زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ورود با نام کاربری عضو پس از ارتقا جوملا
۳۰-۴-۱۳۹۴, ۰۹:۴۶ عصر
ارسال: #1
Question مشکل در ورود با نام کاربری عضو پس از ارتقا جوملا
خواهش میکنم یکی کمک کنه
سلام دوستان از یک قالب آماده استفاده کردم که نسخه جوملاشoomla! 2.5.4 و برای استفاده از کامپوننت Rsform مجبور شدم Joomla_Persian_2.5.13 ارتقا بدم . مشکل نصب این کامپوننت بر طرف شد منتها نمیدونم به چه دلیلی دیگه کاربر عادی که در دسته Register قرار داره نمیتونه وارد سایت بشه و خطا میده که: شما اجازه دسترسی به این قسمت از سایت رو ندارید.

لازم به ذکره که دارم این سایت رو روی لوکال هاست Xampp 1.7 امتحان میکنم که نسخه PHP: 5.3.1 را داره. میخواستم ببینم کسی میتونه کمکم کنه؟ و با استفاده از زمپ نسخه بالاتر این مشکل بر طرف میشه یا نه!! این خطاییه که کاربر پس از ورود کردن نام کاربری و پسوردش بهش بر میخوره البته برای ورود مدیر چنین مشکلی نیست. در قسمت انتخابها هم تنظیمات کاربر ثبت نام شده را چک کردم مشکلی ندارن

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۱-۴-۱۳۹۴, ۰۳:۲۱ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در ورود با نام کاربری عضو پس از ارتقا جوملا
اول از همه جوملا رو به نسخه 2.5.28 ارتقاء بدید .
بعد سطح دسترسی کاربرای دسته رجیستر شده رو ببینید برای اونجائی که قراره وارد بشید دسترسی رو دارند یا خیر ، احتمالا ً مشکل از پرمیشن هست .

قالب رو تغییر بدید ، بعد اینکه بعضی از خطاها توی لوکال با نت فرق میکنه ، شاید زنده مشکل نداشته باشن
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط پیام عمرانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان