه این امکان نبود مهم ترین مورد اینه که وقتی مثلا یه مانیتور ثبت می کنم برای فروش خودش سوال بپرسه
چند اینچه
نوع مانیتور مثلا LCD هست یا LED
زمان پاسخگویی چقدر هست
و...

یعنی نیاز نباشه برای هر 1 میلیون تا محصول یکی یکی موارد رو وارد کنم

با تشکر فراوان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۸-۶-۱۳۹۴, ۰۵:۵۸ صبح
ارسال: #11
RE: درخواست فروشگاه اینترنتی
خب شبیه دیجی کالا رو میشه با ویرچومارت یا هیکاشاپ روی جوملا یا با فروشگاه سازهایی مثل پرستا یا اپن کارت در آورد ولی نیاز به تخصص و زمان داره (ورد پرس و مجنتو هم شاید بشه نمیدونم کار نکردم )
۱۸-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۲۱ صبح
ارسال: #12
سلام
فروشگاه زیر رو مشاهده کنید :

فروشگاه اینترنتی مارول :

[تصویر:  marvel.jpg]
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

۱۸-۶-۱۳۹۴, ۰۹:۳۶ عصر
ارسال: #13
من رو دیجی گاهی اخطار عدم لود صفحه میگیرم ارم و اسم ورد پرس میاد حالا نمی دونم
(البته رو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این اخطار رو)

طراحی قالب برای پرستاشاپ خیلی سخت تر از جوملا به نظر میاد (گرچه جوملا خودش قالب رایگان کم نداره)
پرستاشاپ قالب رایگان درست حسابی نداره (بهتر بگم کلا قالب رایگان نداره یا من ندیدم)
برایه قالب که نهایت 100 سطر کد داره و خیلی ساده هست زده 80 هزار تومان

هیکا شاپ رو هم چند جا گفتن باید تست کنم

از این چهار تا هر کدوم بهتر هست بگید با اون بزنم
هیکا شاپ خوبه؟
۱۸-۶-۱۳۹۴, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #14
با تشکر از این دمویی که دادین واقعا مزخرف بود (البته ببخشیدا ولی من به این 10 تومانم نمیدم چیه این وبلاگ از این بهتره :D

۱۸-۶-۱۳۹۴, ۱۰:۱۶ عصر
ارسال: #15
(۱۸-۶-۱۳۹۴ ۰۹:۴۰ عصر)DEnnIES نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از این دمویی که دادین واقعا مزخرف بود (البته ببخشیدا ولی من به این 10 تومانم نمیدم چیه این وبلاگ از این بهتره :D

خوب هر کسی یه سلیقه ای داره
سلیقه شما هم در همین حده !! البته ببخشیدا
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط shahryar warez ، sajjad salehi
۱۸-۶-۱۳۹۴, ۱۱:۱۳ عصر
ارسال: #16
درود
می دونید مشکل از کجا پیش می یاد مشکل از جایی هست که شما می خواهید یک قالب یا سایت کامل مثلا یک ملیون ۲۰۰ رو بخرید ۱۰۰ هزار تومان

قالب یک چیز بسیار سلیقه ای هست ولی باید خدمتتون نسبت به قالبی که آقای عمرانی دادند بگویم که یک قالب مدرن تقریبا فلت و عکس محور و محیطی کاملا ریسپانسیو و چیزی که شما دادید یک وبلاگ ۲۰ سال پیش . دارای کد نویسی بسیار بد . به شدت تو محیط ایستا تو مانیتور ریتانا نتونست دووم بیاره

یا خودتون psd بزنید بدید به کسی براتون بزنه یا بین همین رنج قیمتی باید سلیقتون به نظرم عوض کنید
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، sajjad salehi
۱۹-۶-۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ صبح
ارسال: #17
سلیقه بنده اینه:

سلیقه شما هم اینه:

خوشحالم هم سلیقه شما نیستم
در ضمن کسی که سایت می خواهد درست کنه به سلیقه خودش سایت درست نمیکنه به سلیقه مشتریش درست می کنه
شما که دیگه مدیر انجمنی باید اینارو بدونید دیگه

همین الان سر یه سایت حاضرم شرط ببندم 50 تا قالب زیر 100 تومان بدم مقایسه کنید اگه یکیش از این سایت پایین تر بود من یه سرور بهتون میدم :D

شما همین کافیه سیستم مقایسه لینکی که دادین رو مقایسه کنین بفهمین منظورم از اینکه وبلاگ از این بهتر هست چیه

(اولی سیستم مقایسه افقی که تو عمرم دیدم)

دیجی کالا هم نمیره سایتش داره اپدیت میشه خودتون نگاه کنین

خداوکیلی این چیه معرفی کردین اخه؟
۱۹-۶-۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ صبح
ارسال: #18
دوست عزیز من نمی خواهم چیزی بخرم دنبال چیزیم که خودم راه بندازم
مشکل از اینه که بازار به حدی داغونه که یکی میاد میپرسه اقا چطوری www سایتم رو حذف کنم بعضیا میگن باید پول بدی 1 میلیون برات انجام بدیم

نمیشه که
بسم الله فروشگاه راه نیوفتاده که نمیشه 1 میلیارد داد برا سایتش
اول یه سایت 100 تومانی راه میندازند اگه گرفت خرج میکنن میکنن یه سایت 1 میلیونی اگه مشتری داشتی میکنی 50 ملیون (مثلا)

در ضمن سایت های خبری الان طراحی می کنن 1 تومان
اما کسی که دیگه جوملا بلد باشه که نمیاد 1 تومان بده خودش خوب درست می کنه!

خودم هم css بلدم
با یکی از دوستان داریم مذاکره می کنیم داره امکاناتی که پرستاشاپ با قالب پرند حدود 300 350 در میاد رو میده 90 تومان
(من دقیقا همچین چیزی می خواهم)

با تشکر از همتون که وقت گذاشتین و ببخشید اگه کدورتی به وجود اومده
۱۹-۶-۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ صبح
ارسال: #19
درود خدمت شما

ببنید اینجا یک مشکل بسیار بزرگی در فکر شما وجود داره هم از نظر اینکه چطور ترافیک جمع کنید هم اینکه چطور برای بستر سایتتون هزینه بکنید .

سایتی که ۱۰۰ هزار تومان براش هزینه می شه همون حد ۱۰۰ هزار تومان بالا می یاد . با اینکه نمونه کار های خیلی از افراد اینجا در این چندین سالی که می شناسم بالای ۲ هزار تا هست ولی وقتی برای خودشون سایت می زنند و از پایه همه چیز رو طراحی و کد نویسی می کنند باز هم هزینه بسیار بالایی می شه ( سایت شخصی خودم به صورت مثال می تونم بیان کنم که همه برای گرافیک یک سایت می دادند ۵۰ هزار تومان من چهار تا ۲۰۰ هزار تومان دادم تا به چیزی که بلخره می خواستم رسیدم )

بازار فقط خراب نیست کلا اشباه شده . یک فرد سایتی که من قیمت می دم ۲ ملیون تومان رو با ۱۰۰ هزار تومان یا ۵۰ هزار تومان می بنده . بعد می ری برای چک کردن می بینی آقا یک اشتباهی کرده که الان اگر ایشون بعد از یک سال ۱۰ ملیون تومان نیز هزینه بکنند دیگر درست نمی شه . این مورد می شه در سئو بیشتر دید .
سایت هایی که بعد از یک سال نتیجه نگرفتن می یاند طرف یک سئو کار !! و تازه می فهمند که چیکار کرده اند .

نقل قول: خودم هم css بلدم
با یکی از دوستان داریم مذاکره می کنیم داره امکاناتی که پرستاشاپ با قالب پرند حدود 300 350 در میاد رو میده 90 تومان
(من دقیقا همچین چیزی می خواهم)

امید وارم که به مشکل نخورید کسی که ۹۰ هزار تومان هزینه بر می داره یک سایت تحویل می ده مطمعا اندازه ۹۰ هزار تومان بهتون پشتیبانی می ده . من فکر نمی کنم گار کسی css بلد باشه این تضمین کننده داشتن یک سایت مناسب و همینطور بهینه هست که جایی برای پیشرفت داشته باشه.

نقل قول: مشکل از اینه که بازار به حدی داغونه که یکی میاد میپرسه اقا چطوری www سایتم رو حذف کنم بعضیا میگن باید پول بدی 1 میلیون برات انجام بدیم

البته این مورد www که شما کمی روش زیاده روی کردید من فکر نمی کنم سه صفحه اول گوگل در کلمه سئو و دو صفحه اول گوگل در سئو و طراحی سایت به شما این چنین قیمتی داده باشند .

ولی دو مورد هست در بین قیمت ها :

۱. کسی که دو سال زحمت می کشه تازه می یاد صفحه سوم گوگل تو سختین کلمات با بالاترین هزینه ها سعی نداره دانششو با هزینه م بده بلکه بر اساس زحمت و ارزش واقعیش قیمت می ده

۲. در این بین شما به افرادی مراجعه کردید که همیشه قیمت خیلی پایین دادند یا همیشه قیمت بالا که این مشکل تداخل ذهنی شما نسبت به قیمت های واقعی پیش اومده

شخصا یادم هست که با اینکه کامل می تونستم بهترین سایت هایی که مشتریانم سفارش می دهند را بسازم با این کار حدودا سه الی ۴ سال واسط بودم تا آبروم نره و سعی بکنم چیزی یاد بگیرم . بعد شروع کردم به ساخت وب سایت برای مشتریان و موردی که هنوز هست اینکه سعی نمی کنم پروژه ای که باید براش هزینه بشه رو با قولی بی خود بگم ۹۰ هزار تومان و بعد چیزی بدم که یا دور زده یا اینکه با محدودیت بالا و کیفیت بد به دست مشتری رسیده !!

نقل قول: با تشکر از همتون که وقت گذاشتین و ببخشید اگه کدورتی به وجود اومده

مطمئن هستم که انقدر دوستان و مدیران در اینجا هستند با تجربه اند که کار حرفه ای رو با چند جمله به کدورت نمی کشونند بلکه سعی همه در مرحله اول کمک کردن و در مرحله دوم فروش هست

در کل موفق باشید امید وارم سایت شما همینطور که حساس هستید به قیمت و هزینه روش در آینده بتونه هزینه رو بالا بیاره چون سایت های زیادی هستند که که بی تاثیر در وب هنوز که هنوزه دارند فعالیت می کنند و هیچ چیز اضافه ای برای مدیران خودشون ندارند جز ضرر و از بین بردن زمان
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، سعید حمزه زاده ، sajjad salehi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان