زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۴۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به چه پلاگین و افزونه اختصاصی نیاز دارید ؟ (به مشاوره شما نیازمندیم)
۱۹-۵-۱۳۹۴, ۰۷:۱۷ صبح
ارسال: #1
به چه پلاگین و افزونه اختصاصی نیاز دارید ؟ (به مشاوره شما نیازمندیم)
با درود خدمت دوستان گرامی .

چند مدتی هست که تلاش کردم یک سری پلاگین های بسیار ساده و کاربردی که کاربران به دنبال آن هستند را بسازم به همین صورت اولین پلاگین که به زودی برای افراد به صورت نسخه رایگان منتشر می شود , ساخته شد.

این پلاگین در حقیقت یک شرت کد می باشد که هرچی بین آن قرار می دهید را برای یک گروه کاربری مورد نظر شما مخفی می کند و پیشنهاد می دهد که در سایت ثبت نام کنید یا ...... خودم به شخصه همیشه دنبالش بودم و چون زبان اصلی خودم ruby هست و زیاد از php خوشم نمی یومد به سمتش نرفتم ولی بلخره برای اینکه مشکل خیلی از دوستان رو درست کنم از این به بعد تلاش بر این قرار دادم یک سری پلاگین هارو به صورت رایگان منتشر کنم و بسازم به همین هدف بزرگ یا برای برخی از دوستان کوچیک می خوام شما نیز با نظرات خودتون ما را در این راه همراه کنید .

حمایت شما به چه صورت می باشد ؟

ما از شما چیزی در حقیقت نیاز نداریم که واقعا سخت باشد بلکه ما به این نیاز دارید

۱. اگر افزونه ای منتشر می شود تست بفرمایید و مشکلی داشت گزارش کنید
۲. نظرات خودتون رو نسبت به بهبود اون افزونه بیان کنید
۳. در این پست بگویید به چه امکاناتی نیاز دارید ؟ که برای جوملا وجود ندارد و خیلی ها به اون نیاز دارند
۴. پاک نکردن کپی رایت و حمایت معنوی از سازنده افزونه

افزونه ها به چه صورت منتشر می شود :

۱. افزونه های در نسخه های رایگان و کد باز و گاهی کد بسته منتشر می شود ولی در ۹۰ درصد کاملا کد باز می باشد
۲. پشتیبانی برای مشکلات این افزونه ها از اولین انتشار تا یک سال می باشد .
تبصره : اگر این افزونه ها به روز رسانی شوند از آخرین به روز رسانی تا یک سال پشتیبانی دارند
۳. افزونه در صورتی نسخه تجاری می شوند که واقعا جواب داده باشند و امکانات خیلی زیادی به اون ها اضافه شده باشد تا جایی که کاربر واقعا بفهمد ارزش آن چه مقدار هست و این مورد تا ۳ الی چهار ماه دیگر فکر نمی کنم انجام بپذیرد و همه چیز حتما حتی در چند نسخه هم شده رایگان می باشد.

هدف ما چیست ؟

حدودا ۱۱ سالی هست در این فعالیت هستیم و همینطور با مدیریت همین انجمن در انجمن های زیادی نیز بودیم و خیلی از مشکلات هیچ وقت به صورت کامل حل نشد و این مشکلات همیشه هزینه های بالایی داشت و رقابت خیلی کم اون هم به دلیل اینکه وقتی شما جوملا رو در اولین روز زندگیتون انتخاب می کنید خیلی از نیاز های شما را براورده می کند و به دنبال برنامه نویسی نمی رید و همیشه به نظر من بی سواد می مونیم مخصوصا در ایران و این امر باعث می شود که بازار کار بسیار بی رقیب و همینطور بدون افزونه باشد در صورتی که خیلی از امکانات در سیستم های مدیریت محتوای دیگر بخاطر جامعه بزرگتر در جهان در حال رشد هست و اگر شما یک جوملا کار حرفه ای باشید اینو می دونید که افزونه های پدرمادر دار همشون پولی هستند ولی ما نیومدیم افزونه های بزرگ رو فعلنه درست بکنیم بلکه من به شخصه فکر می کردم که خیلی از پروسه های کاری با افزونه های کوچیک انجام می شود مثل مخفی کننده متن یا لینک از دید مهمان که نمونه اون در انجمن ساز ویبولتین یا می بی بی یا همین انجمن نیز هست پس فعلنه برای بازخورد سعی داریم همه چیز رو رایگان قرار بدیم

نقشه راه

۱. ساخت مخفی کننده لینک
۲. ساخت مخفی کننده لینک و متن html
۳. اضافه کردن گروه کاربری به مخفی کنند متن و لینک

خبر خوب هم این هست بعد از دو سه نسخه از این افزونه مخفی کننده به سمت فروش فایل خیلی ساده در مطالب می رویم و این پروسه را بسیار ساده خواهیم کرد و بعد از اون نیز به سمت امکانات چند تیتره کردن و امکانات وب سایت های خبری می رویم

منتظر شما هستیم که چه چیزی نیاز دارید نیاز های شما تا در توان مان باشد تولید و رایگان منتشر می گردد

با تشکر از شما دوستان ( به زودی اولین افزونه منتشر می گردد)
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط sasanu ، پیام عمرانی ، sajjad salehi ، سعید حمزه زاده ، vahid.exe
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۴-۵-۱۳۹۴, ۰۵:۲۶ صبح
ارسال: #11
RE: به چه پلاگین و افزونه اختصاصی نیاز دارید ؟ (به مشاوره شما نیازمندیم)
درود خدمت شما بیشتر سعی دارم افزونه هایی که موجود نیست رو درست بکنم به صورت مثال مخفی کننده متن فکر نمی کنم برای جوملا بوده باشه
ولی حتما نسخه اولیه رو تا چند روز دیگه منتشر می کنم دوستان تست بفرماییند

چشم
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۴-۵-۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ عصر
ارسال: #12
به افزونه ای برای ارسال مطالب توسط نویسندگان جوملا و مدیریت اونها با دارا بودن یک اتاق فکر برای مدیران سایت نیاز هست..........با قابلیت تعریف محدودیت از طرف مدیر اصلی.
کلا سیستمی برای مدیریت سایت هایی ک قراره باهمکاری چند متخصص اداره بشه ....
چنین تصمیمی دارید ؟؟؟؟
امضاء 3D Animation
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shahryar warez
۲۴-۵-۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #13
درود خدمت شما دوست گرامی بهترین افزونه در این زمینه و مدیریت ارسال و اشتراک همکاری در ارسال محتوا با مدیریت کامل افزونه ایزی بلاگ 5 هست که فوق العاده هست چینن سیستمی با چندین سال فعالیت و همینطور امکاناتی بسیار زیاد و تجربه کاری و برنامه نویسی فراتر از قدرت ما موجوده به نظرم رفتن تو این راه هم بسیار زمان بر می باشد و هم اینکه جلوگیری می کند از فراهم کردن امکانات کوچیک

به صورت مثال الان می شه حدود ۱۰ پلاگین رایگان کوچیک منتشر کرد که نیاز های کوچیکی رو از کاربران رفع نمود ولی اگر وارد یک کامپوننت بزرگ بشیم زمان زیاد می برد و مشکلات افراد کمتری رفع می گردد.

در رابطه با سیستم های همکاری بهترین کار ها مثل مدیریت پروژه ها هست که خیلی کمک می کنه در اولیت آخرای سال ساخت کامپوننت مدیریت پروژه برای جوملاست

ممنونم بخاطر نظراتتون و امید وارم مارو از نظرات خودتون محروم نفرمایید
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط 3D Animation
۲۴-۵-۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #14
درود خدمت شما دوست گرامی به شخصه فکر می کنم مشکلات زیادی مثل ماژول های پرداخت پلاگین های کوچیک و بزرگ هستند که اولیتشون بیشتر از شبکه های چت اجتماعی هستند و فکر می کنم حتما توی جوملای جهانی براشون ماژول های زیادی هست دوست من

بازم ممنونم از نظرتون دوست گرامی و امید وارم از نظرات بیشتر مارو محروم نفرماییدRose
امضاء shahryar warez
)

۳-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۴۵ عصر
ارسال: #15
با درود خدمت دوستان می تونید اولین پلاگین رو در لینک زیر دانلود فرمایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از مدیران عزیز نیز خواهش می کنم لینک مورد نظر را در پست اول قرار بدهید بنده دسترسی ویرایش ندارم Rose
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط Pourdaryaei ، taghdir
۶-۶-۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #16
خب سه تا مشکل بزرگ ارسال مطلب در جوملا اولی به خاطر فشارش به سرور و کندی اینترنت ایران نمیشه تعدادی زیادی مطلب رو سریع ارسال کرد . دوم عکسها رو نمیشه مسقیم با کپی پیست به ادیتور وارد مطلب کرد و سوم تاریخ فارسی که مرتب در ویرایشهای مختلف دچار مشکل میشه .
پیشنهادم نرم اقزاری که کاربر بدون نیاز به بروزر بتونه لاگین کنه، مطالب رو مشاهده کنه ، ارسال داشته باشه و یا حتی بیشتر کنترل کامل جوملا از پی سی و یا امکانات بیشتر مثل تنظیم دسترسی ها و مدیا ها و عکسها .
میشه با اتصال مستقیم به بانک اطلاعاتی یا لاگین کردن به جوملا باشه .
اگه هزینه مناسب باشه و پشتیبانی هم داشته باشه تجاری هم موردی نداره .
ممنون
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، shahryar warez
۶-۶-۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #17
با درود خدمت شما و تشکر بخاطر اینکه حمایت کردید

این کاری که شما گفتید من قبلا در اینترنت دیدم که نرم افزار درست شده بود و متصل به بانک اطلاعاتی !! البته این واقعا بزرگ می شه چون تقریبا هم باید نرم افزار درست بشه و هم بیسش آماده سازی بشه روی وب سایت .
من این مورد یاداشت کردم در نقشه راه ولی حتی با هزینه زیاد فعلنه کمی سخت هست انجام دادنش

بازم ممنون از شما

================
دوستان عزیزی که بانک ملت روی دامنشون اوکی هست یک سری پلاگین بانکی داریم که می خوایم رایگان منتشر کنیم ولی تست نهایی جایی رو نداریم که انجام بدیم اگر دوستان در این زمینه می تونند کمک کنند خواهش می کنم یک خبری بدید از پیغام خصوصی یا ...
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط sajjad salehi
۱۵-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۱۹ صبح
ارسال: #18
خب من هنوز نظرم اینه که کار روی نرم افزار با توجه به صدها هزار کاربر جوملا و نبود هیچ نرم افزاری بهترین گزینه اس . حتی اگه نسخه ی ناقصی برای مدیریت مثلا منو و مجموعه و کاربر باشه(احتمال میدم سخت ترین کارش پست مطلب باشه ..)
و مورد جدید میشه این رو به صورت پلاگین در آوردش ؟

هم برای کتگوری هم مطلب
ممنون
۱۵-۶-۱۳۹۴, ۰۸:۳۶ صبح
ارسال: #19
درود بر شما دوست گرامی و تشکر از نظرتون

ببنید مشکل خروجی دادن از جوملا به هر سیستمی نیست مثلا به اندروید خیلی ساده با جی سون می شه خروجی داد یا اتصال کامل رو انجام داد مشکل اصلی نبود سواد ساخت نرم افزار در گروه آزاد متن خودم هست که بخواند چنین چیزی مثلا برای ویندوز بنویسید .

این مشکل اساسی هست اگر سازنده نرم افزار پیدا بشه مشخصا ما هم پلاگینشو می نویسیم و هر اطلاعاتی که نیاز هست رو براشون اوکی می کنیم تازه فکر نمی کنم حتی به اتصالات ما نیز نیاز داشته باشد می تواند به سرور مستقیم متصل گردد

مشکل سازنده نرم افزار تحط کامپیوتر هست
امضاء shahryar warez
)

۱۵-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ عصر
ارسال: #20
همين چيزي كه سجاد گفتند از طريق ايميل نميشه انجام داد ؟

خيلي وقت پيش كه يادم نمياد چه سيستم محتوايي بود ميشد مطلب رو از طريق ايميل فرستاد و منتشر كرد .

طريقه كارش رو نميدونم ولي احتمالا رابطي بوده كه ايميل قالب بندي شده رو دريافت و بررسي ميكرده و در مجموعه/ زمان مناسب منتشر ميكرد .

البته اين روشي كه ميگم شايد براي مدير و نويسنده هاي اصلي سايت كه به جوملا وارد هستند مفيد نباشه ، ولي اگر چندين نويسنده داشته باشيم كه سر رشته اي از مطلب نويسي تو جوملا رو نداشته باشند ، فكر ميكنم كارشون رو راحت تر ميكنه
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان