زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۴۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست همفکری جهت رفع مشکل این قالب
۲۷-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۴۰ صبح
ارسال: #1
در خواست همفکری جهت رفع مشکل این قالب
با سلام خدمت اساتید محترم
من از یک ماژول منو آکاردوئی در قالبم استفاده میکنم که در اینترنت اکسپلوره ماژول بصورت صفحه سفید نمایش داده میشه اما در فایرفاکس و اوپرا این مشکل وجود نداره
من اگر همین ماژول رو در موقعیتی غیر از موقعیت چپ و راست قالبم استفاده کنم این مشکل حل میشه
لطفا کمکم کنید کارم حسابی گیره
در ضمن قالب استفاده شده قالب شرکتی 9 سایت جومینا می باشد
آدرس سایت من
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء ariatm
فروش آنلاین کارت شارژ به زودی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انجمن مدیران مرجع مقالات مدیریت

--------------------------------
دامین فروشی
Assi.ir
Azmoonnews.org
GoodTrade.ir
GoodLife-grp.com
Shopat.ir
AnjomaneModiran.ir
AnjomaneModiran.com
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۵۵ صبح
ارسال: #2
RE: در خواست همفکری جهت رفع مشکل این قالب
دوستان عزیز شاید این مشکل قالب من وقت گیره واسه همین کسی بررسی نکرده من حاضرم هزینه رفع این مشکل رو پرداخت کنم لطفا بررسی کنید و هزینه شو به من اعلام کنید
امضاء ariatm

دامین فروشی
Assi.ir
Azmoonnews.org
GoodTrade.ir
GoodLife-grp.com
Shopat.ir
AnjomaneModiran.ir
AnjomaneModiran.com
۲۸-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۰۱ صبح
ارسال: #3
دوست عزیز
این رو خاطر نشان کنم که تو این انجمن هیچکس بخاطر اینکه جواب شما رو بده هزینه دریافت نمیکنه و اینکه شاید دوستان بخاطر هزینه به کار شما رسیدگی کنند فکر اشتباهی است
دوستان این چند وقت به خاطر تعطیلاتی که داریم مثل خودم کمتر به انجمن میان ولی مدیران تا جایی که بتونن به مشکلات کاربران رسیدگی میکنند
پس لطفا شکیبا باشید

دوست عزیز
بهتر نیست که از یک منو اکاردئونی استفاده کنید شاید مشکل رفع شود
شما میتوانید از پلاگین های سازگار کننده استفاده کنید وبد نیست یک تست کنید
شما یک بار اسلاید شو را غیر فعال کنید و ببینید باز هم همین مشکلو دارید
اگر شما با جابجایی که کردید و موقعیت را تغییر دادید مشکل حل شده باید مشکل از قالب باشه
اگر کمی پی اچ پی و سی اس اس بلد باشید به نگاه ساده به موقعیتی که افزونه به خوبی کار میکند میتوانید حدس بزنید به چه خاطر در موقعیت دیگر کار نمیکنه و میتوانید از کدهای موقعیتی که مشکلی نداشت بهره ببرید.
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، ariatm ، Reza Ganji
۲۸-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۱۹ صبح
ارسال: #4
1- ممکن است به خاطر تداخل استفاده از جی کوئری باشد . ( اسلایدشو و منوی آکاردئونی )
- یکی از آنها را غیر فعال کنید ببینید مشکل حل می شود .
- این پلاگین را نصب و فعال کنید و دوباره بررسی کنید که مشکل حل می شود یا خیر

2- در ضمن فکر می کنم قالب شما برای مرورگر های اینترنت اکسپلورر بهینه نشده باشد .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، ariatm ، Reza Ganji
۲۸-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #5
با سلام جنابان محمد جانی و سمیع عادل همه فرمایشهاتون انجام شد ولی این مشکل حل نشد
در ضمن من چطور میشه قالب رو برای مرورگر های اینترنت اکسپلورر بهینه بهینه کرد
امیدوارم این مشکل حل بشه خیلی...
امضاء ariatm

دامین فروشی
Assi.ir
Azmoonnews.org
GoodTrade.ir
GoodLife-grp.com
Shopat.ir
AnjomaneModiran.ir
AnjomaneModiran.com
ارسال پاسخ