زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۲۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل شده مشکل ارسال مطلب برای نوسینده
۴-۶-۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ عصر
ارسال: #1
مشکل ارسال مطلب برای نوسینده
سلام - من یه گروه نویسنده تعریف کردم در جوملا و منویی گذاشتم تو سایت تا وارد بشن و مطلب ارسال کنند

همه چیز درست بود و به خوبی کار میکرد تا اینکه چند روزه بدون هیچ دلیلی دکمه ذخیره برای ارسال مطل کار نمیکنه !!

همه دکمه ها اعم از انصراف و ... کار میکنند به جز ذخیره !! انگار فقط یک button هست که هیچ کدی براش تعریف نشده باشه

و هیچ عکسالعملی نداره! در حالی که قبلا سالم بود - قالب رو عوض کردم باز درست نشد

ولی وقتی قالب رو رو یکی از قالبهای پیشفرض خود جوملا (همون قالهای ساده بیز و..) درست میشه مشکل !

گفتم بیام برای منو ارسال مطلب یه قالب از همین قالبهای جوملا تعریف کنم و اینکار رو کردم و درست شد ولی حالا مشکل اینجاست

وقتی کاربر بخواد مطلبش رو بعد ارسال ویرایش کنه - وقتی کنار مطلب ارسال شدش رو گزینه ویرایش میزنه - اینبار به صفحه ارسال مطلبی

که قالب ساده براش تعریف کردم نمیره و صفحه ویرایش مطلب تو همون قالبی که دکمه ذخیره توش مشکل داره باز میشه و طبعا باز ذخیره انجام نمیشه

چیکار کنم؟

به ذهن خودم زده اگه بشه و امکان داشته باشه کلا برای گروه نویسنده که لاگین میشن قالب ساده برای کل سایت تعریف بشه و برای کاربرای عادی همون قالب پیشفرض آیا امکان داره برای یه گروه خاص یه قالب دیگه در نظر گرفت ؟
امضاء mo-hammad
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۴-۶-۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل ارسال مطلب برای نوسینده
سلام
شما هیچ کاری انجام ندادید ؟
هیچ تغیری ؟
افزونه ای نصب نکردید ؟
هاست عوض نکردید ؟
ورژن php هاستتون عوض نشده ؟
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازگشت به بالا
۵-۶-۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ صبح
ارسال: #3
نه راستش - من دیدم اینجوری شده آپدیت کردم قالب عوض کردم یعنی بعد این مشکل

حالا راهی نداره کاری کرد قالب نویسنده ها یه چیز دیگه باشه ؟ یعنی فقط اونا با توجه به توضیحاتم؟
امضاء mo-hammad
بازگشت به بالا
۵-۶-۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ صبح
ارسال: #4
نمیشه کاری کرد؟
امضاء mo-hammad
بازگشت به بالا
۵-۶-۱۳۹۴, ۰۸:۲۴ صبح
ارسال: #5
اگر فقط این قسمت رو مشکل دارید و میخاید قالب همین قسمت رو عوض کنید کافیه برای منوی ارسال مطلب یه قالب دیگه اختصاص بدید ، مثلا قالب پیش فرض پروستار جوملا .
امضاء Pourdaryaei
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۵-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #6
اگر متن اولم رو میخوندید - همین کار رو هم کردم ، ولی موقع ویرایش دوباره ، ویرایش در محیط قالب پیشرفض انجام میشه
امضاء mo-hammad
بازگشت به بالا
۵-۶-۱۳۹۴, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #7
no way?
امضاء mo-hammad
بازگشت به بالا
۵-۶-۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ عصر
ارسال: #8
واقعا راهی نیست بچه ها خیلی کارم گیر هست
امضاء mo-hammad
بازگشت به بالا
۶-۶-۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ صبح
ارسال: #9
لینک وبسایتت رو بزار چک و بررسی بشه
امضاء Pourdaryaei
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۶-۶-۱۳۹۴, ۰۱:۱۴ صبح
ارسال: #10
مشکل حل شد - باورم نمیشه بخاطر یه ماژول بود !! وقتی غیر فعالش کردم درست شد - خیلی اتفاقی بهش پی بردم والا صد سال دیگه هم حل نمیشد مشکلم ! خدایا شکرت ! اگر دوستانی مشکل مشابه منو پیدا کردند ابتدا یه سری به ماژول هایی که نصب کردند بزنند و یکی - یکی غیر فعالشون کنن تا ببینن مشکلشون حل میشه یا خیر
امضاء mo-hammad
بازگشت به بالا
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان