زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۱۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطا در نصب ماژول
۲۶-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۳۲ عصر
ارسال: #1
خطا در نصب ماژول
سلام من هر ماژولی می خوام نصب کنم این خطا میده چیکارش کنم

Warning: move_uploaded_file(.\tmp\plg_jQueryIntegrator_j1.5.zip) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Permission denied in D:\inetpub\vhosts\ipgrp.ir\httpdocs\libraries\joomla\filesystem\file.php on line 345

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move 'C:\WINDOWS\Temp\php4956.tmp' to '.\tmp\plg_jQueryIntegrator_j1.5.zip' in D:\inetpub\vhosts\ipgrp.ir\httpdocs\libraries\joomla\filesystem\file.php on line 345
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۷-۵-۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ صبح
ارسال: #11
RE: خطا در نصب ماژول
از دوست خوبم عذر خواهی میکنم
به دلیل اینکه سرم شلوغ نمیتونم برای شما درست کنم ولی آموزشو قرار میدم تا بتوانی خودت مشکل رو حل کنید به نظر من اینطوری بهتره
اگر خوب آموزش ندادم ببخشید دلیلم گفتم بهتون

خوب ببینید دوست عزیز من آموزش رو اینجا میذارم تا اگه دوستان دیگه هم این مشکل رو داشتن بتوانند حل کنند
شما ابتدا وارد فایل منیجر شوید
بعد پوشه httpdocs حال در شاخه اصلی جوملا هستید

خوب شما فولدرهای ماژول ، کامپوننت ، پلاگین و پوشهایی که باید سطح دسترسی بدید رو یکی یکی به صورت زیر تنظیم کنید
به یاد داشته باشید بعد از اینکه کار شما تموم شد دسترسی رو مثل قبل کنید تا بعدا برای شما مشکلی پیش نیاد (اگر نمیدونید کدام فولدر رو دسترسی بدید همه رو انجام دهید ولی این کار از نظر امنیتی خوب نیست)
فایل htaccess.txt رو تغییر دهید
خوب در جلوی هر فولدر یک علامت قفل وجود دارد پس روی آیکن قفل روبروی مثلا فولدر ماژول کلیک میکنیم .
در پنجره Setting up Access Permissions و در قسمت Group or user names لیست یوزر هایی که دسترسی به اف تی پی دارند نوشته شده شما باید یوزر مورد نظر را انتخاب کنید (برای شما دوست عزیز باید همه یوزر ها رو انجام دهید )
خوب بر روی یوزر مورد نظر کلیک کنید در قسمت سمت راست شما دسترسی رو بر روی Full Control قرار دهید یعنی در زیر گزینه Allow اولین گزینه رو انتخاب کنید با این کار دسترسی پوشه رو بر روی 777 قرار دادید بعد وقتی همه یوزر ها رو تنظیم کردید بر روی دکمه ok کلیک میکنید
و میروید پوشه بعدی را انتخاب میکنید

اگر مشکلی بود در خدمتیم
Rose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۹-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ صبح
ارسال: #12
سلام جناب parsrayaneh ببخشید اینقدر مزاحم میشم. اینک ه درست نشد. بیخیال نصب مازول شدم. الان می خوام سایت را به از حالت آفلاین به آنلاین کنم و تحویل طرف بدم و از شرش خلاص بشم . میگه خظا درconfiguration ی

تو را خدا اینو حلش کن برام یک دنیا ممنونتون میشم . واقعا ممنون میشم
۲۹-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ صبح
ارسال: #13
به فايل كانفيگوريشن دسترسي 777 دهيد و بعد سايت رو باز كنيد !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی
۲۹-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۴۷ صبح
ارسال: #14
مرسی درست شد
۲۹-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۵۸ عصر
ارسال: #15
دوست عزیز
یا مدید هاست شما این دسترسی رو تغییر میده یا اسنکه شما این کار رو انجام میدهید البته ناخداگاه
یا اینکه در سیستم جوملا خود پلاگین امنیت نصب کردید

من هر بار که دسترسی رو درست میکنم باز برمیگرده سر جای قبلی
بعد از پایان دسترسی رو به حالت قبلی قرار دهید تا مشکلی پیش نیادRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان