زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۲۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(هدیه اختصاصی) دانلود پلاگین مخفی کننده متن
۳-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۴۳ عصر
ارسال: #1
(هدیه اختصاصی) دانلود پلاگین مخفی کننده متن
[تصویر:  schidden-joomla-plugin.png]
با درود خدمت شما دوست گرامی همانطور که در پست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قولشو داده بودیم در حال جمع آوری نیاز های شما دوستان و تولید افزونه های سبک و کاربردی هستیم . لذا اولین افزونه ای که قول آن را داده بودیم افزونه مخفی کننده متن در محتوای جوملا هست .

کار افزونه مخفی کننده متن

مخفی کردن انواع html در متن
مخفی کردن یک محتوا از دید کاربر
مخفی کردن متن و تصویر از دید کاربر مهمان و تشویق به ثبت نام در سایت و نمایش بعد از وارد شدن به سایت
دارای گروه های کاربری و تنظیم روی گروه های کاربری
دارای دکمه مخصوص این افزونه در زیر ادیتور جوملا

برخی از اسکرین شات ها به شرح زیر می باشد :

[تصویر:  en-editor-sc.png]

[تصویر:  en-editor-diffrent-id-sc.png]

دوستان گرامی بنده افزونه رو اینجا پیوست کردم بخاطر راحتی کار شما ولی تنها درخواستی که دارم لطفا به لینک این افزونه در جوملا جهانی برید و یک ریویو و رای ثبت کنید برای بالا اومدن این افزونه در لیست بیشتری دانلود ها که لطف می کنید با این کار باعث حمایت می شید تا افزونه های بیشتری را برای دانلود قرار بدهیم

لینک افزونه در جوملا جهانی :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک سایت سازنده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://en.seocommunity.ir/joomla-plugin/1-schidden-plugin-text-and-html-hidden-in-the-joomla-content.html

روش استفاده از افزونه :

شما باید اول افزونه را نصب کنید و بعد از نصب به مدیریت پلاگین ها بروید و خیلی ساده تنظیمات مورد نظر را انجام بدهید و فعال کنید و ذخیره
بعد از آن هرجای محتوا دوست داشتید می توانید به صورت زیر عمل نمایید

[SC id=2] هرچی این وسط بزارید مخفی می شه[/SC]

دوستان id همان شناسه ای هست که در گروه های کاربری جوملا کنارشون سمت چپ نوشته پس اگر می خواهید فقط برای یک گروه کاربری خاصی نمایش داده بشود فقط عددشو عوض کنید

توجه :

اگر روی گروه ۲ قرار بدهید همه افراد ثبت نام شده در تمام گروه های کاربری بجز گروه مهمان می بینند و به گروه مهمان پیغام ثبت نام می دهد

ولی اگر مخصوص گروهی مثلا 4 بکنید فقط آن گروه و مدیریت یعنی سوپر یوزر می بیند

با تشکر از شما

فایل‌(های) پیوست شده
plg_SCHidden_v2.3.4.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 16
اندازه 7.69 کیلوبایت

امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، Pourdaryaei ، taghdir ، sajjad salehi ، mahan
۳-۶-۱۳۹۴, ۰۷:۱۲ عصر
ارسال: #2
RE: (هدیه اختصاصی) دانلود پلاگین مخفی کننده متن
خیلی خوب
امیدوارم که بتونید همینطور ادامه بدید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shahryar warez
۳-۶-۱۳۹۴, ۰۸:۵۶ عصر
ارسال: #3
روی سئو تاثیر منفی میزاره فکر کنم!
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳-۶-۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ عصر
ارسال: #4
نقل قول: روی سئو تاثیر منفی میزاره فکر کنم!
درود خدمت شما در سایت خودم در موردش یک مقاله هم نوشتم
ببنید قرار نیست شما در همه جا از آن استفاده کنید تا محتوای شما مخفی باشد . به عنوان مثال شما تمام مقاله خودتون رو نوشتید در سایت و در اخر می خواهید لینک دانلود مستقیم قالب را بدهید . اینجاست که باید از آن استفاده کنید و بگید اگر می خواهید لینک دانلود را دریافت کنید زمان ان هست که ثبت نام نمایید .

شما برای ساخت برند نیاز به این دارید اطلاعات بگیرید از جمله ایمیل و شماره تلفن و .... برای تبلیغات و همینطور خبر رسانی موارد جدید و اینجاست نیاز به این دارید کاربر ثبت نام کند

خیلی به کار تمام سایت هایی که محتوا محور هستند می خورد و همینطور افرادی که می خواهد کلاس انلاینی شروع کنند یا کمی گروه بندی داشته باشند پس من به هیچ عنوان فکر نمی کنم این مورد باعث این شود که سئو سایت ضربه زده شود

راستی توجه داشته باشید این پلاگینی نیست که همه محتوا یا هرچیزی را مخفی کند بلکه یک شرت کد هست هرجا نیاز داشتید از آن استفاده می کنید

موفق باشید
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط سعید حمزه زاده ، taghdir
۴-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۱۱ عصر
ارسال: #5
عالیه خسته نباشید،بر روی جوملا ۲.۵ هم جواب میده؟
امضاء taghdir
۴-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۲۸ عصر
ارسال: #6
درود والاه برای جوملا 2.5 اوکی نکردیدمش فقط برای جوملا ۳ بهینه شده چون دیگه وقت انتقال هست به جوملا ۳

حالا شما تو لوکال هاستتون روی جوملا ۲.۵ یک تست بفرمایید شاید کار کرد
امضاء shahryar warez
)

۸-۶-۱۳۹۴, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #7
فایل تغییرات در افزونه پیوست شد ( برای دوستانی که می خوانند ببیند روند پیشرفت و همینطور باگ فیکس های انجام شده )

فایل‌(های) پیوست شده
change_log.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 6
اندازه 837 بایت

امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط پیام عمرانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان