زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۴۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در راست چین کردن قالب
۲۷-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۰۹ صبح
ارسال: #1
کمک در راست چین کردن قالب
قالب سایت من خودش RTL داره. مطالبی که گذاشتم تو سایت درون محتوا همه RTL هستش و مشکلی نداره اما در درون مجموعه ها و بخش ها LTR هستش یعنی از چپ به راسته مثه عکس زیر. لینک دانلود css قالبمو در زیر گذاشتم. لطفا کمک کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکس از داخل مجموعه!

[تصویر:  moshkele_rtl.jpg]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۷-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۵۰ صبح
ارسال: #2
RE: کمک در راست چین کردن قالب
لینک دمو سایت هم قرار بدید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۲۷-۵-۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ صبح
ارسال: #3
(۲۷-۵-۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ صبح)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روی لوکال نصب کردم
(۲۷-۵-۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ صبح)p30note نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۷-۵-۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ صبح)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روی لوکال نصب کردم

این دموی انگلیسیش
۲۷-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۱۰ عصر
ارسال: #4
منظور آقای عمرانی دموی سایت خودتان بود .
کد زیر را به انتهای فایل template_rtl.css قالب اضافه کنید اگر مشکل حل نشد به انتهای فایل template.css اضافه کنید و اگر مشکل پابرجا بود دموی آنلاین سایت خودتان را بدهید .

table.contentpane{
direction:rtl;
text-align:right;
}
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Mojtaba Pordel ، مرتضی محمدجانی ، p30note
۲۷-۵-۱۳۹۰, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #5
دمو سایت رو آپلود کردم

user:admin
pass:admin

اینم آدرس یکی از مجموعه ها
۲۷-۵-۱۳۹۰, ۰۹:۵۱ عصر
ارسال: #6
برای اینکار باید علاوه بر تغییرات در css ها ، در المنت های افزونه هم تغییرات ایجاد بشه که ملزم دسترسی کامل و داشتن وقت کافی است
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل
۲۷-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #7
از همه ممنون. مشکل حل شد

در پوشه ccs فایل com_content.css را ویرایش کردم و float:right ها رو به float:left تبدیل کردم و برعکس. و در پوشه html که در قالب بود پوشه دیگری به نام com_content وجود داشت که بعد از باز کردن به پوشه category رفتم و فایل default_items.php رو باز کردم در اینجا هم float:right ها رو به float:left تبدیل کردم و برعکس.
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
۲۸-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۲۱ صبح
ارسال: #8
ولی دوستان این برای فارسی سازی درست نبود هر موقع قالب هر دو قابلیت را دارد سعی کنید دست نزنید فقط دستور template_rtl.css را از موقعیت شرطی به زیر فایل اصلی template.cssکپی کنید درست میشه چون شاید روزی خواستید قالب را به کسی دهید خواست دو زبانه استفاده کند در هر حال ... مشکل حل شده خدا را شکر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان