زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۰۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگو با یک طراح سایت : توبیاس ون اشنایدر
۶-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۴۱ صبح
ارسال: #1

توبیاس ون اشنایدر یک طراح آلمانی ، در اتریش مطرح شد و در حال حاضر در شهر نیویورک زندگی می کند. او در حال حاضر مدیر هنری و طراح ایده پرداز شرکت Spotify ایالات متحده است. توبیاس بر روی برندسازی و طراحی تعاملی متمرکز شده است . او افتخار همکاری با شرکت هایی از قبیل ردبول، BMW، گوگل، Wacom، سونی، Fantasy Interactive ، Stinkdigital، تویوتا، رالف لورن ، Bwin داشته است و موفق شده جوازی از Adobe، جشنواره شیرهای جوان اتریش، Webbys، Awwwards و FWA دریافت نماید.

چند سوال برای توبیاس ون اشنایدر:

شما قبل از طراحی به چه کاری مشغول بودید ؟
قبل از اینکه به طراحی سایت بپردازم به عنوان یک مهندس نرم افزار و متخصص حوزه علوم کامپیوتر مشغول بودم. بنابراین پس زمینه من همیشه بیشتر فنی است و از انجام دادن کارهای در این حوزه لذت می برم.

شما از کجا و چه چیزی برای کارهاتون الهام می گیرید ؟
الهام گرفتن چیز سختی است، من مطالبی در رابطه با این موضوع در وبلاگم نوشتم . فقط مختصرا می گم: هر زمان که به دنبال الهام یک پروژه هستم فقط شروع به کار می کنم ، بدون الهام اولیه به طور طبیعی در روند طراحی . بیشتر عمل گرا هستم درفرایند کار ایده رو پرورش می دم

استودیو ، طراحان و یا سازمان های مورد علاقه شما ؟
سوال سخت چون همیشه در حال تغییر. من معمولا از افراد دیگر خارج از صنعت طراحی سایت الهام می گیرم . اما گروهای مورد علاقه من،، همیشه Fantasy Interactive و Stinkdigital ( خودم آنجا کار می کردم). بعد از آن البته دوستان من در Hello Monday و North Kingdom همیشه برای من قابل احترام هستند. البته گروه ها و افراد زیادی وجود دارند ولی من به دوستانی اشاره کردم که قبلا باهاشون کار کردم.

شهر شما جای خوبی برای طراحان ؟
خب، نیویورک که قطعا یکی از بهترین مکان ها برای طراحان است، تقریبا در هر زمینه که تصورش را بکنید. از تبلیغات، مد، طراحی گرافیک، طراحی سایت و یا طراحی تعاملی. نیویورک یک شهر بزرگ است، اما من معتقدم که شما می توانید در هر کجا و هر نقطه دنیا و با تفکر خود تفاوت ایجاد کنید.

چه فن آوری هایی در زمینه طراحی سایت وجود دارند که شما را هیجان زده می کنند ؟
مطالب جالب زیادی هست. با ظهور فن آوری های وب جدید و همه چیز در حال تغییر ما از عصر طلایی وب سایت های فلش عبور کردم و داریم از این چیزی که الان هست عبور می کنیم. من در حال حاضر از VR (واقعیت مجازی) و تمام چیزهای که مربوط به تلفن همراه و یا دستگاه های پوشیدنی هیجان زده هستم. من معتقدم واقعیت افزوده به عنوان فن آوری برتر با تکامل و دسترسی به ابزارهای بهتر در حال ورود به عرصه طراحی سایت .

آیا شما در حال کار به موسیقی گوش می کند؟ تو لیست پخش تون چیا هست؟.
البته ! - یک راه بهتر برای توصیف لیست پخش من اینکه بهشون گوش بدید، دوست دارید همینجا گوش بدید!

چه چیزی شما را از لحاظ فرهنگی بیشتر تحت تأثیرات قرار می دهد؟ (موسیقی، کتاب، فیلم، ایدئولوژی، و غیره)
من همیشه ارتباطم با ایدئولوژی ها و هر چیز غیر از مرام خودم خوب بوده فرصت شناخت و تغییر به خودم میدم. مادرم به من یاد داده همیشه روحیه گشاده داشته باشم و در رابطه با دیگران خیلی خودکامه نباشم. به همین خاطر همیشه در حال تغییر و در تحول هستم.

شما را در اوقات آزاد خود چکار انجام می دهید؟
من عاشق تجربه خلق چیز های جانبی متفاوت هستم هر چیزی، دیجیتال و یا فیزیکی. بسیاری از وقت آزاد من مصرف انجام این کارها میشه . در کنار اون من یک skateboarder قدیمی هستم.
منبع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء sitecode
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان