زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه فروشگاه ساز با امکان اعطای نمایندگی فروش و بازاریابی بنری
۲۲-۵-۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #1
Smile افزونه فروشگاه ساز با امکان اعطای نمایندگی فروش و بازاریابی بنری
با سلام دوستان عزیز
بنده یک کامپوننت نیاز دارم که علاوه بر امکانات مرسوم فروشگاهی امکان بازاریابی بنری با امکانات خوب و از همه مهمتر و واجبترمیخوام این امکان رو داشته باشه که به کسانی که مایل به دریافت نمایندگی هستند امکان ارائه سایت مجزای خودشون رو داشته باشه و نماینده ها محصولات ما رو بفروشند، با فروش هر محصول مبلغ اون محصول مستقیم به حساب ما واریز و در پنل نماینده مورد نظر پورسانت فروش آن محصول منظور گردد.
هر چه قدر ظاهر سایت نماینده مستقل تر، بهتر.
یعنی فروشنده سایت( حتی الامکان) با دامین خودش داشته باشد ولی نماینده فروش محصولات ما باشد و محصولاتش از سیستم فروشگاه ما Import شده و با فروش هر محصول تعداد آن محصول از انبار فروشگاه ما هم کم شود.
امیدوارم تونسته باشم منظورم را تمام و کمال رسانده باشم.
با تحقیقات کمی که کردم به HikaMarket Multi-vendor رسیدم.آیا این کامپوننت تمام نیازهای من را پوشش میدهد ؟
اگر روش یا کامپوننت بهتری میشناسید ممنون میشوم به من بگید.
با تشکر فراوان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۲-۵-۱۳۹۴, ۰۸:۳۷ عصر
ارسال: #2
RE: افزونه فروشگاه ساز با امکان اعطای نمایندگی فروش و بازاریابی بنری
فکر میکنم نیاز به نوشتن اسکریپت سفارشی داشته باشید چون اطلاعات هر سایت باید از دیتابیس سایت شما فراخوانی شود و محصولات بروز شود و ایجاد درگاه پرداخت واسط که درهنگام پرداخت از طریق درگاه پرداخت شما و از طریق سایت شما پرداخت ها انجام شود بدون اینکه کاربر سایت شمارو ببیند.و این کار برای شما هزینه زیادی خواهد داشت.

HikaMarket Multi-vendor تحت سایت شما این امکانات رو اضافه میکنه که فروشنده تعریف کنید و اونها خودشون محصولات و .. بروز کنند و یا حتی خروجی فید جداگانه ای داشته باشند.
البته میتونید باز هم سرچ کنید شاید اسریپت اماده ای باشه که بتونید خریداری کنید.
اگر تمایل به نوشتن اختصاصی دارید میتونید تماس بگیرید و ویژگی های موردنظرتون لیست کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط rezaetemadi
۲۲-۵-۱۳۹۴, ۰۹:۵۵ عصر
ارسال: #3
خیلی ممنون از جوابتون دوست عزیز
متاسفانه همچین بودجه ای ندارم که بتونم اسکریپت اختصاصی بنویسم، احتمال زیاد هزینش بالای هفت، هشت میلیون در بیاد.
اما اگر کامپوننتی باشه که نزدیکترین سایتی که توی ذهنمه رو بتونه پیاده سازی کنه، لایسنس اصل به همراه هزینه فارسی سازیش رو خریداری میکنم.
آقای گنجی، به نطرتون نزدیکترین کامپوننتی که بتونه چیزی که تو ذهنمه رو پیاده سازی کنه چیه ؟ حالا دامین اختصاصی خود فروشنده نشه، ساب دامین هم خوبه، اصلا یه چیزی باشه غیر از بازاریابی بنری که بشه اسمش رو نمایندگی فروش گذاشت، بعضی از دوستان که من رو راهنمایی کردند گفتند Hikashop مدیریت بازاریابان بنری داره، ولی من نپسندیدم.
جناب گنجی، اگر هیچ کامپوننتی که به چیزی که تو ذهن منه نزدیک نباشه نرسیدید، نظرتون در مورد اسکریپت های همکاری در فروش مثل سایت فروتل چطوره ؟ (البته صددرصد اولویتم با کامپوننت های جوملاست در صورت ناچاری میخوام برم سمت این اسکریپت ها)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۳-۵-۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ صبح
ارسال: #4
ببینید این نیازمند این هست همه ویژگیها این اسکریپت ها و کامپوننت ها بررسی بشه و زمان بر هست مخصوصا اینکه توضیحات همشون هم بزبان انگلیسی هست.
شما ابتدا بگردید ببین این ایده قبلا اجرا شده و یا موفق بوده یا خیر.
اگر اجرا شده و موفق بوده شما هم دنبال کنید چون همه ایده هایی که به ذهن من و شما برسه ، بصورت کلی قبلا در سایت های خارجی مطرح و اجرا شده.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان